Máte skúsenosti s kočíkom Anmar Hilux?

iwka123456
15. okt 2010

Ahojte! 🙂 Mate niekto prosim vas skusenosti s kocikom Anmar Hilux? Nikde som nenasla o nom nieco pisane co sa tyka osobnych skusenosti .
Na internete je sice pisane ze ma plastove kolieska, ale u nas v obchode je s nafukovacimi, tak ci su tam neni nahodou aj ine odlisnosti....?

monilik
22. mar 2011

@kukujka mne sa teraz paci DorJan 😀

kukujka
22. mar 2011

@monilik ale aj hilux je fajn a hlavne tou cenou

monilik
22. mar 2011

@kukujka nasla som dorjan co mam v albume komplet za 320!!!

radka1188
30. apr 2011

aj ja mam anmar a som s nim max spokojna 🙂 .

ribana2
16. sep 2011

@radka1188 ahoj, čítam spokojnosť s anmar...tak sa chcem spýtať či pretrváva aj naďalej alebo sa vyskytli dáke problémy....a športová časť je tiež OK?...a čo vajíčko? 🙂 lebo je to zatiaľ moj favorit 😀

radka1188
26. sep 2011

spokojnost zatial zostala 🙂

luchenka
13. jan 2012

@radka1188
ahoj, prosím mohla by si mi zmerať kolesá??nikde sa nemôžem dopátrať aké sú veľké..na obrázku sa zdajú v pohode aj do terénu, ale nie som si istá 🙂 a ešte jedna otázočka: má vanička a športová časť nejaké vetranie ?? okienko so sieťkou, alebo tak.. Ďakujeeem za odpoveď..sa mi veľmi zalúbil, ale nik ho nepozná..tu som našla prvú zmienku o ňom..budem ti povďačná 🙂

katuska27
16. feb 2012

Ahojte, dnes som bola si konečne vybrala kočíky. Rozhodovala som sa medzi značkami Nestor,Bebetto, Bexa, Vesper, ABC design, ale keď som prišla k predajcovi, tak zvíťazil Anmar. Má veľkú vaničku, ľahko sa s ním manipuluje a má veľa detailov, ktoré som u iných nenašla. Pani bola veľmi ochotná všetko mi ukázať. Len neviem, či je cena 400€ dobrá? Viete niekto porovnať. Táto cena zahŕňa je za trojkombináciu s tým, že v cene sú aj rukavice na kočík, slnečník, taška, zimný flisový fusak do vaničky aj športovej časti + zimnú fusak do autosedačky, sieťka, pláštenka a nánožníky. Nič netreba dokúpiť. Mne sa tá cena zdá dobrá. Kto má podobný názor. Len sa neviem rozhonúť pre farbu. Dík

nika791
6. mar 2012

@katuska27 ahoj,mam na Teba prosbu.nemohla by si mi poslat fotto celej trojkombinacie??Moj email je nika791@azet.sk..dakujem

miskaska
30. mar 2012

Ahojte, neviete, ci niekde v BA v kamennej predajni predávajú tieto kočíky? Chcela by som si ho obzrieť naživo. Ďakujem.