Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

llllucka
16. mar 2011

@lodgermaniacka,@bambola :já mám Techno XT.Nejde o konstrukci,i když i na té by mohlo držet líp,ale o to,že madlo se dá polohovat a to je jeho problém.Jakmile se ho malej chytnul,tak se zklopilo do nejnižší polohy,takže nakonec ho měl na kolínkách a bylo mu na nic.Ten kloub se prostě sám hýbe.Takže radím,jít do obchodu a zkusit zabrat.

lodgermaniacka
17. mar 2011

@llllucka ano, madlo sa ohyba dole, ale moj maly 11m sedel v sestrinom maclarene a nepadalo mu dole, ja mam rada na kočíkoch madla, je to aj pre deti lepšie ako taky otvoreny kočík, mne chyba ked madlo nie je 😉
@bambola sestra kupovala madlo pred mesiacom a všade jej tvrdili že je len v sivej farbe, ale možno to už tak nie je

bambola
17. mar 2011

@lodgermaniacka no ak je len sede tak je to pase 😒

llllucka
18. mar 2011

@lodgermaniacka:možná to bude tím,že my jsme golfáč kupovali až na větší dítě😉Barvu máme šedou,ale my máme šedej kočárek,tak jsem barvu neřešila.

katarina.banska
26. mar 2011

ahojte,
uvazujem nad touto znackou golfaca, no prosim ak by ste mi mohli napisat vase skusenosti s tymto kocikom?
ste s nim spokojni? nehrka? je priestranny, lahky a spratny? nemam si ho kde odskusat... tak by som dala na Vas nazor.
dakujem pekne.
este jedna otazka, v zime mala bude mat rok a pol, ju tam v pohode zmestim aj s fusakom kaiser?
vdaka

llllucka
26. mar 2011

@katarina.banska:už jsem to tu psala.naprostá spokojenost🙂Golfáč máme asi 3/4 roku a neměnila bych.Já koukala u golfáče hodně na váhu,ale v obchodě jsem zjistila,že s lehčím kočárem se manipuluje kolikrát hůř než s těžším.Hodně tam záleží na zpřevodování koleček (tak nám to bylo vysvětleno).S tímhle se výborně jezdí a manipuluje,protože je lehký (kamarádka má inglesinu a je s ní třeba problém najet na obrubník).Skládání je naprosto jednoduché.Polohování zádíček je úplně v pohodě,pokud tam dítě sedí,pokud polohuješ prázdný kočár,je to náročnější.Polohování nožiček je blbý (hlavně u těch větších dětí).Golfáč využívám i teď skoro denně,protože syn se skoro ve dvou letech rozhodl,že nebude chodit a protože jsem těhu,tak kočár beru všude.Dobrý jsou kapsy na boudičce a protisluněční clona (jak dítě usne,využívám).Blbý je,že se to neprodává i s madlem,ale o tom jsem tady už psala.S fusakem neporadím,já ho na golfky nikdy nepoužila (ale podle mě se tam dítě i fusak vejde).Syn vyskakuje a na nohy si nic dát nenechá.U dalšího dítěte s tím počítám,ale koupím tam originální fusak.Dá se dokoupit i nánožník.Golfky jsou úzké )ale ne nějak extrémně),jsou to prostě golfky a ne sporťák.

katarina.banska
26. mar 2011

@llllucka dakujem pekne a Vy teda mate maclaren techno xt? nehrkoce ked s nim idete? a ak sa smiem opytat, ake velke dieta v nom vozite? my mame 11 mesiac teraz. viem, ze nemaju madla, to mi dost vadi, ale tusim sa daju dokupit vsak? a co sa tyka skladania, je to v pohode? takze odporucate? lebo uvazujem este nad inglesinou, alebo jane energy. neviem sa rozhodnut.......

llllucka
27. mar 2011

@katarina.banska:syn už má přes roky a pořád ho v něm vozím (v pohodě se vejde i s kombinézou a to není žádnej drobek) a spí v něm (pokud je potřeba).Určitě nehrká😉Ovládání je super.Nemám problém zabočit,vjet na obrubník .....
Já jsem původně koukala po úplně jiných golfáčíčch.Měla jsem představu,že si koupím nějaký levný,který bude sloužit jen občas jako přibližovadlo (taky tam bylo jané energy,nějaká inglesina ...) V obchodě jsem zjistila,že se spoustou kočárků se špatně manipuluje,myslím při jízdě.Taky jich hodně nešlo do úplného lehu (což mi nevadilo).Potřebovala jsem i trochu větší kolečka,protože chodíme i do lesa.
Tenhle nás naprosto nadchnul a manžel naznal,že ho budeme potřebovat i na další dítě,tak na něm nebudeme šetřit.
Synovi jsme ho kupovali,když měl 1,5 roku.Tehdy nechtěl už v kočáru sedět,ale neušel tolik,kolik jsem potřebovala a sporťák se mi nechtělo tahat.Nakonec začal v golfáči jezdit,protože mu vyhovovalo,že si sám může kdykoli vyskočit a naskočit.Pak jsem otěhotněla a syn se rozhodl,že nemá nožičky,takže jsem ho musela vozit skoro pořád.Bydlíme na kopci,takže oceňuju,že je kočár lehký.V pohodě s ním jezdíme i do lesa.
Když jsme si pak jednou s kámoškou vyměnily kočárky,ona má inglesinu (ten vyšší typ),tak jsem s jejím kočárem prostě nenajela na obrubník.Musela jsem si ho přišlápnout nohou.
Není to kočár bez chyb,ale to asi žádný,ale jsem ráda,že jsem se manželem nechala ukecat a koupili ho.Na druhé dítě ocením,že jde do úplného lehu,takže ho začnu používat určitě dřív.
Kdybys ještě něco potřebovala vědět,tak se ptej.

katarina.banska
27. mar 2011

@llllucka dakujem ti pekne. no nechala som si to ulezat hlavou, a velmi by som ho chcela, len ma strasne odradza ta cena a neviem ci mi v nom mala bude chciet byvat.teraz ma 11 mesiacov, este nebezkame a so sportakom behame, ale nie velmi vela, ale fakt nevydrzi v nom.... tak neviem ci mam investovat do takeho draheho kocika, aj kej sa mi velmi paci, ze ta strieska sa da naklopit, to asi v jane alebo inglesine nie je? alebo ano? da sa aj v nich naklopit ta strieska, nevies nahodou?
zas nechcem tie najlacnejsie golface do 100 eur, lebo predsa my uz nebudeme mat sportak, tak aby som ho vyuzila aj s fusakom v zime, cize aby bol priestranny, no zaroven velmi lahky a dbre skladatelny. to uz sportaky nie su. tiez sportak, ktory sa mi paci je jane slalom, moja srdcovka, no priestorovo sa mi nezda nejak moc velky, alebo je taky velky ako tento maclaren. pretoze ine golface, tie lacnejsie su zas asi aj priestorovo mensie.
jaj, prosim porad, co mam robit, pre ktory sa mam rozhodnut? golfac si chceme nechat aj pre druhe dieta uz.
dakujem ti

llllucka
27. mar 2011

@katarina.banska:já mám klasický kočár jané slalom.jsem s ním strašně spokojená a proto jsem s golfáčem hodně otálela.Sporťák je relativně lehký a oproti některým golfáčům,které váží přes 8 kg není o tolik těžší.Ale vadilo mi skládání do auta a my hodně jezdíme.Taky kvůli dovče jsme chtěli golfáč,aby nezabral v autě tolik místa.Původně jsem na netu měla vybrané jané energy,ale v Brně ho nikde neměli na vyzkoušení.Pak jsem tady šla do jednoho obchodu,kde jsem vznesla svoje požadavky (což byla hlavně váha) a paní prodavačka mi ukázala,co mají.Rozhodovala jsem se asi mezi 5 ti golfáči a fakt je,že ten komfort v ježdění byl u každého jiný.Některé byly taky dost úzké.Nakonec jsme se rozhodovali mezi tímhle a inglesinou (tuším,že espreso-prostě ta nižší řada).Manželovi byla cena jedno,mě to přeci jen hryzalo (když jdu kupovat něco s přesvědčením,že dám 4 tis. a nakonec je to jednou tolik...)Ale manžel mě překecal,oboum se nám nejvíc líbil tenhle,jak vizuálně,tak z hlediska komfortu a využití.Nehledě na to,že u dalšího dítěte by mě třeba mohlo mrzet,že golfáč nejde až do lehu.Budeme sice i tak na normální procházkováni využívat klasický kočár,ale třeba na nákup nebo kratší výlet autem prostě můžeme od toho půl roku vzít golfky.Ona ta protisluneční clona je dobrá i kvůli větru a zimě.Fakt jsem ji využila během celého roku.Navíc,když malýho hlídá v práci manžel,tak si už prcek zvyknul,že když je unavenej,vleze do golfáče a spí tam.Taky jsem koukala na velikost koleček,ty malá opravdu můžou hrkat.
Mě taky dítě v kočáru nechtělo sedět,ale ty golfky jsou pro to dítě zase něco jinýho a hlavně jim vyhovuje,že si můžou samy lézt podle potřeby.Ale být tebou,tak si zjistím,kde ho mají a jedu vyzkoušet.Je to opravdu drahá investice.Já bych si ho koupila znova,stejně tak jako Jané slalom.Oba kočárky mi max. vyhovují.Třeba ti ještě někdo napíše něco jinýho.

katarina.banska
27. mar 2011

@llllucka dakujem jane slalom poznam aj som mala, no 2008 a predali sme ju. predsa uz bol dost opotrebovany, ale luto mi je za nim, tak preto chcem teraz uz len golfac, kvoli skladaniu a miesta v aute. a ked uz golfac tak chcem kvalitny bola som zvyknuta vozit dieta v slalome, tak nechcem teraz prejst na obycajny.
takze odporucas macleren techno xt? mne sa na no velmi paci, ze ma tu striesku taku velku, to tusim maclaren quest nema a ze je priestranny. takze v pohode do neho zmestim v zime fusak s 1,5 rocnym dietatom? a fakt nehrka?
dakujem ti

brutus
27. mar 2011

Ahoj holky,
čtu vaší diskuzi a jsem ráda že má někdo s tímto typem golfek zkušenosti 😉 Byla jsem v babyparku, sháněla taky nějaký obyč gofly, chicco multiway, chodíme taky často do lesa, jsme z vesnice. Paní mi ale ukázala maclaren techno xt a jsem z něj nadšená, takže hodně uvažuji o koupi, jen ta cena mě trošku odrazuje, ale plánujeme druhý mimi tak si říkám že se určo využije na druhý mimčo. Chci se jen zeptat, jdou úplně do lehu? na netu píšou že téměr do lehu, ale mám pocit že nám paní ukazovala uplnej leh. díky

brutus
27. mar 2011
katarina.banska
27. mar 2011

@brutus ja viem, ze techno idu do lahu, urcite vam ukazovala ten? lebo potom macleren quest do lahku tusim nejde, nema talku velku striesku ani, no je lacnejsi a su krajsie farebne variace.
techno xt je tusim len cierny a sedy.
takze mala si z neho dobry pocit? je aj priestranny? ja tiez uvazujem nad techno, kvoli tomu lahu a tej strieske hlavne.

myskapipiska
27. mar 2011

http://www.kocikomania.sk/kocikomania/0/0/3/0/9...

ale zozeniem aj hocijaky iny maclaren, staci napisat

brutus
27. mar 2011

@katarina.banska
právě že mě moc nadchnul ikdyž jsem chtěla jen obyč, ale ta stříška super a i celkově se mi moc líbil. Barva byla už ta nová kolekce 2011, světle červená/šedá, krásná.Jen to madlo jsem tu četla že moc teda nefunguje. Ráda bych to madlo nebot sporták máme bez.
http://www.babypark.cz/kocarek-maclaren-techno-...

llllucka
27. mar 2011

😅 @brutus:o madle jsem psala já.V babyparku ho tuším nemají,ale my ho tam doobjednali.Určitě by šlo,že by tio ho objednali,ty jsi to zkusila na jejich kočárku a kdyby ti to nevyhovovalo,tak to nemusíš brát.
koukala jsem na novou barvičku,pěkná,i když já bych stejně volila tu šedou,když máme kluka (ale slalom mám červenej)🙂Jinak jsem ještě chtěla napsat,že se kočár suprově udržuje.Přetřeš hadrou a je.Ten materiál je na tohle suprovej.

Do úplného lehu nejde.Je trošičku zvednutý (ale opravdu minimálně).Když jsme ho kupovali,tak paní tvrdila,že jde do plného lehu,tak nevím,možná je to u golfek takhle.
S fusakem neporadím,ale když se mi tam vešlo dvouleté détě v kombinéze,tak bych řekla,že jo (syn opravdu není žádný drobek).
Ono opravdu,když nezkusíš,tak nevíš,ale mezi ovladatelností těch golfek je opravdu velkej rozdíl.Jak jsem psala,kamarádka má stejně drahou inglesinu a na ovládání byla rozhodně horší.

Máš možnost někde zkusit to jané energy?

katarina.banska
27. mar 2011

maclaren techno xt alebo maclaren quest sport ??????
pre ktory sa rozhodnut ?????

zajo79
27. mar 2011

@katarina.banska dcerku mas este malu... skor techno xt. ja mam quest, je super.. ale tak pre vacsie dieta.

katarina.banska
27. mar 2011

@zajo79 dakujem
a si s nim s questom pokojna? co by si mu vytkla? ked techno xt je strasne drahy a ojazdeny nechcem, lebo si ho chcem nechat aj pre druhe dieta.
ty si ho kupila odkial a za kolko ak sa smiem opytat? alebo mi mozes napisat cez IP.
budem ti velmi povdacna.

zajo79
27. mar 2011

@katarina.banska ani si nepamatam, kedy som bola s kocikom tak spokojna 😉 v albume ich mam- co som prestriedala.

super skladny, ziadna hrkalka - ako pp si, bezny teren - byvame na dedine, cize no problem. v meste super. da sa s nim jednou rukou chodit, pre maleho pohodlny, aj sa vyspinka. Kolecka kvalitne...ja len odporucam.

mam ho z ebay. 240. quest denim.

katarina.banska
27. mar 2011

@zajo79 dakujem ti velmi pekne, no vsetci ho len vychvaluju, tak idem asi do toho, aj ked si ho nemam kde nazivo vyskusat. no dam na vase nazory, dufam, ze budem spokojna, este spracovat muza a bude dobre 😀

katarina.banska
27. mar 2011

@zajo79 dakujem, no ja chcem skor taky univerzalny aj pre chlapca, lebo si ho chcem nechat aj pre druhe dieta a co ak to bude chlapec. ja by som si ho objednala aj zo zahranicia, no nikoho nemam ani v USA ani v Anglicku a pochybujem, ze posielaju aj na Slovensko. Alebo mas skusenosti s tym, ze by mi ho poslali? no ja som sa uz definitivne rozhodla pre techno xt 🙂 ale neviem odkial nahrabem tolko penazi... 🙂

zajo79
27. mar 2011

259 stoji z babycare... baby v bugaboo teme robia teraz odniekial objednavku, tak im tam kukni do temy. a popytaj sa. vyjde vas lacnejsie s postovnym.

a jeden je teraz aj v inzeratoch.

zajo79
27. mar 2011

@katarina.banska https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/x7r9/pre... toto predava kamoska. fakt malo pouzivany.

katarina.banska
27. mar 2011

ten inzerat som videla, no nepaci sa mi farba ☹
a chcem novy, kedze si ho chcem potom nechat aj pre druhe dieta
takze cez tu stranku babycare sa v pohode da objednat aj na slovensko? no len dokedy by prisiel? dost mi to suri ☹

zajo79
27. mar 2011

@katarina.banska do tyzdna ho doma mas

katarina.banska
27. mar 2011

dakujem, skusim este popozerat, za kolko by sa dal zohnat tu na Slovensku, lebo ho potrebujem velmi surne
este raz vdaka za rady.... 🙂