Máte skúsenosť s kočíkom Camarelo sevilla 2013?

slizik5
24. máj 2013

chcela by som si ho kupit, ale je to novy model, zatial som nenatrafila na nejake referencie..nemate honahodou?

stanislava29
25. máj 2013

Mám ho objednaný, mal by prísť tak za 3 týždne. Velmi sa mi páčil, tak dúfam, že budem spokojná. Tiež som o ňom nič nenašla.

pipikapula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikuskars
28. máj 2013

Aj my ho máme doma, zatiaľ neodskúšaný, ale už je v izbičke 🙂 Vanička je dlhá, ľahko z nej vyberieš vnútro a operieš. A je ľahučký a ľahko ovládateľný. My ho máme za 360 aj s dáždnikom, ten béžový

gloria7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinazvo
27. jún 2013

aj my ho už máme objednaný, odskúšali sme v obchode... ľahučký, ľahko sa ovláda, pekná veľká vanička, super vysoký pre mňa (184cm) aj pre manžela (208cm)... vyzdvihneme v septembri a už sa naňho tešíííím 🙂

nevenka
28. jún 2013

Ahojte, aj my uvazujeme o kociariku, chceme velku vanicku, kedze drobec sa narodi v novembri. Videla som kocik Camarelo Malaga a celkom sa mi pacil, este ho pojdem raz mrknut nazivo. V com je odlisna ta Sevilla? Citala som, ze vanicka sa da pouzit ako koliska, to si neviem predstavit, ako to funguje? Kto ho mate, tak mi prosim napiste. Mam len 152 cm, ale manzel 185, takze kompromis hladame aj vo velkosti... Rucka sa da nastavit- teda ta vyska, tak hadam by to bolo v pohode...zatial tento kocik vyhrava, aj co sa ceny tyka...

kraskanz1
7. júl 2013

@nevenka medzi malagou a sevillu neni rozdiel v podstate ziadny len to ze sevilla nema vetracie okienko na sportaku a vanicke a malaga ma 😅 inac je to jedena ten isty kocik aj ja velmi uvazujem nad tymto kocikom len enviem ci sa mi zmesti do vytahu... 😒

minique
8. júl 2013

My sme si tiež vybrali tento, vkoli velkej vaničke - na zimu nam bude treba fusačik, a aj kvoli jeho lahkej skladatelnosti a nizkej hmotnosti; budeme mat biely s bodkami 🙂

patia
8. júl 2013

My máme tiež tento kočík je ľahučký dobre sa skladá máme ho v hráškovej farbe...aj cenovo bol super 350 Eur 3 kombinácia 🙂 ň

sandra86
14. aug 2013

baby a odkial ste objednavali za taku dobru cenu? ci z obchodu?

celisko
19. aug 2013

Dnes sme ten kocik kupovali v cervenej farbe v Polsku-Krosne. Cena 260.-€ !!! Samozrejme aj so sedackou do auta a zadarmo pumpa na kolesa drziak na napoje, plastenka proti dazdu a sietka proti hmyzu. Oproti cene na nete cca. 420.-€, je to teda poriadny rozdiel !

allesandra
25. aug 2013

a to je polský výrobca?

jarka191
25. aug 2013

Áno je to poľský výrobca, ale vraj ešte nemali na tieto typy kočíkov žiadne reklamácie. My sme si včera kúpili camarelo malagu v béžovej farbe v Trnave za 359 -€ bez autosedačky. A pohodlne sa nám zmestí aj do výťahu. Je veľmi pekný a vysoký s priestrannou vaničkou.

danika999
25. aug 2013

ja ho mam doma z pl uz tri tyzdne..mame ale nie sevillu, ale granada carera, myslim, ze iba dizajn je trosku iny. Stal 265 eur so vsetkym, na nete cez 400! nazivo som videla, ze aj sevilla aj ten nas je omnoho vacsi ako tie ostatne kociky, vanicka velka, vaha konstrukcie myslim do 5kg..vanicka ma funkciu kolisky, lebo je mierne obla a zo spodu plastova, takze vyhoda ak potrebujes pri skladani kocika polozit vanicku na zem..pripadne zahojdas babo v nej. rucka polohovatelna uplne paradne, sme vysoki takze nam to vyhovuje a dcerke tiez, ze moze spokojne kocikovat..rucku ma sice kazdy kocik polohovatelnu, ale ak je niekto vysoky a vanicka je nizko tak je to potom blbe sa zohynat k malemu. Paci sa mi aj dizajnovo aj cenovo, uvidime ako budeme spokojni s vozenim, lebo cakame do novembra 🙂

kandrea
29. aug 2013

@celisko @danika999 prosím vás môžete mi napísať do IP kde ste presne v Poľsku kupovali kočiariky (mesto) ja tiež uvažujem o Camarelle a tá cena je naozaj neuveriteľná....

constanse
13. sep 2013

@celisko @danika999 ahojte, prosim vas mozete napisat adresu do IP aj mne, suhlasim s @kandrea, aj mne sa kocik velmi paci, ale cena je dost podstatna. Vopred velmi pekne dakujem...

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laracska
21. sep 2013

Ahojte! My tiez uvazujeme aj o tomto kociku, babatko cakame v januari 🙂 vedeli by ste prosim napisat do spravy, ze ci ste spokojny s tym to kociko 🙂 lebo vidim, ze niektory z vas si ho kupili uz v maji a urcite ho mate uz odskusany 🙂 a nevedeli by ste mi este napisat ze tie predne kolesa maju priemer ci do snehu nebudu prilis male?! Dopredu vam dakujem! 🙂

larusik
12. okt 2013

@celisko @danika999 @kandrea dievcence aj ja by som poprosila adresu kde ste kupovali kocik...my mame vyhladnuty tiez camarelo ale model granada a ten cenovy rozdiel je neskutotcny. Vopred dakujem 😉

dadka321
30. okt 2013

Ahoj, tiež vás chcem poprosiť o adresu a kontakt. Velmi sa mi pači tento model. Dakujem.

katka3012
30. okt 2013

@celisko @danika999 @kandrea kocky prosim,mozem aj ja poprosit tu adresu do IP .Vopred velmi pekne dakujem

zuzanka225
4. nov 2013

Ahojte, neviete, ci sa da obzriet v nejakej predajni v Bratislave?

misuliacik81
8. nov 2013

Maminky prosím Vás neviete kde by som zohnala do šport.časti tú umelú hmotu do ktorej sa zacvakávajú bezpečnostné pásy?Dakujem ☹ ☹ ☹

remperitka
13. nov 2013

@celisko
@danika999
ahojte baby mohli by ste mi napisat do ip kde presne v PL ste tak lacno kupili kocik camarelo - a uz ich ajmate odkusane ? su dobre ?

januska215
14. nov 2013

Kocik Malagu,si mozete kupit aj v ziline pri OC Duben,vedla Mountfieldu,taky dreveny domcek,maju tam siroky vyber kocikov a za velmi prijatelne ceny,tak sa vam neoplati ist do Polska.My sme kupili a dostali sme ku kociku velmi pekny fusak nastavitelny,takze by mal vydrzat ,az do troch rokov.A este velkou vyhodou je,ze mate zaruku a pri reklamacii vam poskytnu nahradny kocik.Boli sme tam na odporucanie a fakt sa vyplatilo,tak lacny obchodik sme este nenasli a kupite tam nakoniec vsetko ,ako my a na Polsko sme uplne za budli.

livia211
16. nov 2013

@danika999 Ahoj, prisom mohla by si mi napisat adresu? dakujem veeeeelmi pekne 🙂

slupet
18. nov 2013

@celisko @danika999 @kandrea, caute baby poslete mi do IP adresu ,presne mesto kde v polsku ste kupili kociky camarelo malaga, sevila. Budem velmi vdacna. 😉

lenocka17
21. nov 2013

poprosim ak by mi niekto mohol napísať do IP kde v polsku sa da kupit tak lacno @celisko @danika999 @kandrea

renatka80
21. nov 2013

ahoj, ten kočík je veľmi dobrý. Ľahký do 5kg konštrukcia, veľká vanička, športová verzia je tiež väčšia. Je dobre ovládateľný a zmestí sa aj do výťahu. Ja som si ho kúpila v Žiline vedľa parkoviska OC Dubeň pri Maufildu. Majú tam super ceny, skoro sa rovnajú predajnej cene v Poľsku. NO a keby nejaká reklamácia, čo som ešte naň nepočula, tak nemusím bežať do Poľska. Dali mi aj pozáručný servis na dobu 5 až 6 rokov

ja1985
24. nov 2013

Baby, ako je to s farbami tych kociarov??? ja mam vybratu tu sedu tmavu s bodkami, bodky sice nie su podstatne 😀 , ale tak nechcem ist do nejakych konkretnych farieb , ale nieco neutralne...najdem to tam alebo to potom objednavaju alebo ako???