Ktorý športový kočiar je lepší?

stewusik
8. máj 2019

Ahojte hladam nejaky kociar v prijatelnej cene a neviem sa rozhodnut ktory je lepsi....velmi sa mi paci KinderKraft GRANDE Gray ale pozerala som aj na JOIE - Športový kočík Litetrax 4 chromium alebo 4BABY Rapid Unique
chem aby bol pohodlny, a aby mal dlhu striesku

emiliar
9. máj 2019

@stewusik ja mam sportovy valco snap 4 a je super. Strieška predĺžená ľahký a lahko sa sklada. Pouzivam ho ako autovy.

stewusik
autor
9. máj 2019

@emiliar a aky presne? Ja som chcela nejaky do 200€ a valco snap su drahsie

tiumen
9. máj 2019

A zopa?

stewusik
autor
9. máj 2019

@tiumen aj ten som pozerala ale tak neviem sa rozhodnut, chcela by som.nieco.overene

tiumen
9. máj 2019

@stewusik tak potom obyčajné Valco, ja som s ním bola pri staršom spokojná.. A ten je do 200€

https://www.4mama.sk/sportove-kociky/valco-baby...

stewusik
autor
9. máj 2019

@tiumen dakujem, no vyzera celkom dobre

katrin21
9. máj 2019

Ja mam tiez Valco snap 4 Trend a je skvely . Radsej kup , ved potom ho zas predas a nieco sa ti vrati..jwle to super kocik..inak ja ten moj us budem predavat, mala uz ma 3r, ale este sa obcas povozi..je modry, ako novy..neviem odkial si ale teda budem ho predavat uz pomaly,aj ked s tazkym srdcom...este je do oktobra v zaruke..okolo 240e, malo pouzivany, lebo mam 2 kociky

stewusik
autor
9. máj 2019

@katrin21 tak ja mam este trocha casu kupovat, len robim prieskum .... ja moj kociar 3kombi budem tiez.tazko.predavat lebo.to.je moja srdcovka a uz sa nepredava :( ale tak nejakt taky kociar sportovy je praktickejsi ako.tie z kombinovanych

emiliar
9. máj 2019

@stewusik toto. Je dobry ležacia časť latkova. Tie lacnejšie maju tusim skoro ako sustak mala sa mi smykala. A kratsiu lezaciu cast.

stewusik
autor
9. máj 2019

@emiliar dakujem no uz len sa rozhodnut

emiliar
9. máj 2019

Alebo petite . No na valcu je dobre to ze ležacia cast sa zlozi dnu. Ine sa skladaju s tou časťou von. Valco je lahsi nez petite. Zato som valco volila a nelutujem.

katrin21
10. máj 2019

@emiliar da sa kupit v latke Tailor made a ta neni sustakova,aj ja mam taky,len ja mam verziu Trend,tu drahsiu,s kozenymi prvkami a poloh.ruckou , ale uz robia aj klasicke valco s touto latkou..
@stewusik tento problem som mala aj ja, mala som niekolko kocikov ale az tento mi vyhovuje po vsetkych strankach... dobre jazdi, je lahky,co pre mna je dolezite a maly do kufra... nosnost az do 20kg dietata a pritom jazdi pomaly sam ,prejde kazdy teren aj bez nafukovacich kolies a makko..
Ozaj som spokojna..aj neter ho ma,,tiez super..
A moja je dlha poriadne a stale sa tam s prehladom zmesti..

katrin21
10. máj 2019

@emiliar presne, nespini na to, napr
Oyster zero je lahky spratny ale sklada sa do von a neda sa polohovat rucka a tym padom kopem do tycky medzi kolesami,a horsie sa vozi..ma ho svagrina,mam moznost porovnat,ked hocikujjeme...davam aj foto