Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

drake
26. apr 2012

@boska79 krasna farbena kombinacia wau 😉

lucia366
29. apr 2012

Ahojte, kupila som si xlr a mam autosedacku maxi cosi. Neviete mi nahodou poradit ci a s akym adapterom je tento kocik kompatibilny s maxi cosi? A este som sa chcela spytat ci odporucate sietku alebo organizer? Dakujem za pomoc.

bambola
30. apr 2012

@boska79 vcera som videla candy volo nazivo a je nadherny, ako na obrazku 😵 akurat, ze ten chrbatik a sediet su absolutne nula bodov ☹ to je len latka natiahnuta na palickach hore a dole. to je kocik pre lenive 4rocne dieta, ja by som to isto mensiemu dietatu nekupila 😕

boska79
30. apr 2012

@bambola nenazyvala by som to pre lenive 4rocne dieta...ale pre dieta. ktore ked ide na cely den niekam a bolia ho nozicky tak sa rado odvezie. strasne sa mi lubi ten potah.. ale teraz riesim nieco ine ako volo.. preco neurobia take na xt? ten by bol bomba!

ciernavila
2. máj 2012

ta strecha na XT je na nezaplatenie, boli sme v Zoo, kamoskina mala dostala upal a nas maly nie, lebo bol stale schovany v bude a ked behal vonku tak len po tieni a capicou na hlave. Neviem ale naco som ja blba vtedy brala fusak so sebou ked bolo tak teplo 😀. Este aj teraz ked som tehotna lahko s nim prejdem po kazdych schodoch. Horsie to bude uz potom na jesen, no dufam ze budeme moct byt v golfkach co najdlhsie a nebude velka zima.

mirka285
2. máj 2012

baby mna zase minule perkvapilo jednoduche pouzitie plastenky 😉
@ciernavila ty si mala fusak v tychto horucavach?neverim........ 😕 😕

ciernavila
2. máj 2012

@mirka285 to bol prvy den co bolo trocha teplo poobede, este minuly tyzden. Vtedy sme vyrazali rano vlakom 8.40 a este bola kosa, az pred obedom zacalo byt teplo. Na vecer ked sme sa vracali tiez sa este zisla trocha. Ostatne baby brali zase deky a vyuzili sme. Teraz uz tieto posledne dni nehrozi, uz tam mam podlozku Maclaren. Aj ked mam pocit ze kludne ju mohli urobit o 2 cm sirsiu.

mia___
2. máj 2012

Mna hlavne štve, ze tam podložka tak zle drzi - dost sa pozuva. Naco je vlastne vzadu ten sucháč? Som myslela, ze tie oridžo fusaky a podlozky sa k tomu pripevnia.

petraxy6
2. máj 2012

Ahojte baby, môžte mi prosím povedať do koľkých polôh ide XLR? Lebo mne len do dvoch 😠 V sede a ľahu 😅

veve39
2. máj 2012

@mia___ inak to som este ani ja nezistia, naco je na XT vzadu ten suchy zips 😲 ???

mirka285
2. máj 2012

@petraxy6 urcite ide do viac poloh...

petraxy6
2. máj 2012

@mirka285 lebo tam je napísané, že do štyroch 😕 No ale už ho mám rok 😀 Ja tie ostatné polohy v podstate ani nepotrebujem, iba ma to naštvalo minule, že prečo to nejde.

petraxy6
2. máj 2012

Ešte sa chcem opýtať, má tu niektorá Grand Tour ? To assi v inej téme mám hľadať. Čo?

mirka285
2. máj 2012

@petraxy6 musi to ist,teda ak tam nemas nejaku vadu 😕

petraxy6
2. máj 2012

@mirka285 alebo som ja vada? 😀DD

mirka285
2. máj 2012

@petraxy6 jaj sa smejem 😀 no ja mam sice xt,ale normalne mi to funguje do vsetkych poloh,este sa na to poriadne pozri..

petraxy6
2. máj 2012

@mirka285 vieš čo? Idem teraz, lebo 1 rok je si myslím dosť dlhá doba, aby som na to neprišla 😀

petraxy6
2. máj 2012

@mirka285 zistila som 😀 Takto sa mi dá polohovať. Ale ešte skúsim zajtra s malou, či mi to tiež pôjde keď ňou opierku zaťažím 😕 Alebo robím chybu a dlho držím tú páčku a nestihne sa to zacvaknúť 😅

bambola
2. máj 2012

@mia___ suchac je tam na ten novorodenecky vankusik co sa da dokupit 😉

ivanek
3. máj 2012

Hezký den 🙂 Nedávno jsem tady řešila "XT". Teď bych potřebovala poradit ještě jednou. Chtěla bych ještě koupit Quest nebo Triumph. Potřebuji něco na stálo do auta. Syn má 26 měsíců, v kočárku nespí. A předpokládám, že ani v létě na výletech spát nebude. Snad vyjimečně.
Který bude lepší?
Děkuji.

bambola
3. máj 2012

@ivanek ak ho budes mat len na sedenie, tak podla mna staci aj triumph 🙂 ale rozdiel medzi tymito dvoma ma prestudovany najma @almita 😉 tusim spominala, ze triumph ma horsi sed

ivanek
3. máj 2012

@bambola děkuji, taky se přikláním k Triumphu, ale ráda si nechám od @almity poradit, pokud bude tak hodná 😉

petraxy6
4. máj 2012

Baby prosím vás, nekupovala niektorá z vás (ak to vôbec existuje 😅 ) opravný lak alebo sprej na rám kočíka maclaren?

boska79
6. máj 2012

mate madlo na xtcko? oplati sa kupit?

boska79
6. máj 2012

a da sa vobec kupit? co som pozerala, uz nikde nieje... a drziak na pohar mate neako porieseny?

boska79
6. máj 2012

nevideli ste niekde takuto podlozku prosim?

ellysa
6. máj 2012

@boska79 ja mám tento cup holder a spokojnosť http://www.bubsngrubs.com.au/quicksmart-easy-fo...

boska79
6. máj 2012

uz robi maclaren aj cupholdery 😎 uz len madlo splasit

bambola
6. máj 2012

@boska79 naozaj? ukaz 😀