Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

bambola
5. aug 2011

@lodgermaniacka no vyzera to , ze chces XT tak si ho kup 😉

inac ja mam quest ako jediny kocik a nemozem zle povedat 😉 dokonca sa mi tam zmesti mala aj vo fusaku 😎 na zimu teda dokupujem len nanoznik 🙂

mici111
5. aug 2011

@bambola a vyspi sa ti tam v pohode???? lebo to je moja jedina pripomienka, ze mojej tam tak divne visela hlava..som jej ju podlozila plienkou, ale aj tak to bolo dost zle a nepohodlne..

safryy
5. aug 2011

Ja mam xlr a nemenila bych za nic na svete. Jde az do uplneho lehu, spi se ji v tom perfektne, vlastne pres den ani jinde spat neumi... 😉

bambola
5. aug 2011

@mici111 praveze tam spi velmi pekne, nepride mi , ze by mala nejako nepohodlne visiacu hlavu 😕 vydrzi tam spat aj dve hodiny a to ked sa jej zle spi tak spi max 40min tak aj z toho usudzujem, ze jej vyhovuje 😉

lodgermaniacka
6. aug 2011

@bambola no, pripada mi najpraktickejší 🙂 fakt nechapem, že nerobia aj na tieto drahšie modely limitky, teda spravia raz za čas, teraz je len juicy, čo mi je na prd 😒
@mici111 no, ja by som asi potrebovala aj quest, ajxt alebo xlr 😎
@safryy dakujem za nazor 😉

ellysa
6. aug 2011

@mici111 mne tam mala práveže sedí omnoho krajšie ako v bee, dokonca sa vyspala bez námietok aj posediačky, lebo ju zobral mm na prechádzku a došli s tým, že malá spala posediačky, lebo že on nevedel ako sa polohuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@lodgermaniacka ja osobne na chlapca určite ponorku, je úúúúúúúúúúúúúžasná, videla som ju naživo,ale v tvojom prípade ber XT, ak chceš aj trojkolku na zimu (GT3?) tak je to podľa mňa zbytočné, ja som za červený

lodgermaniacka
6. aug 2011

@ellysa ponorka je naaadherna, tiež som ju včera videla, ale je to quest, no trojkolku určite baby jogger city elite čiernu, alebo taku tmavšiu modru, ak pride... 😵 😵 😵

frlka
6. aug 2011

@kvetinqa veru tu zeleno-hnedu farbu uz nezozeniem, je to vraj kolekcia 2009. Tak asi vezmem cierno-bezovy XLR. Ale vraj kol.2011 nema v cene tu obojstrannu podlozku v kociku. Uz som z toho "jelen" ☹ A vezmem si aj madlo, koli nanozniku, aby tak netrcalo dolu, snad to pomoze. A ked to zoberiem vsetko spolu, usetrim postovne 🙂

lodgermaniacka
6. aug 2011

@frlka ja som tu zelenu hladala ešte pred rokom, podla mna ju na sk ani nepredavali 😕 ale možno aj ano, len minuly rok som sa začala rypať v maclarenoch

bambola
7. aug 2011

@lodgermaniacka ano tuto modro zelenu verziu uz maju celkom dlho 🙂 dokonca som videla uz aj nazivo a je velmi pekny 🙂 a inac fakt skoda, ze nerobia viac aj tie XTcka dizajnove
@ellysa moj brat ju tiez tak posediacky spiacu vozil 😀 ale inac ona vacsinou zaspi poleziacky a az potom ju davam lahnut 😉

lodgermaniacka
7. aug 2011

@bambola ja som ju len teraz objavila 😀

ellysa
7. aug 2011

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/ellysa/album...
@lodgermaniacka jj tá farba je rok 2009 a dokonca som minule natrafila na nejakú smiešnu cenu naň,skúsim pohľadať

bambola
7. aug 2011

@ellysa uz som nestihla tvoj album 😠

ellysa
7. aug 2011

@bambola vymazali mi ho admini 😠

hermiinka
8. aug 2011

Ahojte.neviete mi poradit kde zozeniem podlozku do maclarena?dakujem

bambola
8. aug 2011

@hermiinka http://www.babymarket.sk/sk/1913-1-1/podla-vyro...
ale priamo na predajni maju ovela vacsi vyber, ale neviem co pojdes do BA

hermiinka
8. aug 2011

@bambola dakujem

frlka
9. aug 2011

mate niekto madlo na Maclaren? 😉

frlka
10. aug 2011

@henrieta76 citam, ze mas tiez pre dievcatko hnedo-modry XLR 🙂 aj ja mam objednany hnedo-modry pre dcerku 😀 dlho som vahala, ci cierno-bezovy alebo hnedo-modry. si spokojna? kedy si kupovala? mne by mal prist cca. o tyzden. 😉

henrieta76
10. aug 2011

@frlka ano mam a som maximalne spokojna.mam ho asi 3 mesiace ale je to starsi model kupovala som ho pouzity.mne sa hnedo bezovy moc nepacil.povodne som chcela hnedo ruzovy aj som to tu davnejsie rozoberala ale to by potom uz bolo moc ruzove keby som aj gretke nieco ruzoveho obliekla.a mne sa este pacil ten hnedo fialovy ale taky pouzity moc nie je.

frlka
10. aug 2011

@henrieta76 tak to si kupila ten, co bol tu na MK v bazare? Ten je taky isty, ako budem mat aj ja. 😉 Dufam, ze budem spokojna, nikdy som este mac nemala. ale kazdy ho len chvali. 🙂

henrieta76
10. aug 2011

@frlka nie ja som ho kupovala cez ebay lebo vtedy pouzite tu u nas vobec neboli.len za take ceny ze som povedala ze to rovno mozem aj novy kupit.podla mna budes spokojna.mala som dost kocikov a mac je fakt super.

frlka
10. aug 2011

@henrieta76 vdaka za podporu, ..je to vela penazi 😨 tak som sa dlho nevedela rozhodnut. A to predavam vsetky kociky, co mam doma, nech sa mi aspon nejake peniazky vratia spat. 😉 nechame si uz len tento jeden kocik. 🙂
toto je ten, co som objednala - vid foto. A mas aj madlo+podlozku?

frlka
10. aug 2011

no vidim, ze kazdy ma ine rucky 😀 😀 😀 neviem ake bude mat ten moj 2011?? uvidime, nechame sa prekvapit. je mi to jedno 😀 😀 😀

henrieta76
10. aug 2011

@frlka madlo nemam,nam netreba.podlozku mam aj vsetko ostatne,nanoznik aj ten vankusik pre novorodenca.a rucka bude podla mna ten 1 obrazok.taky mal aj 2010

frlka
10. aug 2011

@henrieta76 cize rucka bude cierna? 🙂

frlka
10. aug 2011

@henrieta76 a potah kocika si uz prala? Da sa vpohode oprat v pracke?

henrieta76
10. aug 2011

@frlka predpokladam ze bude vsak uvidis.ano prala som hned ked prisiel a bezproblemov das dole aj spat.