Korýtkové sedenie verzus normálne sedenie

luciia0811
23. júl 2015

Kocík s korytkovým sedenim alebo radsej normalny..... Maminky co si o tom myslite ??? Je to pre dietatko pohodlne?? Moja prva dcera bola zvyknuta spinkat na boku aj v kociku a teraz vyberam kocik a neviem sa rozhodnut ..... 🙂 Dakujem za vsetky nazory 🙂)

mmoni89
23. júl 2015

@luciia0811 ja som taký nemala tak neviem veľmi posúdiť ale viem že syn by mi v tom nechcel byť. Spával jedine na brušku a keď sedel pekne sám tak vytrceny von z kočíka. Podľa mňa je to taký risk trošku, niektoré chvália iné museli predať. Ja by som radšej nekupovala

siska53
23. júl 2015

@luciia0811 ja som mala taky,co bol zaroven aj sportiakom. Cize upkny lah a niekolko poloh az do uplneho sedu. Takze som si to krasne vedela regulovat podla potreby.
Korytkove sedenie sme mali predsa v autosedacke-vajicku a to staci.

omajevaskida
25. júl 2015

Ahoj mi sme mali kočiarik aj úplný ľah aj korýtko a poviem ti pokiaľ sa dieťatko rado vozí tak mu to bude jedno môj drobec napríklad rád spinká na brušku a v korýtkovom sedení spinkal rovnako dlho dokonca dlhšie ako na rovnom tak to veľmi záleží či sa rado vozí dúfam že som pomohla ak niečo kľudne sa pýtaj pekný deň prajem 🙂

shira_
28. aug 2015

Mali sme oboje a dieťa veľmi spokojne v oboch...

mary159
2. sep 2015

My sme mame aj aj ale v korytkovom uz velmi nechce byt, ked vie uz sediet. Takze ked uz vedel sediet som kupovala dalsi kocik bez korytkoveho sedenia. 🙂