Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

boska79
24. aug 2012

@mirka285 mozno to je otazka vyraznej farby... mne sa to stalo na maclarene zelenom. 😔

ale o to tu nejde, aj tak su to super kociky 🙂 a stojim si za tym, ze oba.

mirka285
24. aug 2012

@boska79 suhlasim ze oba su fajn,a je to dobra volba...

domika007
24. aug 2012

@boska79 ja chcem mensi skladnejsi kocik, inak som so slalom max spokojna, len mi teraz pride taky masivny 😅 a proste ked uz mam kupit kocik a predat slaloma tak cim skor, lebo ako si napisala, uz ma potom o polroka viac pouzivania...

boska79
24. aug 2012

@domika007 s xt budes v tom pripade spokojna.

kvetinqa
24. aug 2012

@boska79 byvam pod lesom, vietor a ine poveternostne vplyvy mam vyskusane a xtcko uplne v pohode staci. Pri vetre som ale teda rozzipsovanu strechu nemala, to robim len pri slnku a dazdi...

boska79
24. aug 2012

@kvetinqa zaciatkom leta som bola v meste, plny kosik dole, maleho, zaspal- tak som rozzipsovala strechu .. a fakt moc fukalo, som mal co robit, aby som udrzala kocik. hned na druhy den som davala inzerat a isiel z domu... 😅

ale tak to su take extremy, nemusi sa tym nikto riadit a myslim ze ani podla mna nebude.

mirka285
24. aug 2012

@boska79 ak fukal taky vietor,podfuklo by ti asi akykolvek kocik 😉

kvetinqa
24. aug 2012

@boska79 isla som napisat to iste co mirka, ze v takom pocasi by ti odfuklo vsetko

boska79
24. aug 2012

@mirka285 nemyslim...je tamviacej latky, nieje to take pevne ako na inych kocikoch- hadam nebudeme porovnavat golfky vs sportovy kocik. Ja som potrebovala a myslim ze to aj celu zimu tak bude skor sportovy kocik pevnejsi- ako su golfky.

mirka285
24. aug 2012

@boska79 ja neporovnavam golfky so sportiakom...myslela som,ze by ti podfuklo akekolvek golfky,a inac este som teda nic take od nikoho nepocula,ze by mal s tym problem...jasna vec,nech si kazdy kupi co mu vyhovuje,ja by som sportiak nechcela nepouzivam ho od 10 mesiacov mojej dcery ,pridu mi vsetky nemotorne a velke...azdy si musi najst ten svoj favorit,kedze kazdy m ine naroky..

tamichloe
24. aug 2012

@domika007 ak chceš slalom predať,tak určite xt 😵

domika007
25. aug 2012

vdaka za rady, no uvidim pri com nakoniec skoncim 😅 lebo sa mi paci aj BJ, sice ten asi nie je o moc mensi ako slalom...

nya
25. aug 2012

@mirka285 @boska79
Mirka ma pravdu. Nase Avio ma vytiahnutu farbu od slnka. Uz sa pohravam s myslienkou, ze si objednam novu strechu.... ale zase videla som to aj na Mutsym asi je to tou farbou. Tiez bol taky ciklamenovy-tmavo ruzovy. Avio ma dost much ako kocik, ale ma jedno velke plus a to, ze moja dcera ho ma velmi rada takze ja ho musim "trpiet" kvoli nej. Mala som aj Maclaren ale len Triuph ten sa mne ovela lepsie kocikoval ako Avio, ale dcera mi v nom nechcela byt ani za svet. Teraz by som aj kupila XTcko, uz dlhsie po nom pokukujem... ale bojim sa, ze mi v nom mala nebude chciet byt. Ona ma rada take pevne sedadla a to Maclareny nemaju, tak sa toho bojim. Mali sme uz 5 kocikov a kazdy ma svoje pre a proti. Dokonaly asi neexistuje 😀

janicka38
25. aug 2012

@domika007 Ja jsem jezdila celou zimu, kazdy den, ale myslim, ze snehu moc nebylo :(. Zkus ted prodat ten svuj at se ti vrati cim jak nejvice penez a poohledni se po kratce jezdenem maclarenovi.Kdo vi jak dlouho ho budes potrebovat, mozna uz se maly ani nebude chtit vozit. Ja jsem kupovala pres net, takze cena byla taky ok. I let letadlem prezil coz se neda rict o mem kufru 🙂.

boska79
25. aug 2012

@nya ja mam 26 kocik 😀 takze tiez mam trochu prehlad

domika007
25. aug 2012

@boska79 😲 sa nezdas! vy mate doma letecku plochu alebo nieco podobne? aby si ich mala kde skladovat 😀

boska79
25. aug 2012

@domika007 naraz ich nemam 🙂 🙂 🙂 🙂
Uz som povedala ze finito, muz mi neveri 🙂

drake
25. aug 2012

baby mazente na maclaene quest nieim kolecka? alebo aj na XT ?

drake
25. aug 2012

ja sa budem opakovat ale ja ten moj maclaren quest milujem 😀 😀 😀 😀 mam este aj bee plus ale uz zapadlo prachom 😀 😀 😀
dufam ze s maclarenom aj prezimujeme,ale ked napadol sneh t 😀 ak som ani s dorjanom nepresla a to je kral medzi tankami 😀 😀 😀
cize v tedy pojdu sanky 😀 😀 😀 na tie 3 dni co je u nas sneh 😀

boska79
25. aug 2012

@drake wd40 na vsetky kociky

drake
25. aug 2012

@boska79 jeeeeeej ten mame 😀 a dokonca ho kupil este moj mm ked som mala quinny ani neviem 😀 😀 😀

jessicax
26. aug 2012

dnes som sa stala stastnou majitelkou denimoveho questa aj ked som povodne zvazovala xt alebo xlr 🙂

tamichloe
26. aug 2012

@jessicax blahoželáám 😵

tamichloe
28. aug 2012

čaute baby,od dnes mam xt,je suuper 😀

vikiba
28. aug 2012

@tamichloe supeeeer a kde si kupila? na bazari? a farba? quest je fuc?

tamichloe
28. aug 2012

@vikiba ajooj...ano použitý....nedam už za novy kočik tolko prachov...farba bittersweet....quest včera cestoval 😵

vikiba
28. aug 2012

@tamichloe takze sa predal nakoniec 🙂 🙂 bittersweet je ten co ma aj ram cerveny?

tamichloe
28. aug 2012

@vikiba ano 😵 😵 ma červeny ram

tanija133
28. aug 2012

@tamichloe Super, to si kupila ten co tu bol na bazariku? SUper,, ze sa ti paci..budes isto spokojna....Nech sluzi...daj foto aj s malinkou...

lucula73
28. aug 2012

@tamichloe ahoj,aj ja chcem fotočku kočiarika 😀