Kočíky zo stránky www.4mama.sk

fleskoval
12. mar 2015

Kocky prosim vas objednavali ste si niektora kocik zo stranky www.4mama.sk ? Spokojnost ? Nasla som si tam kocik tako zlacneny zo 459 na 338 ... plus je tam napisane nieco v tom zmysle ze +len u nas kompletna vybava zdarma v hodnote 60 eur ... pride mi to take neviem ... ked v tej vybave stoji okolo tych 390... prosim vas o skusenosti... pripadne ci vam tovar vyreklamovali ..a ci dorucili v poriadku ... dakujem

petronas
30. aug 2016

Ja mam z tohto obchodu komplet vybavu : kocik britax go next, postielka, komoda, vybava do postielky, monitor dychu, nosic, vecicky, drobnosti ako flasky dudliky,odsavacky a pod. ...tiez tehotensku modu...s kocikom som nadmieru spokojna, ziadne reklamacie a to je asi spojene aj kvalitou kocika.
V obchode mi predavacky vzdy poradili a boli mile. Ja co som kupovala bolo vsetko skladom. Kocik bol za najlepsiu cenu na trhu a na vsetko ostatne som dostala este zlavu navyse (kedze som mala ozaj velky nakup)
Takze ja mozem len odporucat 🙂

petronas
30. aug 2016

@chicky07 dobry den, ked mozem reagovat, tak reklamacie sa vybavuju urcite u dodavatelov a kvalita vyrobku tiez nezavisi od predajne ale od vyrobcu...a jak sa hovori za malo penazi malo muziky, treba si vybrat radsej kvalitu a potom mate pokoj

chicky07
30. aug 2016

@petronas vyberala som si hlavne novy kocik ,keby som chcela rozhegany smejd tak si kúpim nejaký z bazáru používaný 10 rokov po 5tich deťoch ,mozno aj ten by bol v lepšom stave..to je jedno ,čítala som vela zlých recenzií na nich ,komunikácia nula bodov ..mozno vy ste spokojna ale dalších 100 ľudí nie ..a to som si myslela ,ze len ja som výnimka ,ze sa podarilo nadabit na zlý kus ..radšej mat menší vyber a kvalitný ako milión kočíkov a potom to takto vyzera ..

verra27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
verra27
7. okt 2016

Ja osobne za seba nemám dobrú skúsenosť, s reklamáciou som nepochodila, kočík mal 2 mesace, už budem nakupovať len v Aladine v Hlohovci, ceny rovnaké, 5 krát večší výber a hlavne MILY PERSONAL.

zdenka_28
7. okt 2016

Za mna spokojnosť pokiaľ nakupujete ako my (veľkú časť výbavy kocik,postielka,matrace,monitor..) no akonáhle dojde k reklamácii tak celé zle ... veduca je neskutočne arogantna,drza ... pokiaľ nemusim vyhýbam sa tomuto obchodu a nakupujem radšej inde ...

petronela93
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maciatko08
6. nov 2016

No ja ho po mojej skúsenosti neodporúčam. Kočík objednaný 30.9. prišiel mail o spracovaní objednávky. Dodacia doba na stránke do 10 prac.dní. Prešli 2tyzdne a nič, nikto sa neozýval, tak som tam volala vraj tovar im príde v sobotu. Ďalší týždeň znova ticho,zase som volala zas neprišiel možno v ďalšom tovare zavolajú mi zase nevolali. Takto sa to ťahalo mesiac,vraj doba dodania je iba orientačná, tak som im povedala že to je klamanie zákazníka. Potom rovno do predajne volala moja známa tak dobre naštvaná a hneď mi volali,že sa menila kolekcia a mi poslali mail či je to v poriadku. Samozrejme mail poslali na zlu adresu tak som tam volala znova. No proste katastrofa. Kočík nakoniec doručili 5.11. A ďalšie výhovorka ešte bola keď som sa dožadovala aby kontaktovali dodávateľa, že kedy kočík odošle bola,že s ním je ťažké komunikovať.

lenka128
6. nov 2016

Aj my e mali problém s odoslaním kočíka tak som tam skoro každý druhý deň volal lebo stále len výhovorky.ale nakoniec mi prišiel a musím poklopat je skvelý kociarikAle takýmto spôsobom ako majú si odplasuju zákazníkov

verra27
20. nov 2016

@zdenka_28 možno keby vymenili vedúcu, aj obchod by bol lepší 🙂 🙂 🙂

zdenka_28
20. nov 2016

@verra27 tiež si myslim... ich škoda ... a čo sa týka jej správania ako sa hovorí karma je zdarma 😉 😉 😉

majca1581
28. jan 2018

Ja od nich nakupujem stále veľká spokojnost ozaj. 😉

zdenka_28
28. jan 2018

@majca1581 a aj si reklamovala už? Lebo ja pokial som nakupovala tak problem nebol ... Ale čo sa reklamácie týka neskutočne voľačo ...

majca1581
28. jan 2018

@zdenka_28 chvála že som nemusela zatiaľ A dúfam že to aj tak ostane 😉ty Áno?

ivanamyl
28. jan 2018

Kupovala som kocik z tejto stranky v maji 2016. Mali ho skladom. Do 3 dni bol doma. Vsetko v poriadku, spokojnost.

zdenka_28
28. jan 2018

@majca1581 áno bohužiaľ som musela kočík zreklamovat hneď dva krát a išla by som aj tretí ale už som na vedúcu nemala žalúdok ...ako ok asi sme kúpili nejaký chybný kus, ale aby sa tak neprimerane ku nám správala ... Neprajem nikomu vážne ...

rogal35
14. jún 2018

Pridavam svoju skusenost aby som ostatnym rodicom usetril nervy a ich drahocenny cas.

V prvom rade ak ste uz nakupovali v normalnom eshope/obhcode kde su predavaci pro-zakaznicky orientovany tak tu budete velmi sklamany - velky amaterizmus, neochota az arogancia predavaciek.

Vyhliadli sme si kocik Petit&Mars Street verziu tak sme pozreli na heureke najlepsiu cenu - bol za 202e v nejakom eshope. Kedze kolega prave tento isty kocik kupil so zenou tak mi dal tip ze nech kuknem ich webstranku ze oni ho vcera kupili za 161e.. Tak som pozrel na web 4mama a kocik bol naozaj v akcii za 161e + nanoznik zadarmo v cene - platilo to vsak iba pre kamennu predajnu. Cez eshop bol ten kocik za 190e.

Pre istotu som si zavolal do predajne kde ma prva predavacka odkazala na druhe telefonne cislo kde mi ma poradit zodpovedat na moje dotazy predavacka ktora sa specializuje iba na predaj kocikov lebo ze ona ma na starosti predaj ostatneho tovrau. Tak som si zavolal na druhe cislo kde mi predavacka potvrdila ze kocik je naozaj v akcii za 161e v predajni a akcia plati. Zasli sme teda do predajne nasiel som vystavene striesky v roznych farebnych kombinaciach aj s cedulkou 161e. Dosla nas obsluzit predavacka tak som jej povedal o ktory kocik mame zaujem. Predavacka mi hned povedala ze ta akcia uz skoncila ze kocik je uz za 190e ( zaujimave je ze na strieske mali stale cenovku za 161e ). Vravim jej ale ved som volal sem do predajne a bolo mi potvrdene ze akcia stale trva - na to ma hned arogantne odbila ze ludia sa mylia treba sa riadit tym co maju na webe ( po prichode domov tam uz na webe tu akciu nemali ) . Dobre bol som sklamany no povedali sme si ze ked uz sme tam tak ho kupime aj za 190e kedze na webe sme aj tak nasli najlacnejsie za 202 co je 12e rozdiel. Tak som povedal predavacke ze zoberieme ho aj tak. Na to odpovedala ze noooo ale konstrukcie sa toho kocika sa uz vypredali mame iba striescky a polstrovanie. Pozrela sa este na druhu predavacku ktora jej povrdila ze ich musia objednat - dojdu cca za 2 tyzdne. Tak som jej povedal ze nechcem nic teda a odisli sme domov.

Najviac zarazajuci fakt je ten ze kolegova kamaratka bola v ten isty den ako sme tam boli my v tom obchode ( dokonca po nas tam boli nakupovat ) a ten kocik mali aj si ho kupili a za akciovu cenu 161e.

Zaver:
Predavacky tohto obchodu zrejme trpia demenciou, tuzbou klamat a ked zacuju ze zakaznici maju aj znalost madarskeho jazyka tak sa v nich prebudza aj sovinisticky pud a velka arogancia - chvilkami som mal pocit ze sa obe predavacky budu zvracat ked zaculi madarsky jazyk.

Takto sa robi business a image v 21 storoci 🙂

anomis13
26. sep 2018

Ceny síce najvýhodnejšie avšak stojí to priveľa času a nervov tento eshop, už nikdy viac. Dodacia doba nedodržaná, už teraz sú 2 týždne v omeškaní, komunikácia 0 bodov, ak sa človek dovolá tak počúva len klamstvá a zavádzajúce informácie len aby v tej chvíli mali pokoj, veľká nespokojnosť.

misulikes
9. jan 2019

@chicky07 prosím a dali ti zatiaľ náhradný kočík keď henten si mala na reklamácii?

misulikes
9. jan 2019

@verra27 ako to je u nich s reklamáciou? Vŕzga mi konštrukcia po 2 mesiacoch, chcem dať reklamovať, dajú náhradný kočík zatiaľ? Alebo teda aspoň konštrukciu?

verra27
9. jan 2019

@misulikes Áno, dali mi náhradný kočík na 6 týždnov čo bol v reklamácií, ale nakoniec mi ho vrátili v takom istom stave, tak držím palce, záleží u nich aj na značke a cene, podľa toho sa k vám správajú, mne povedali že som si mala kúpiť drahší, že čo som čakala za 400€.

misulikes
9. jan 2019

@verra27 OMG a aký ti dali náhradný kočík? Ten istý? 6 tyzdnov bol na reklamácii?

verra27
9. jan 2019

@misulikes nie, dajú ti taký starý čo tam majú na požičiavanie, najprv tam bol dva týždne a nič s ním nerobili,tak som to neprebrala a dala znovu a aj tak mi ho dali naspäť taký istý, takže 6 týždnov som chodila s ich starú haraburdu.