Kolesá na kočíku Jane powertrack. Dajú sa vymeniť?

kralicica
10. nov 2010

predala som kocik a kupila si novy. tiez uz pouzity. az teraz som si vsimla problem, ma pevne koleso. ide o kocik jané. je nejaky sposob, ako sa to da zmajstrovat tak, aby sa mohlo otacat... alebo aku mate skusenost mamicky s kocikmi, ktore nemaju otocne kolesa? bude to des? ja som bola totiz zvyknuta na otocne a toto ma zaskocilo. inak som so vsetkym nadmieru spokojna. dakujem

denduska
11. nov 2010

no pochybujem...lebo to je potom aj konstrukcia ina... 😒 ja mam doma trojkolku s pevnym kolesom specialne na nase s prepacenim debilne cesty, kocikujeme vedla traktorov po lukach poliach a tak...hocijaky kocik s otacacimi kolesami by som tu rozbila......takze v terene je perfektna..ale do obchodu by som s nou nesla 😅

molka
11. nov 2010

aj ja som používala tento kočík. Najskôr som bola nešťastná, že je predné koleso pevné, ale potom som si zvykla a dokonca mi to viac vyhovovalo. Veľmi dobre sme to využili v zlom teréne, veľa sme chodili napr. do lesa, nikde nebol problém. Teraz ho už nepoužívame, ale nechali sme si ho, lebo ak raz náhodou bude ďalšie dieťa, tak bude v zálohe na výlety do prírody. Ja som si tento kočík veľmi obľúbila.