Ktorý športový kočík - Moon, Abc desing alebo Englachia?

bibko2
11. dec 2012

Stále študujem na nete a neviem si vybrať, podmienkou bolo aby mal otáčaciu korbu pretože malý mi narieka ako divý ked ma nevidí 😢
len osobné skúsenosti poprosím výhody a nevýhody

jarmillka
11. dec 2012

Ja mam doma ABC designe Astro..odloženy..predavam ho v bazariku..je lahky, lahko sa s nim manipuluje a aj vanička je celkom v pohode priestranna...Kupili sme si iny, pretože malička sa narodila v oktobri a vanička pre tak malinke babo nie je až tak kryta..je to podla mna kočik bud pre detičky narodene v jari alebo v lete kde sa ta vanička da využit bez toho aby tam dietatku napadal sneh 🙂 ..no a dalšou nevyhodou je, že športova čast sa neda dat celkom do lahu...niektorym mamičkam to ale nevadi lebo nie všetky detičky chcu v kočiarikoch spinkat..hlavne tie staršie už maju ine zaujmy ako spanok 🙂 ved treba všetko vidiet aby nahodou niečo nezmeškali 🙂

miska030
11. dec 2012

Ja som kupila kociarik na Bazosi pre dcerku,Moon,som s nim velmi spokojna,nasla som aj tu naMk za super cenu,len nie je novy,ja mam zeleny,tu na MK je malinovy,hned by som ho menila.

krenkova
11. dec 2012

Ahoj, asi si už rozhodnutá pre tieto značky, tak len taký tip, my máme športový kočík Quatro Monza, je priestranný, ľahko ovládateľný, super sa skladá a hlavne má preklápaciu rukoväť. Sme s ním veľmi spokojní 😉