Kvalitný športový kočík

dzarika
29. jan 2022

Ahojte maminy, prosím vás kde by som zohnala kvalitný športový kočar, alebo poprípade od vás nejakú recenziu na kočík, prosím vás len Žilinský kraj + predajňu kde majú dobrý výber, za dobru cenu

lenuska9999
29. jan 2022

@dzarika neviem aké máš kritériá pri vybere kočíka, ale ja nedám dopustiť na Brutax B motion 4 plus . Má naozaj dlhé sedenie, čiže v pohode tam vojde aj väčšie dieťa. Podľa mňa aj 4 ročne úplne s prehľadom 😀 kvalitné kolesá a odpruženie, čiže prejde vážne aj horší terén. Ja som s nim chodila do lesa, na kyslikove cesty, po rozbitých cestách, nemala som nikde problém. V zadu za strieškou Má také priestranné vrecko, že tam vojde malý nákup + Má ešte kosik pod kočíkom. Dobre je, že sa k nemu dá dokúpiť aj množstvo doplnkov. Napr iné kolesá, pultík na jedenie miesto madla atď. Akurát, že je trocha ťažší, čiže keď ho potrebuješ na rýchle prevozy autom a par krát do dňa ho z auta vykladať a nakladať, tak to asi budeš nadávať.

mizu89
29. jan 2022

@dzarika ahoj ja mám petite Mars street z druhej ruky ale som spokojná.ked som sa pýtala v obchode že rozdiel medzi petite Mars a Britax tak mi povedala že petite je asi do 25kg a Britax do 15kg.tak som kupovala podľa váhy.na petite sa dajú meniť striešky a aj kolesá plus podokupovat diely(fusak,sieťka ..).neviem ako to je pri britaxe.tento čo mám ľahký a ľahko spratny...

lenuska9999
29. jan 2022

@mizu89 pre porovnanie. Britax (v tomto prípade b motion 4 plus ) ma nosnosť 26 kg , Petit Mars 25kg.

dzarika
autor
29. jan 2022

lenuska9999 áno áno, to mi aj známi odporúčali práve tento kočík, ďakujem veľmi krásne za radu, rozhodli sme sa napokon pre tento kočík tak uvidíme ci je naozaj tak skvelý 😊