Máte skúsenosť s kočíkom Camarelo sevilla 2013?

slizik5
24. máj 2013

chcela by som si ho kupit, ale je to novy model, zatial som nenatrafila na nejake referencie..nemate honahodou?

nikus28
26. júl 2014

ahote, ake rozmery ma sportova cast? zaujima ma najma sirka..dakujeeem 🙂

sksko
12. máj 2015

Camrelo Art ma uz v sportovej casti aj vetranie na strieske...

anickaa2
22. júl 2015

Ahojte, mate niektora skusenosť aj so žltym camarelom? 🙂 dakujem

vanilia85
18. sep 2015

Neviete kolko ma nosnost sportova cast???????

lovekid
12. nov 2015

ahojte,ja nemám dobrú skúsenosť s camarelom. Po krátkom čase používania mi začalo trisť prednými kolesami. Kočár som si dnes bola vyzdvihnúť tretí krát z reklamácie s touto istou vadou. Samozrejme o vrátení peňazí nechcú ani počuť. Vraj je to opotrebované,a to som to bola prvý krát reklamovať po šiestich mesiacoch,lebo sa s tým nedalo chodiť. Vo vyjadrení od servisného technika bolo,že konštrukcia musí byť zaťažená max. 15 kg vrátane košíka,dieťaťa a kabely. A to moje dieťa váži teraz iba 9 kg a ked sa to začalo diať mala asi 5 kg,tak ak budete mať ťažšie dieťa šup šup nosiť na rukách alebo najlepšie aby už vedelo chodiť samé na dlhé trate bez kočára. My máme už športovú časť,ale začalo to robiť pri hlbokej vaničke. Závada sa im preukázala pri rýchlej chôdzi a pri nerovnom povrchu. Tak by som odporúčala výrobcovi dávať ku kočáru tachometer,aby človek vedel,akou rýchlosťou má ísť a takisto aby chodil len po rovných a hladkých povrchoch. Trebalo by cesty prerobiť,aby som neuhŕkala svoje dieťa takýmto otrasom,akoby sa viezlo na zbíjačke. Mám aj videá ako to robilo,ak by niekto chcel,môžem ochotne poslať. Už nikdy by som si nekúpila túto značku. Pre pani majiteľku bol veľký problém mi vymeniť novú konštrukciu alebo nízkoprofilové kolieska miesto týchto hrozných nafukovacích. Radšej povedať od oka,že je to opotrebované,aj napriek tomu,že je kočár veľmi zachovalý,premasťujem kolesá a starám sa oň. A to mi vymieňali už pri druhej reklamácii ložiská za nové,aj tak to robilo. Aj teraz mi len vymenili ložiská. Pri prvej reklamácii mi iba vrátili kočár,nič o oprave a ked som to prišla druhý krát reklamovať,tak mi povedali,že tam ten prvý krát nič nerobili,vraj nemali súčiastku. To je prístup,dáte to do reklamácie,čakáte na to a oni to vrátia a nespravia nič,asi aby človeku brnkali na nervy.

lubenka33
11. jan 2016

Zdravím, chcela by som Vás poprosiť o adresu v Poľsku , kde sa dá kúpiť kočík Camarelo Granada. Cena je fakt neporovnateľná s kamennými obchodmi na Slovensku. Sme rozhodnutí pre tento kočík 🙂 Ak ste ho niektorá v poslednej dobe kupovala ( 3 kombináciu ) v Poľsku, dajte prosím vedieť 🙂

bajka22
26. mar 2016

@dankariska , danika999 zienky, kde v polsku ste tak lacno kupili camarelo?dajte mi prosim vediet, dakujem 🙂

zzuzanah
20. máj 2017

Ahojte. Zhanam camarelo, najlepšie malaga alebo sevilla na náhradné diely. zadarmo alebo za symbolickú cenu. Ak máte doma pokazený nepredajny takýto kočík dajte mi pls vedieť. odvoz si zabezpečím. Ďakujem