Ktorá predajňa na strednom Slovensku má najväčší výber kočíkov?

loulou02811
30. apr 2013

Je ťažké sa rozhodovať pri výbere kočíka len podľa obrázku z e-shopu, či z katalógu. Prečítala som už aj mnoho recenzií, ale potrebujem si kočík jednoducho odskúšať, inak ho nekúpim. Preto prosím o info v ktorých mestách na strednom Slovensku je naozaj široký sortiment a je z čoho vyberať. Konkrétne by som si rada pozrela a odskúšala Gesslein F6 a Hartan Racer GT. Kto vie v ktorej predajni sa dajú vidieť?

patesladko
30. apr 2013

vo zvolenskom retail parku (pri veľkom tescu) otvorili nový babymarket.. nebola som sa tam ale zatiaľ pozrieť, čo tam majú za kočíky.. možno tam treba skúsiť najprv zavolať 🙂

donkacik
7. máj 2013

@loulou02811 ahoj, v tom zvolene mali jedného hartana a mávajú ich len v prípade záväzných objednávok. ak sa tam rozhodneš ísť, určite by som im najprv zavolala, či niečo z toho, čo máš vybraté, vôbec majú. slušný výber je v babysvete v banskej bystrici na huštáku v budove OCA. ale aké majú tam značky, to neviem.

loulou02811
autor
8. máj 2013

@patesladko
Ďakujem za tip, volala som do ZV a majú teraz vystavený Topline S, Racer GT a Lite XL. Tak to pôjdem omrknúť 🙂