Máte niekto petite&mars easy a skejtik ku kočíku?

kikanik
14. jún 2019

Mate niekto skejtik pre druhe dieta pri tomto kociku?

vparisova
14. jún 2019

@kikanik ahoj,tento typ kočíka som mala pri prvom dieťati.ked som otehotnela staršia mala rok,uvažovala som nad skeitom. Kočík petite Mars easy sa mi zdal nie tak stabilný aby utiahol ešte ďalšie dieťa s min váhou 15 kg.

kikanik
autor
15. jún 2019

@vparisova ahoj. Mam aj brio go, to je ako britax velky kocik ale ten pouzivam len v zime. Mam 2 rocneho syna a staram sa kazdy den o rocne dievcatko, tak to potrebujem len na presun na ihrisko alebo do obchodu. Zatial chodime takto ked uz sa im nechce behat

vparisova
15. jún 2019

@kikanik a neuvažovala si nad folfovym pre dvojičky? Ja ich prevazam aj takto, pozri

vparisova
15. jún 2019
vparisova
15. jún 2019

@vparisova je široký len76cm,čo je širší len o 4cm ako moja trojkombinacia, treba si len zistiť sirku dverí do obchodu a bránu na ihrisko kadiaľ budete prechádzať,je kopec miesta v Kosoch pod kocarmi alebo si závesom tašku cez ucho na rukoväti keď mám toho naozaj veľa,čo sa týka chôdze som s ním spokojnejšia ako so zlatom.so skautom dom síce užšia ale ruky mám nasponovane alebo musím ísť vedľa kočíka lebo mi zavadzia pri chôdzi.cez týždeň ti pošlem foto ako to vyzerá so skate teraz mám defekt.