Mamas and Papas Sola verzus Bebe Confort Elea

magic08
5. nov 2012

Baby, odborničky na kočiky... viete mi poradiť, ktory z tychto kočikov si vybrat... Cenovo su oba cca na rovnakej urovni, obe kočiky maju dobre odporúčania, ale pre ktory sa rozhodnúť... Diskusie mi moc nepomohli... 😝

lusinda1206
5. nov 2012

@magic08 Ahoj,my sme išli kupovať kočík do Brna,cenovo sú tam na prepočet kočíky lacnejšie aj o 100€.V značkách sa moc nevyznám...my máme mutsy evo,,,som velmi spokojná,ale malá mala 4350g,tak teraz by som volila väčší kočiarik,resp.vaničku:-D

anna1980
12. aug 2013

@magic08 môžem vedieť že pre kt. si sa rozhodla?resp. či si na niečo prišla s čím by si vedela poradiť? dik... ide mi hlavne o športovu časť ..dik

magic08
autor
13. aug 2013

@anna1980 ahoj, nakoniec som kupila rider, ale stale pokukujem po Bebeconfort Elea... ak by som sa rozhodovala opat, tak kupim Eleu

anna1980
13. aug 2013

@magic08 jane rider tak správne som pochopila? 🙂 ja mam jane slalom pro a vadi mi že šporotvá časť sa neda otročiť tak preto hladam ... a tato elea sa mi páči len som ju naživo nevidela.

magic08
autor
13. aug 2013

@anna1980 ano, jane rider, mam este navington cadet, no ten predavam, kedze je to 2-kombinacia, tak mi zabera viac miesta...
eleu som velmi dlho hladala, aby som ju mohla vidiet nazivo, a nakoniec mi bolo dopriate a na dovolenke som videla mamicku s Eleou.. a zas ma chytil ten kocik...uz som bola zmierena, ze nie stacilo, dalsie kociky uz nie... a zas som v tom... 😝 😝 😝 😝 😝 muz ma uz vyhodi z domu ked kupim dalsi kocik... a to este novu NUNU mam v plane kupit..

mariannas74
28. apr 2014

@magic08 ahoj,no citam citam a mame rovnaky nazor okrem tej nunu,ten som dala prec po tyzdni.Eleu som videla,vyskusala a zamilovala sa,ale vrtala mi v hlave Sola a tu som tiez videla a paci sa mi,ale teraz ti porovnam,Elea je vacsia a aj sedenie je vacsie pre dieta,Chodi lahucko,je super na skladanie.Sola je mensia a viac hlinikova a sice je skladna,aj sedenie je celkom fajn,na dlazbe po namesti kolieska hrkocu a to bol ten moment ktory ma odradil.Takze u mna urcite vyhrala Elea a ked to chces pre dietatko uz do konca tak Elea ma 48cm vysku opierky a nozicky su na polohovanie lepsie.Moja ma dva roky a zatial frcime na Britaxe,ale som rozhodnuta pre Eleu a aj na dovolenku ju chcem...HOW dopisala som svoj nazor,dufam,ze pomoze trosku aj tebe aj inym 😉

magic08
autor
29. apr 2014

@mariannas74 dakujem, si zlata... Skoda ze si nenapisala skor, nakoniec som kupila nieco ine. Rozhodla som sa tak kvoli negativnym ohlasom na eleu. Bola to moja srdcovka, po ktorej som tuzila... No nic to. Dalsi kocik uz kupovat nemienim.
Pekny den