• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s kočíkom Bebe loola confort?

31. decembra 2013 
@landrea dakujem :D
12. dec 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@landrea aha.. im som uz pisala. Odpisala mi nejaka pani ze nahradnu striesku predavaju pre tie novsie Loola a ze mi nevie zarucit ze bude pasovat na starsiu z roku 2008. No odbornicka jak fras. Akoby s tymi kocikmi vobec nerobila. Ked som sa jej dodatocne pytala ci sa teda vobec da kupit nejaka strieska, odpoved bola rovnaka. Nic nezarucuje.
12. dec 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaskolena jak naozaj.. snad uz len opytat sa to priamo francuzov, .. mozno hod do googla do prekladaca a co to hadam pochopia :O)

papa
12. dec 2011 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hilaris dnes om kukla tu teieku, mala som totiz aj loolu tusim 2007 alebo 2008.. a mam aj 2010, ten diel
na strieke co sa naklikne so sedacej cati je trocha iny, ma iny ten 'proticvak" ale n sedacej cati sa mi to zda malo odlisne, hmm, mozno by tam ako tak klikla aj nova strecha.
13. dec 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, prosím o radu, zatím jsem kočár neviděla v reálu, ale líbí se mi, je i pro vysoké lidi, já mám 183 cm, díky moc :slight_smile:
25. nov 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mala som ten kocik asi 2 mesiace a ryyyyyychlo som ho predala-bol krasny , ale neskutocne tazky-uz nikdy viac... i ked bol pre dietatko pohodlny, treba dat ozor,lebo ked kupujete pouzivany, moze byt problem so skladanim a rozkladanim...
31. dec 2013 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok