Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ifkael
14. apr 2013

@bambola tazsie sa tlaci quest a volo oproti xt a xlr ked mas v nom vacsie dieta.. Z toho dovodu som si nechala zajst chut na bmw :/

ifkael
14. apr 2013

Je tu niekto kto by v blizkej dobe chcel objednavat z UK?

Xtcka nemaju skladom sice akurat, snad to je otazka kratkeho casu... Ja mam zalusk na xlr.. http://www.pramworld.co.uk/brand/maclaren/techn...

tanija133
14. apr 2013

@lili_h na denime sa da sklopit ta stireska, od 2012 je predlzovacia na denime...predtym tusim nebola...
@sasikas mne sa pre chlapcov paci ta nova modra na XT , a na QUeste ta modro zelena...Mne sa kedysi tiez nepacili dizajnovo Macy, ale teraz som do nich blazon....su to klasicke golfove palice, ale tie naj 😉

ma_ta1975
14. apr 2013

@tanija133 to mi ani zo srandy nehovor ☹ prosím odmeraj mi to nech odpadnem ... 😒

ifkael
14. apr 2013

@tanija133 aj mne sa paci nove tmavomodre xt

ifkael
14. apr 2013

@ma_ta1975 neboj, nebude tak vysoky- ken nekupuj xlr. Za nim by Ta nebolo vidiet

tanija133
14. apr 2013

@ifkael este su vssoke ceny, tak za cca 2 mesiace pojdu nizise tie nove modely 2013....aj minuly rok to tak bolo....teraz stoja xt okolo 211 a podju na 180, 190 E... a aj XLR si mylism ze pojdu nizsie....inac to mas za jedno..odtial sa ti neoplati objednavat s niekym, co kocik, co kus, to dalsie postovne 25 libier...Pekne je to XLR , ja zasa bluznim o tom novom Queste http://www.pramworld.co.uk/brand/maclaren/quest... 😀

ifkael
14. apr 2013

@tanija133 zas sa bojim aby bol.ale skusim to teda vydrzat... Kedy isli cca ceny dole? V lete?

ma_ta1975
14. apr 2013

@ifkael ja chcem XT...trošku si ma ukludnila 😀 ale aj tak čakám na výšku... 😒

ifkael
14. apr 2013

@tanija133 ten je peknyyy. Ale mam vyskusane - tazsie dieta sa v nom tazsie tlaci....i ked- denim- hmmmmmm. Ten bol oblubeny kocik mojho muza

tanija133
14. apr 2013

@ma_ta1975 no teraz som to merala, ruky mas vo vyske cca 104-106 cm.... 😉

tanija133
14. apr 2013

@ifkael ale bude, to isto...ved ich tam vsetky mali cely rok vsetky farby aj modely....Ja ratam aj skor, aj tak v maju budu uz nizise ceny...jun najneskor: aj minuly rok to tak bolo, mesiac, dva, bola vysoka cena...a pootm dali akoze akciu o 20, 30 libier nizsie...a uz to tak ostalo cely rok...Ja som vtedy uz v maji kupovala prvy cierny, a uz bol ta lepsie cena.... Veru, ja viem ze asi predycham ten QUest.....len vymyslam...maly sa vozi tiez uz malo....XT cko je super....

bambola
14. apr 2013

@ifkael no fakt neviem co si predstavujete po tazkym tlacenim 😕 ale vravim, ja v nom tlacim dieta, ktore ma 14kg, naobliekana plus vo fusaku a pod kocikom a na rukovati nakup na cely tyzden, a v pohode 🙂 nikdy som si nepomyslela, ze sa blbo tlaci.

ma_ta1975
14. apr 2013

@tanija133 no neni to také strašné 😠 ideme teraz do Lauga tak si to idem ošahať a prekukať trocha inventury im nezaškodí... 😝 dík

ifkael
14. apr 2013

@tanija133 ja som predychala stokke.... Cize maclarenom este usetrim 🙂))

tanija133
14. apr 2013

@bambola ale to len baby hovoria, tie co si skusili aj XT aj QUesta, ze Quest v porovnani s XT sa tlaci tazsie...moj ma uz teraz 18 kg, neviem ci by som ho ultacila v Queste, ked v XT tlacim o zivot.... 😉 Ono je to pravda, ze napr. BEe plus isiel brutlane lahko....fakt sam...tam si nemusela tlacit nic... 😉 ale pre mna bol inac naprd...

ifkael
14. apr 2013

@bambola hmm... Mala som volo aj questa, aj xt - mam vyskusane

tanija133
14. apr 2013

@ifkael Ale ty uz stokke fakt nepotrebujes....dobre si spravila ze si ho predychala....he, he....ja nastastie nemusim Stokke..tak to som tiez usetrila za cele kocikovanie..aspon nieco drahe sa mi nepaci.... 😀

ifkael
14. apr 2013

@tanija133 a bee... Ked bol odparkovany v obyvacke kraaaaaasny... Som sa tesila...ale jazdne vlastnosti vonku- eeee veru pre nas. A za tie prachy.

Tak budem cihat 🙂 na ceny... Ked zbadas ze uuuuuz su lacnejsie daj vediet

tanija133
14. apr 2013

@ifkael ja som si svojho casu vychutnala aj Bee , mala som ho rok, od pol roka maleho, ako otocny az do roku a pol maleho, potom uz len Maclareny...Snimi som ovela viac spokojna, hlavne POHODLNY kocik.......do terenu som mala sportak, a BEe do nakupakov, ten bol iba za krasny kocik....Ale ako jediny, to nehrozi.... 😉
Dam vediet ked zbadam nizsiu cenu...

tanija133
14. apr 2013

@ma_ta1975 tak daj potom vediet, co si poskusala...bola som minuly tyzden, Mali XLR modry a ruzovy, Questa modreho a BMW...ten ruzovy, nie som si ista, ci bol XLR alebo XT.

bambola
14. apr 2013

@ifkael som tym chcela naznacit, ze ste fajnovky 😀 😀 (ber to s humorom samozrejme 😉 )

ifkael
14. apr 2013

@bambola 🙂))

Mat babu- taky pekny lulu guiness questa by sme mali a nedala by som ho z domu...alebo ako mas Ty.

Pre chalanov niiiiiic

bambola
14. apr 2013

@ifkael mne sa paci celkom aj beetles yellow submarine 🙂

ifkael
14. apr 2013

@bambola mne nie :/

tanija133
14. apr 2013

@bambola prosim ta, ta podnozka na Questoch sa da zdvihut , ze?

bambola
14. apr 2013

@tanija133 da 🙂 az na triumphe sa neda

ifkael
14. apr 2013

https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/maclaren... toto bol mojho muza kocik... Uz ho predavaju zase 🙂)

vlnka81
14. apr 2013

@ma_ta1975 ahoj, ja mam 160cm a asi by som aj kvoli vyske sla radsej do questa - je nizsii ako xt. dnes som mala moznost vyskusat questa v terene a bola to pohodicka, nebolo to take hrozne ako som sa bala. sli sme parkom, mierne nerovny povrch, sem tam kamienky, trava. dalo sa krasne zvladnut. s xt by to bolo asi jednoduchsie, ale zas je to vyssi a tazsi golfak. pozri co mi k tomu "tazsiemu ovladaniu" questa napisala profesionalna questacka @bambola o par prispevkov vyssie 😀 ako to xt ma stale laka ale asi nakoniec bude predsa len quest denim 😀

vlnka81
14. apr 2013

@drake a mas denim 2012? dnes som totiz skusala denim u kamosky a nemal predlzenu striesku. chcem zajtra kupit quest denim z pramworld - dufam ze to nie je kolekcia 2011. Odkial si ho kupovala ty?