Koľko stojí v Poľsku kočík pre dvojičky?

dostalkaa
1. jún 2021

Ahojte mamičky neviete koľko stojí v poľsku kočík pre dvojičky?

hruska91
1. jún 2021

@dostalkaa dobry den je to uplne od veci, ale vybehla mi vasa otazka a ja prave predavam kociar pre dvojicky :D tak ak by ste mali zaujem ozvite sa 🙂) zhoda nahod :D

marrydreamkas
1. jún 2021

@dostalkaa odporucam kvalitny kocik z bazaru, ja som kupila za 100€ trends for kids v super stave, ja pouzivam kocik pre dvojicky denno denne uz vyse 1,5 roka 🙂

dostalkaa
autor
2. jún 2021

@marrydreamkas ahoj pošlite mi prosím foto a odkiaľ ste?

hruska91
2. jún 2021

Tu je link v mojom bazare, tam je aj pofoteny. Sme presova. https://www.modrykonik.sk/market/kociky/hj7ie1/...

tanalyn
2. jún 2021

Čo sa týka poľska, tak by som poveala, že ceny sú už také celkom rovnaké, len majú skôr také ine veci, dizajn a tak ako my tu

dzejsik
2. jún 2021

@dostalkaa v obchodoch tam kočíky stoja zhruba rovnako ako tu a z trhu sa neoplatí - ťažké, nespratné, reklamácie vybavovať náročné

kristina0103
2. jún 2021

kamoska sa tam trepala pre kocar a cele zle. Mozno ho kupila lacnejsie ako u nas, ale cesta hore - dole, jasne ze reklamovali podvozok. Dieta spala na sikmej ploche....cele zle. radsej si pozrite tu kvalitny z druhej ruky

danieladeley
2. jún 2021

ja si byvaly kocik z pl neviem vynachvalit, rozdiel v cene bol 150 e medzi tym istym v pl a svk. ale ak by som mala dalsie, riesila by som to cez bazar, ako to uz spomenulo viac maminiek predomnou. predavaju kociky skoro nove a za zlomkovu cenu.

dostalkaa
autor
2. jún 2021

@hruska91 ďakujem za ponuku ,ale ja hľadám vedľa seba nie za sebou.pekny den

hruska91
2. jún 2021

@dostalkaa jasne v pohodke 🙂