Malý a spratný kočík pre 2,5-ročné dieťa

mama4444
5. jún 2023

Dobry den.
Poradte aky špororvy kocik , lahky spratny. Za rozumnu cenu prosim max 150€ dakujem

sednaja
5. jún 2023

Neviem teda aký máte životný štýl, nerada by som sa Ťa preto dotkla, ale zvažovala si, že by si 2,5 ročnému dieťaťu žiadny kočík už nekupovala?

simca06022011
5. jún 2023

Ja som mala babypoint orion cierny a uplne som bola spokojna. Golfac, na dovolenku a tak, aj s uloznym priestrom dostatocnym (niektore nemaju a to sa mi nepaci, ved niekde vci nahadzat treba nejake :D. Okrem toho sme mali kocik iny, od malicka, ale bol obrovsky.. Nahodou som ho kupila, lebo surne som SOS potrebovala v tej minute kocik, ale nelutovala som. Ale tada to je par rokov dozadu uz, tak neviem aka je aktualan ponuka :D
Toto je inak on Babypoint Orion

zuzanka.zuzu
5. jún 2023

mám 2,5r a máme cybex melio (rovnaký ako cybex mios len melio je ešte o niečo ľahší)

cookie29
5. jún 2023

@sednaja preco? moze potrebovat na rychle presuny. Mne dvojrocne dieta uz beha jedna basen, ale ked idem rano so starsim do skoly, alebo sa niekam ponahlam, alebo idem von aby pospalo, tak nech zije kocik. A mozno ma autorka mensie dieta, ktore ma v nosici... dovodov je vela...

Ja mam Zopa cyrrus air, uz sa nerobi. Z druhej ruky. Vacsinou ludia pouzivaju golface, ja som nechcela, potrebujem ovladatelny jednou rukou. Zalezi od Tvojich potrieb. Ci Ti staci golfac, alebo ci chces kocik, kde dieta este aj pospi, atd...

domka222
5. jún 2023

V 2 a pol roku by som teda už do kočíka neinvestovala,pokiaľ dieťa nemá zdravotné problémy a môže chodiť

dzejsik
5. jún 2023

@mama4444 ak len cestovny, tak trebars Petite&Mars Up

simca06022011
5. jún 2023

@cookie29 napr ten orion bol veľký na golfac, aj mi v ňom mala spala, sklapal sa do ľahu atď🙂) čiže sú rôzne. Ešte aj fusak som do neho v kľude dala

@mama4444 ešte ma pri tých kočíkov nosnosť napadla a rozmery, lebo niekedy sú uzucke tie kočíky...

sednaja
6. jún 2023

@cookie29 Preto som napísala, že "neviem aký má životný štýl"