Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

strouzek
28. nov 2009

ahoj holky můžu mezi vás? odedneška jsem oficiálně janeslalomačka.máme 09 barvu bohemian. můžu se zeptat co znamená klimatizece u hl. korby?? nějak jsem nepochopila co tím myslí 😅 ptám se proto že máme ten kočár z netu a teď koukám že v popisu je napsaný ve spodní části korby klimatizace tak nějak nechápu co tím myslí.

strouzek
28. nov 2009

jo jinak jak tady čtu jak je janečko poruchové a jak prej od něho někteří prodejci odrazují, no nevím my byli ve 2 prodejnách se na něho kouknout, prodavačkám bylo jasný že jsme jen na čumendu a nebudeme si od nich kočár kupovat protože na netu je levnější takže neměli potřebu nám něco vnutit aby vydělali ale v obou obchodech ten kočár chválili, jen prý brzdička u těch starších modelů dělala problémy jinak prej jeden z nejkvalitnějších kočárků. jasně občas se něco pokazit může, myslím že v ČR není značka kočáru který by neměl nějakou chybu a nikdy nebyl reklamovaný

johnatanka
28. nov 2009

Strouzku a není tam nějaký větrání, nebo odnímatelný potah na zip, jinak mně nic nenapadá, snad holky co mají tyhle korby budou vědět, nebo se můžeš zeptat na Špuntíkovi Michala, ten je znalej a určitě poradí. Já mám až sporťák a můžu ti říct, že jinej kočár nechci, moc se mi líbí kolekce 09 hluboký korby, mám 08 sporťák a kočár si užívám moooc ještě teď, byla jsem s ním v Anglii a tam kdo ho vzal do ruky, tak zíral, jak je super lehký a otočný. Tam mají hodně Phil a Teds a Maclaren golfáče, par slalomů jsem zahlídla, ale málo. Já už prostě jiný nechci. První kočár jsem měla šunt za 6tis a nikdy více, po 3měs jsem z něj byla šílená, nedá se to srovnat, druhý kočár jsem měla NOmada od Jané a nakonec ho ještě vyměnila za Slaloma, jsem na trojkolky 😀 , Nomad je úžasný taky, jinou značku nechci. První kočár mi fakt vydržel 3měs, pak byl pomalu na odpis, ale vyreklomavoli mi celý podvozek a vyměnili a pak šel hned z baráku. Takže je lepší dát víc peněz za kočár na 3 a více let nebo 6tis za kočár na 3měs???Se slalomem jezdím od ledna a ještě jsme ho ani nemazali, funguje na 100% a ty originál nánožníky jsou úžasný, teploučký pomalu jak fusak 😉 jsem se tu zas rozepsala. Já jsem maximálně spokojená slalomářka 😀 a manža už konečně taky pochopil v čem je tak super i za tyhle peníze (šetřílek 😀 )

lamarika
28. nov 2009

strozek: Když otočíš korbičku vzhůru nohama, tak tam je taková páčka, kterou otevíráš a zavíráš takový to mřížkování co tam je. Tím to větrá 😉

lamarika
28. nov 2009

johnatanka: přesně jak píšeš, s Jane (my máme teda nomad) jsem maximálně spokojená a příště bych ho koupila klidně zas 😉 Jestli budu kupovat golfáč, tak jedíně Jane 😉

johnatanka
28. nov 2009

taky jsem přemýšlela o Energy, ale nechci se vzdát slalomku 😀 😀 😀 dojezdíme do jara ve slalomu, už teď hodně chodí - konečně za ruku a už si i lajznu s ním do provozu, ale přes léto to ještě nešlo, takže kočár byl plně vytíženej 😎
Nomada jsem měla 06 a tehdy jsem hledala lehký kočár, ovladatelný a zároveň prostorný, Nomad úžasný, splnil vše, co jsem chtěla. Ale ta trojkolka, ta mně prostě nedala spát a ještě jsem to vyměnila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 konečně jsem byla uspokojená matka 🙂 🙂 🙂

dost.dzejn
28. nov 2009

stroužek: je to přesně tak jak píše lamarika, tou páčkou s můžeš nastavit jestli chceš aby to bylo úplně zespodu uzavřený (na zimu) nebo odkrýt takový otvory kterýma to větrá na léto 😉

jinak já jsem s Jane naprosto absolutně spokojená. Původně jsem si koupila levnej kočár, těžkej , obtížně ovladatelnej..byla jsem ráda, že jsem ho prodala po 4 měscích. JANE JE SUPER

johnatanka
29. nov 2009

anoooooooooooooo, Jané je super!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lamarika
29. nov 2009

Myslíte, že korbičky z nové kolekce pujdou nasadit na podvozky předešlých modelů? Jsou tam docela dost výrazný změny. . . 😔 Nad tím Energy se tajně doma rozplívám 😅 😅 😅 Já chtěla radši nomada, ty tříkolky nejsou moje krevní skupina 😉 Každopádně konstrukčně jsou na tom ty podvozky si myslím na stejno, jedinej rozdíl je v těch předních kolech 😉

llllucka
30. nov 2009

Já mám taky vyhlédnuté energy,ale zatím jsem vystačila se sporťákem.Uvidíme na příští léto,jestli už bude třeba nebo ne.My chodíme většinou do lesa a tam je trojkolka super.

mmmk
30. nov 2009

Lamarika, ja videla na zivo novou kolekci a udelam vsecko proto, abych mela tu letosni 😅 S tou korbickou nevim, to budes muset pockat, az to nabehne do obchodu a prodejce ti rekne. Mne osobne se jednak nelibi ty barvy (videla jsem jen tu cerno-fialovou) a pak ten kocar vypada tak celkove silene. Sportak mi pripada jako nudle a korbicka je vyrazne mensi 😅 Autosedacku k tomu radsi ani neukazovali 😖 Ani me to nenechali povozit 😔 😀

lamarika
30. nov 2009

mmmk: mně se líbí jenom ten design korbiček v nový kolekci, jinak co se týče konstrukce atd., tak to mě moc neuchvátilo. Jestli je i ta korbička menší, tak to si taky nechám zajít chuť 😉

mmmk
30. nov 2009

Lamar, nemeli tam ty korbicky vedle sebe, nemeli tam teda vubec tu letosni kolekci, takze nechci kecat, o kolik se to v rozmerech lisi. Navic ten kocarek nemam jeste doma a nemam to asi uplne presne v oku. Ale pripadalo mi, ze je zrovna ta korba takova desne mohutna a je v ni mene mista nez v soucasne.

ladida.l
30. nov 2009

každopádně to má v té korbičce 2010 o dost vylepšené upínání pro převoz v autě - mě se ta korbička líbí, ale jestli je menší, tak je to fakt na nic. Ani teda letošní korbička nejni extra obr - doufám, že v ní ten můj tloušť přečká aspoň zimu..

strouzek
30. nov 2009

ahoj holky díky za radu s větráčkem 😀 musím to příště zkusit, kočár je u tchýně takže se tam budu jezdit s ním mazlit a nacvičovat ježdění až do března 😝 každopádně s janečkem souhlasím, já ho miluju snad už 3 roky a věděla jsem že ten a žádnej jinej. byli jsme ohlídnout i jiné trojkolky, jako špatný třeba nebyli ale když jsem postavila jane vedle něčeho jinýho bylo to jak bavorák vedle škodovek 😀 hlavně ze sporťáku jsem unešená vypadá skvěle, jezdí se s ním skvěle, skládá se skvěle, zatím jsem nanašla vadu a i když potom nějakou najdu tak co pokud se mi kočár nerozpadne myslím že budu tvrdit že je jane nej 😉
jinak nomad se mi nikdy nelíbil, já jsem na trojkolky a hlavně nomád má plastový kola ne??

strouzek
30. nov 2009

akorát holky mě docela naštvalo že v tom 09 není ta hudba jako v 08 🙄 proč to zrušili? sice všichni říkají že je to na prd ale mohla jsem machrovat s hrajících kočárkem 😀

ladida.l
30. nov 2009

strouzku, tak si kup 2008, ještě je leckde maj - třeba jen tu hrající věc a podvozek 2009... 😀
Mě se ještě moc líbil peg perego gt3 - ale janéčko znítězilo neb bylo menší a skladnější...

strouzek
30. nov 2009

ladi no už mám 09 doma, já chtěla 09 kvůli těm novým materiálům a taky manžovi se víc líbila střecha 😀

mmmk
30. nov 2009

Ladi, mne prisla ta korbicka desne vycpana zevnitr 😅 Samo je to asi kvuli bezpecnosti, ale nevim nevim, jak se tam vmestna pulrocni dite 😅

ladida.l
30. nov 2009

stroužku, a jo, to tady píšeš nahoře, že už ho máš koupený 😀
ty materiály jsou fakt super, vůbec to nepromoká, chodím v pohodě v dešti bez pláštěnky...

zuzkagonos
30. nov 2009

Ja tiež chcem trojkolku 2009, tak len čakám, že keď prídu s novou kolekciou 2010 ceny pôjdu dole 🙂 U nás ten kočík stojí dosť, viete poradiť nejakú stránku, kde sa dá zohnať lacnejšie? Dobré ceny má o-baby.de, skúšala som to hľadať aj niekde v Španielsku, keď ich tam vyrábajú, ale nič som nenašla 😕 Poradte dobré stránky 😉

strouzek
30. nov 2009

jo tak vypolstrovaná to teda je, taky jsem koukala že je to jak gauč 😀 , hlavně jsem ještě nevymyslela ty pásy vevnitř korby dá se to oddělat??my budeme dávat malou jen do sedačky do auta takže mi systém uložení do pásů v autě v korbě přijde zbytečný pro nás a zavazí mi to

ladida.l
30. nov 2009

normálně se to vyndá stroužku, jakože dolem se to provlékne. Já to vyndsla hned...
zazkagonos, já ho kupovala tady - ale cca o 3 tisíce dráž než stojí teď
http://www.lovelybaby.cz/produkty/jane-slalom-p...

strouzek
30. nov 2009

aha tak to zkusím my na to neměli tolik času akorát jsme to vybalili narychlo složili já si očuchala novotu ale jinak dopodrobna si ho chci pohlídnout a vše vyzkoušet až příští víkend 😵 stejně jsem ale šťastná že ho máme

zazka no my ho kupovali z obchodu slune-cz.cz před týdnem za 19 690,- nebo tak nějak, ani nevím platila ho tchýně, 😀 objevila jsem ho ještě v obchodě ondralek.cz nebo tak nějak o tisícovku levnější ale ten obchod se mi nezdál, hlavně nebyl autorizovaný prodejce jakože kvůli reklamaci a tak jsem si říkala že u toho sluněte to bude větší záruka v případě problémů 😉

mmmk
30. nov 2009

Zuzkagonos, ja ho budu objednavat z o-baby.de, zrovna dneska jsem si s nimi psala mail a dodaji mi to (v Nemecku) do dvou pracovnich dnu od obdrzeni platby 🙂 Zatim je to to nejlevnejsi, co jsem nasla 😅

lamarika
30. nov 2009

strouzek: nomad nemá plastový kola, ale gumový. Jinak taky mě zklamalo, že v kolekci 2009 není hudba, ale asi bych to stejně moc nevyužila 😉

ladida: malýho jsem dala do sporťáku v půl roce a to jen kvůli tomu, že nechtěl v kočárku být, tak jsme si říkali, že to třeba ve sporťáku bude lepší. Není. . . Kočár prostě nesnáší 😠 Malej měl v tý době 9 kg, je to taky cvalda. Ale i kdyby jsi ho musela přendat během zimy, tak neměj obavy, protože ten sporťák když tam dáš nánožník je úplně perfektně krytej (skoro jako korba) a když si koupíš fusak carera (nebo tak nějak se jmenuje, patří přímo k tomuto kočárku), tak je to fakt potom dokonalý 😉

strouzek
30. nov 2009

gumové ale ne nafukovací ne?? to mi říkala prodavačka že v tom je slalom lepší že má všechny kolečka nafukovací oproti nomadu

jinak fusak mám emitexovej, mě se ten janefusak nelíbil

ladida.l
1. dec 2009

já mám taky emitex - černý + limeta - a vypadá jakoby do amazonu patřil... Jané fusaky se mi zdáli moc drahý. 😕

strouzek
1. dec 2009

no přesně, taky se mi zdáli drahý a ani ne moc hezký. ten emitex se mi líbil a byl v akci za tisícovku takže super, mám oranžovočernej akorát ta oranžová je jiný odstín než na janečku ale to neva

lamarika
1. dec 2009

mně se líbí, že ty origoš fusaky tam pasujou. Daj se celé rozepnout, takže tam má spodek z fusaku jako teplou vložku a ta tam sedí jak ulitá 😉 Jsou to stejné odstíny jako kočárky, takže na pohled paráda a jsou teplejší než emitex. Takže fusak funguje opravdu jako fusak a nebudu muset malýho navlíkat 😉