Kúpiť kočík PP Skate teraz alebo počkať na novú kolekciu?

zajo79
26. sep 2008

Ahojte.

Dnes mi odpisali z jedneho webu,ze konci kolekcia 2008, kocik ktory sme konecne vybrali uz vraj nebude, maju jeden posledny..teraz neviem co robit, ci kupit rychlo to co maju,alebo pockat...nevideli ste nahodou niekde aspon zmienku o novej kolekcii na rok 2009?

daaakujem

katyl
26. sep 2008

http://www.pegperego.it/catalogswf/eurpi09/inde...
aho zajo, toto by mal byt novz katalog, pokial ti nepojde tento link, tak daj www.pegperego.it a tadial sa preluskaj, napravo je okienko New collecton 2009.
Ja tiez cakam na novu kolekciu Concord, ale ja som v inej casovej tiesni 😀 ja to mam za mesiac.
Myslim, ze sa ti oplati pockat na novu kolekciu, urcite su tam krajsie farby a mozno aj vychytane nejake vylepsenia, aj ked PP moc nesledujem

petruci6
26. sep 2008

ten sivy a oranzovy je pekny 🙂

petruci6
26. sep 2008

ta trojkolka je tiez super

petruci6
26. sep 2008

zajo este studujes,vyberas farby? 😀

katyl
26. sep 2008

zajo a aky typ chces? skate??

zajo79
autor
26. sep 2008

hehe, uz som mala vybraty, som sa zmierila s tym ze budeme zeleny, ktory svieti zdaleka....a teraz figu, vraj uz nebudu....teraz kupit rychlo ten co je alebo cakat?

diiik za link, idem to pozriet.

zajo79
autor
26. sep 2008

ano skate 🙂

zajo79
autor
26. sep 2008

katyl, TY SI POKLAD!!!

dakujeeem, aspon mam prehlad, ze ten zeleny z kolekcie 2008 je tusim z nich najkrajsi...

oranzovy pre chlapca asi eee, inak su take smutne. Este mozno ten cerveny....

katyl
26. sep 2008

som rada, ze som pomohla, neboj sa, este parkrat zmenis vyber, kym to bude definitivne 😀 😀

zajo79
autor
26. sep 2008

uz len co sa tyka farby,typ a znacku uz nemenim,uz bolo tych zarucenych tipov na "nas" kocik habadej 🙂

este raz diik a dobru nocku

jesssie
29. sep 2008

Ahoj zajo79

tiež som mrkla tú novú kolekciu pre Skate... no z tých farieb by som si teraz asi len tú červenú vybrala 😒, a nie sú nejaké lesklé tie kočíky? No možno nie, ale aj to vnútro kočíka je teraz trochu fádne. My máme ešte tie "bubles" na výstelke vo vaničke a to sa mi na tom práve páči. 🙂

zajo79
autor
30. sep 2008

ahoj jesssie.

co sa tyka vylepseni zeby tam boli, tak ziadne, cize nova kolekcia je cisto len o zmene farby. Uz ho mam objednany, ked ho zaplatim, tak mozu mi ho priniest o mesiac,pripadne dva...mozno to vyuzijem, a budem sa tvarit ze nemam nic zaplatene. Zobrala som posledny kus, jedina internetova predajna kde mali aj kocik,aj autosedacku aj tasku v jednej farbe, vo vacsine obchodov uz nemaju, len kocik, a nahovarali ma ze ved predsa nemoze mi vadit ak autosedacka bude v inej farbe...no tak to by mi teda vadilo,tak som rada ze som nasla "ten nas"

Ako si s nim spokojna?

jesssie
30. sep 2008

zajo79 a ktorú farbu vlastne budeš mať? Tú zelenú zo starej kolekcie? Alebo si sa ešte nerozhodla? My už sa vozíme v ňom aj s fusakom a Nikolka si tam pohodlne sedká. Ja som spokojná. Nemenila by som 🙂...a to už ho nejaký ten mesiac máme takže na niečo nepraktické alebo čo by mi fakt prekážalo by som už dávno prišla 😉 .
A to s tou autosedačkou tak to by vadilo aj mne 😠

zajo79
autor
1. okt 2008

ahoj jesssie, zelenu bublinkovu z kolekcie 2008..na rok 2009 co je kolekcia nejako nemozme vybrat farbu pre chlapca, takze musim to vsetko kupit teraz, inak neviem co by sa mi uslo. A aj tak mi hovoria ze nova kolekcia bude na predaj az januar, februar...ze najskor dopredaju vsetko.

Tak sa tessiiiiiim ze uz mame konecne vybraty kocik..

Dakujem za info, dufam ze aj ja budem spokojna.

krista
17. mar 2009

misha82 • 1d • Včera ve 20:05
Ahoj,
zajímaly by mě vaše zkušenosti s kočárkem Peg Perego skate. Je to moje srdeční záležitost a budu jej na 90% kupovat pro svou holčičku. Rozhoduji se mezi černou a červenou barvou (bubble). Má nějaké mouchy? Jak se ovládá? Děkuji vám za příspěvky

zajo79
autor
17. mar 2009

ahoj,

ja som spokojna, je super, lahko sa sklada, zatial ho vyuzivame ako hlboky, je prepracovany do najmensieho detailu, zvlada bezny teren v pohode - byvame na dedine, v meste je to s nim uplne bez problemov - obrubniky. Mam zeleny z bublinkami.
A co sa mi paci najviac, ze autosedacka sa da nakliknut na podvozok a mozme brazdit obchodne domy. I ked je ta autosedacka dost tazka, na dlhsie trate ju sama neunesiem, ale ten podvozok je zachrana.
A aj sa hojda, nie moc, ale trosku, staci to, nepotrebujem maleho natriasat o stosest.

Myslim ze neurobis chybu ak ho kupis, o nejakej vade ktoru by mal neviem. Co sa tu vyskytol nazor, ze vrzga, ale nato je WD40 sprej, ktorym treba sem tam namazat kolecka a bude to v pohode.
Ja som vedela ze ak kupim iny kocik, aj tak budem pokukovat po skate, takze ja som spokojnaaa.

😵

I ked vcera som kupila gesslein swift, o nejaky mesiac ked bude teplejsie ho zacnem pouzivat kratkodobo, pre starsieho syna do skolky, kratke nakupy, predsa len golfky sa lepsie skladaju. Ale s tym som ratala,ze golfovi kocik sa kupi tak ci tak, a boli za vyhodnu cenu,takze pohoda.

zajo79
autor
17. mar 2009

cervena bubble aj zelena bubble boli minulorocna kolekcia, tohtorocna kolekcia sa lisi od minulorocnej len farbami. My sme este v novembri zohnali posledny zeleny ktory nam vedeli zohnat, z tohtorocnych farieb som si nevybrala.Ale ak by som mala dievcatko, tak urcite cerveny, alebo oranzovy...pekne farbicky 😉

tak zelam spravny vyber a ak to bude skate,tak nech dobre sluzi.

A co sa mi paci, ze ho ma malokto, takze ked vyjdeme niekam, dost ludi sa otaca a pozera co to mame za kocik, sem tam sa spytaju ze co to maaame, aky pekny kocik... ale kolko ludi,tolko nazorov. Uz som citala ze niekomu sa nepaci, ale tolko ludi tolko nazorov,ze ano...

misha82
17. mar 2009

ahojky,

mne se prave libi, ze ho nikde nevidam jezdit... Porad se rozhoduju mezi cernou a cervenou (bubbles). Barvy nove kolekce se mi nelibi! Nejkrasnejsi jsou na tom prave ty bubliny, tudiz vypada nejlip ve sportovni verzi. Nevite nekdo, zda je ta cervena barva v realu hezka? 😵

zajo79
autor
17. mar 2009

tak potom asi ak najdete niekde este na sklade u nejakeho predajcu,lebo uz ich nevyrabaju...aspon nam tak bolo povedane.
daj vediet,ako a co ste vybrali 😉

misha82
17. mar 2009

Zajo,
asi prave proto ho na nekterych internetovych strankach prodavaji v akci... Coz je super, bezna cena nebyla nic pro me 🙂 Jestli ho poridim, dam vedet 🙂

misha82
18. mar 2009

Ahojky vsem!!! Tak oznamuji, ze jsem ho dnes objednala, fesaka, v cerne barve, dojede mi v patek 😀 Uz se tesim jako mala 😅

adka26
20. mar 2009

ahojte, vidim ze niektore mate skate uz odskusany. mala by som jednu dolezitu otazku. A to, ci kocik nie je moc maly pre velke deti? Nas prvy syn sa narodil vyse 4-kilovy a vo svojich 4 mesiacoch mal takmer 8 kil. Mali sme prenho kupeene Uno ale bol to strasne uzky kocik a veru v zime aj s fusakom bol naozaj problem. Bol tam riadne natlaceny. viete mi prosim poradit ako to je so skatom?

vdaka

deticky
1. apr 2009

moj maly na 11 mesiacov a som so skate spokojna.
dcerku 3rocnu sme do neho dali, ked sme ho isli kupovat., na zaklade toho sme sa rozhodli, ze sa tam zmestila. je mi ho luto, lebo som spokojna. pouzivany je 10mes., je v super stave.predavam ho kvoli financiam.mame krizu a tak kym je v zaruke tak by som bola rada. potrebujem nieco lacnejsie.
ponukam k tomu autosedacku+tasku. tu je link, al by mal niekto zaujem
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=624

pookie
1. apr 2009

Tiez mame skate ale nasa mala ma iba 2 mesiace tak neviem ako je to s vacsimi detickami no dufam ze v pohode, nechcem kupovat dalsi kocik 😉 Uz tu boli podobne diskusie a zatial nebol problem tak si myslim ze sa don pomestia, ved je do 3 rokov.

zajo79
autor
2. apr 2009

tiez si myslim,ze sa zmestime do neho aj neskor.

i ked ja uz mam aj nakupne golfky kupene, a na vylety,ked ideme cela rodina autom, lebo sa inak nemame sancu nalozit. Inak na skate nedam dopustit 😵

lillian
29. júl 2009

ja mam tiez PP skate. S funkcnostou kocika nie je ziaden problem. Ale nas maly je vacsie (hlavne dlhsie) babo, a uz pozeram po inom sportovom kociku. Je mu kratka vanicka. A baby, este jedna vec, co je pre mna dost velka chyba, maly ma 7,5 kg a kedze sa vanicka da kolisat tak ked ideme do kopca, alebo mi v kociku spinka, je zosuchnuty v spodnej polke vanicky. uz sa mi zobudil aj s nohami vonku.

miskinadamko
29. júl 2009

lilian? nas sa zmestil do vanicky s vystretými nohami ako 15mesacný 😕

zajo79
autor
29. júl 2009

Predam kocik Peg perego skate vo farbe bubbles green. . Kocik je v 100%stave, v zaruke do 11/2010. Lahko ovladatelny, skladny, kvalitny. Hlboky a sportovy kocik v jednom. S nanoznikom.

ivana999
31. júl 2009

zajo79 - preco ho nakoniec chcete predat?

zajo79
autor
31. júl 2009

mam doma dva dalsie kociky, tatinko nasraty a uz ho nevyuzivame.