Máte skúsenosti s kočíkmi Nurse?

Ahojte....mate niektorá skusenost?
luculkaautor
1. aug 2007
:-N žiadna?
zuzana76
1. aug 2007
luculka, videla som ich, pacia sa mi, skusnost nemam a uz by to aj surilo kupit nejaky kocik, o 9 dni mam termin porodu a este kocik nemame, ale mne sa zdaju vsetky tieto kombinacie, ze maju male vanicky, aj tento Nurse, inak sportovy bol ok aj autosedacka
luculkaautor
1. aug 2007
ja som ho vydela dnes v obchode...a ohurila ma aj jeho cena
zuzana76
1. aug 2007
ano, cenovo je vyhodny a je to vraj nova znacka na trhu, je spanielsky
wladka
1. aug 2007
baby, vcera som videla aj babypoint V3.. tiez krasny, a co sa mi na nom pacilo, je velka vanicka.. a cena stal 7700sk.. 😉

skusim najst link
luculkaautor
1. aug 2007
kattum
1. aug 2007
luculka, ak zistis neico viac, nejake referencie, urcite sem napis. Tiez som ho vcera videla v obchode a zaujal ma.
veva55
2. aug 2007
Ja som citala v nejakom casaku, ze tie kociky Nurse su kvalitou na dobrej urovni + supis ceny, takze aj ja o nich premyslam.
luculkaautor
2. aug 2007
my ho ideme s drahým omrknut zajtra....neho zaujala hlavne ta cena :-p 😃
megg
2. aug 2007
maju ich v Kike za nejaku akciovu cenu..tusim 6600sk
mm1
2. aug 2007
megg kde v Kike?????? tá cena zaujala i mňa....🙂
luculkaautor
2. aug 2007
prave som ten letak pozerala ale to je len sporták....za 4500 tusim...ale vyzera super...skusim najst link 😉
mm1
2. aug 2007
luculka: no práve pozerám a fakt to vyzerá, že je to len šporťáčik.... 😉
luculkaautor
2. aug 2007
ano za tu cenu 😃
pozri www.anjelikobchod.sk....aj tam ich maju 🙂
mm1
2. aug 2007
luculka: len škoda, že nik nám ich neohodnotil, kto má skúsenosti.....
luculkaautor
2. aug 2007
je to novinka tak asi preto....
mm1
2. aug 2007
mne sa inak páčia i niektore Peg Perega.
luculkaautor
2. aug 2007
ja som doteraz chcela CAM...trojkolesak 🙂
tilly
2. aug 2007
moc skúseností nebude mať asi nikto, keďže tieto kočíky sa u nás začali predávať asi pred dvomi mesiacmi cez mimibazar a až teraz v obchodoch... inak sa mi ten, čo je v kike celkom páči, je to úplny casualplay vintage, podľa a aspoň sa mi podobá a CP je tiež španielska značka... ale tá cena, no ja nieviem, moc neverím lacným veciam... bola som teraz v španielsku a ani jeden nurse som nevidela...
luculkaautor
2. aug 2007
tilly aj mne sa podobá na Casuplay...a ten sa mi paci 😉
glorita
2. aug 2007
tilly no presne-uplna podoba na casualplay....
ono cela kombinacia-sportiak,carseat a vanicka nie su uplne lacne-nieco okolo 15 tis...aj ked oproti napr.PP je to polovica z ceny... bola som na ich span.stranke a maju aj peknu 3kolku-to e zas ako jane.... http://www.nurse.es/img/cochecito/dakar/dakar_s...

nepoznam ich historiu,mozno je to nejaka new znacka a snazi sa prerazit najprv vo vychod.europe...no su fakt pekne... 🙂
tilly
2. aug 2007
hej, fakt úplne ako jane a tiež si myslím, že je to nová značka a neskôr budú drahší 😉
luculkaautor
3. aug 2007
dnes som bola kocik ukazat mamine...aj jej sa velmi páci...a zajtra ideme s drahým...tak mozno ho aj objednáme 😉 🙂
a teta hovorila ze su to uvádzacie ceny
glorita
3. aug 2007
lucul a kde ich maju?akej farby chces ty?a aky typ?
luculkaautor
3. aug 2007
asi ten co som hore uviedla link...ze ten sa mi paci najviac....a bud zelený..alebo orandzový 🙂
glorita
3. aug 2007
maju pekne v ruzovom pre dievcatka x-)
luculkaautor
3. aug 2007
kazdý tip ma inu farbu... 😉 ja uz myslim aj na druhé 😃
A maju ich tu u nás v Malckách...to nemas daleko 😃 😎

Začni písať odpoveď...

Odošli