Koľko ste platili za kočík v Poľsku?

martinka0811
29. jan 2014

Chcela by som vedieť približne ceny ako sa tam pohybujú za 3-kombináciu. Či sa tam vôbec oplatí ísť. ďakujem

ivet1371
29. jan 2014

ahoj ja som sice už pred viac ako 3,5 rokom ale čo kočky pisali ceny su take rovnake stale ja som kupila za 220eur aj s vajičkom.a kopu ineho ako fusak,deka,plienky,oblečenie,tehu oblečenie,vaničku a proste všetko pre babo. v Targu

marciatko
29. jan 2014

Ahoj ja som bola teraz cez víkend... a našla som si krásny kočiar 3 kombinácia za 300€ v Baby boo ale na trhu najdes ešte lacnejšie alebo postieľku za 100 zo všetkym...

ivet51
29. jan 2014

My sme kupovali cca pred mesiacom v Krosne, Camarelo Granada, 3 kombináciu 270 eur

lulubenc
29. jan 2014

Ja som pred rokom kupovala http://www.baby-merci.sk/baby-merc/baby-merc-de... ...stal ma 205€ 3kombi so vsetkym. Som spokojna, akurat si skontroluj, ci mas vsetky doplnky ku kociku ked kupis. Porozbaluj vsetko. Ja som zistila az doma, ze mi chyba madlo na sportovu cast. Nebola som si ista ci som ho mala ked sme kocik doniesli domov lebo som to zistila az po pol roku...Ale inac spokojnost

meg007
29. jan 2014

Ja som kupovala pred dvoma rokmi so zlavou za 260e trojkombinaciu so sietkou plastenkou a taskou na kocik a pan predavac bol mily ochotny este nam aj vymenil spodok lebo sa trosku tazsie skladal, ja mozem len odporucit. Za dva roky bol maximalne vyuzivany vo vsetkych aj narocnych terenoch a stale vyzera ako novy. Nas je syto zeleny (mimochodom iny ako typicke tu na SR) a farby vobec nevybledli, maly v nom este teraz obcas spava, ja som max. spokojna 😉

babymania
30. jan 2014

Ak si zrátate cestu do Poľska, cenu kočíka, a ak by náhodou vznikla nejaká reklamácia, tak sa Vám to určite neoplatí.
Ale je pravda, že samotná cena kočíka je lacnejšia. Kúpou na Slovensku v kvalitnom obchode zasa predídete problémom so servisom, prípadnou reklamáciu. Každá z variant má svoje za a proti.
Prosím toto neberte ako reklamu, ale ako príklad :
Napríklad kočík CAMARELO COLORADO 3 kombinácia, so záručným aj pozáručným servisom, dopravou k Vám zdarma sa u nás pohybuje okolo 330,- Eur + získate množstvo výhod na ďalšie nákupy.

marika39
30. jan 2014

my sme kupovali pred cca tromi rokmi, a cena kočíka bola okolo 200 eur + sme si tam kúpili postieľku aj s celou výbavou , vankúšik, paplonik, obliečky, hniezdo, baldachýn, 2 zavinovačky a to bolo spolu max 100 eur a nemali sme žiadne problémy ani s kočíkom ani s ostatnými vecami, takže úplná spokojnosť. 🙂 🙂

luciasveckova
30. jan 2014

ja som kupila este v slov.korunach za 6000 sk

andulkaa333
30. jan 2014

my sme kupovaliaj s kamaratkou pred dvoma rokmi na trhu v Targu a stal cca 270e bo sme kupovali 2tak nam dal aj zlavu bo tam kupovala esrte hniezdo s baldachynom a aj zavinovacku je to 3 kombinacia Baby merci a sme snim velmi spokojny a farby su stale take krasne ako ked sme ho kupovali....a ona tam kupovala tiez aj matrac do postielky a nejake vecicky takze myslim si ze sa to tam oplati...