Peg-Pérego GT3

Výroba ukončená

Popis kočíka

Peg-Pérego GT3 je športový kočík s dobre ovládateľnou trojkolesovou konštrukciou. Veľké nafukovacie kolesá ho spolu s nastaviteľným odpružením robia vhodným aj do terénu či na ľahšie športy. Súčasťou kočíka sú aj dva integrované vyklopiteľné držiaky na fľašu po bokoch, nakliknuteľný organizér použiteľný aj ako ľadvinka okolo pása či pod sedadlo integrovaná pumpa na kolesá. Prednosťou je aj obrovský nákupný košík, ktorý sa dá vzadu sklopiť pre lepší prístup (easy load system).

Neotočné sedadlo môžeš polohovať až do ľahu vrátane opierky nôh. V slnečných dňoch oceníš úplne sklopiteľnú striešku. Poťah sedadla sa dá komplet sňať a oprať, po jeho odobratí sa dá na vyklopiteľné úchyty G-Matic systému nasadiť dokúpiteľná hlboká autovanička Navetta XL. Na rovnaké úchyty pripojíš aj autosedačku Primo Viaggio - či už so sedadlom na konštrukcii, alebo po jeho odňatí.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
14,2
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
112 × 63 × 128
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
110 × 63 × 42
Pôvod značky
Taliansko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Chrbtová opierka ide polohovať do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všetky parametre

Hodnotenia od mamičiek

taily30  16. mar 2023
Ozaj dobrá voľba
Za mna super kociar na slovenske chodniky! Nafukovacie kolesa, predne sa da zafixovat alebo moze sa otacat. Vanicka je obrovska, sportova cast je priestranna a vacsie dlhsie dieta sa bude citit pohodlne, isofix a vajicko super prakticke, tiez priestranne. Za mna ozaj dobra volba.
7 1
Čítaj celé...
tvoriva_dusa  19. dec 2022
Odporúčam každému turisticky orientovanému rodičovi
Odolný kočík (trojkombinácia), ktorý som zakúpila na MK po 2 deťoch. Zvládol VŠETKY terény, odporúčam každému turisticky orientovanemu rodičovi. Dieťa je chránené od rôznych poveternostných podmienok. Vanička i športová časť sú rozmernejsie, čo je výhodou pri rýchlo rastúcich deťoch. Výhodou je nastaviteľná rukoväť pre rôzne vysokých rodinných príslušníkov, ktorí sa podujmú kočikovať. A v neposlednom rade - veľký úložný priestor v spodnej časti kočíka ako i v praktickej menšej príručnej tasticke.
5
Čítaj celé...

Podobné kočíky

Graco Breaze Lite 2
97,09 € - 105,95 €ESHOP
športový
Lorelli Martina
79,42 €ESHOP
športový
2 spolu