Kombinovaný kočík ABC Design Viper 4 Diamond

7. nov 2021

Ahojte aký máte názor a skúsenosť na kočík ABC Design Viper 4 Diamond Edition? Ďakujem

vsetkopredietatko
9. nov 2021

Ahoj, my sme ho objednali a potom som ho bola na predajni vymenit za Salsa 4 air diamond edition. Tieto kociky maju vanicku aj sportak rovnaky, lisia sa v konstrukcii a odpruzeni.
Viper: robustnejsia konstrukcia, menej skladna, o trosku tazsia a je tvrdsi nez Salsa.
Na Salsu som pisala aj hodnotenie na profile, takze si kludne precitan, za mna ma salsa 10/10.

dzejsik
9. nov 2021

aj my sme kupili Salsu 4 air, da sa aj sportak zlozit na konstrukcii

ariana_30
17. nov 2021

@dzejsik fakt?ved vsade som sa docitala ze nie..ze teeba dat dole sport.cast

dzejsik
17. nov 2021

@ariana_30 ako kde, ale na predajni mi to pani ukazovala a islo to … jasne, ze to nie je spratne ako pri ultrakompaktoch, ale na kocik co dava teren, je to super

ariana_30
17. nov 2021

@dzejsik spokojna si s kocikom??ja uz mam bolehlav z toľkých kocikov a recenzií. . .skoda ze je prevažne v tmavých farbách..

dzejsik
18. nov 2021

@ariana_30 ak ti to neponahla, nova kolekcia 2022 ma aj nove farby ( kukni stranku abcdesign ) … a ak byvate v nejakom lepsom mestskejsom prostredi, tak aj novy model Samba vyzera super (aj je lahsia, len kus menej terenna/odpruzena), ale stedry priestor vanicky a sport. casti ostal

ariana_30
18. nov 2021

@dzejsik jeej dikyyy, no ja byvam v meste ale budeme chodit aj po terene , idem kuk