Máte skúsenosti s kočíkom Maked Lucky?

sajka123
19. jan 2013

Mate niekto skusenosti s kočíkom Maked Lucky?a s predajom cez net.portal,,svet kočikov´´??dakujem!!

tajnicka99
23. júl 2013

My máme limtiovanú edíciu a sme nadmieru spokojní...má super vaničku- priestrannú, dá sa húpať, nieje tvrdý. Je vysoký a rúčka sa dá regulovať. Má odľahčenú konštrukciiu, takže vobec nieje ťažký. Sme strašne radi, že sme sa rozhodli práve pre tento kočík...je káásny a bez chyby a nayvše cenovo dostupný...milé mamičky, neváhajte 🙂)

elje
31. aug 2013

Ma niekto tento kocik? Nejake referencie? 🙂

mamina1234
14. sep 2013

Aj mna by zaujímalo, či má niekto tento alebo podobný kočík zn. MAKED. Veľmi sa mi páči, a uvažujem že si ho objednám na dobierku.. 😒 len mam trochu strach....aby som nahodou nekupila mačku vo vreci.... poradte 😖

perta87
18. sep 2013

ja som sa rozhodla pre limitovanú edíciu, ibaže s čiernymi kolieskami a aj nápisy sú červené. Nám prišiel tiež nadobierku, a ked sme ho poskladali bol ešte krajší ako na obrázku 🙂
Takže my sme spokojný aj s funkciami kočiaru a myslím, že sa predáva za dosť dobrú cenu 🙂
Kúpili sme ho tu, cez profesionálov-tu si možeš vybrať aj iné kolieska... uričite nekúpiš mačku vo vreci, budeš spokojná 🙂))

danusa78
18. sep 2013

nejaké recenzie nájdete aj tu:
http://www.emimino.cz/diskuse/kocarek-maked-luc...

Tak snáď vám pomožu, mne pomohli už k pevnému rozhodnutiu- kúpili sme materiál ľan 😉

inguska13
7. apr 2014

Ahojte, chcela som sa Vás opýtať či je vhodná čierna farba kočíka. Mne sa tiež strašne páči tento kočík a veľmi by som ho chcela no odradzajú ma, že cez leto bude naň a na malé strašne pražiť slnko tým, že je čierny. Preto som sa chcela opýtať na Váš názor? Ďakujeem

michaela0305
10. sep 2014

Ahojte, ja mam tento kociarik v modrej farbe aj ked mam dievcatko som s nim nadmieru spokojna je uplne super... ja som mala vyhodu ze som ho videla lebo ich predava znama ale hned ked som ho videla som si povedala chcem ho a uz ho aj mam ;)

dagii
25. nov 2014

Ahojte baby, prosim vas mohli by ste mi niektora zmerat sportovu cast, je fakt vyuzitelna az do tych troch rokov? v pohode by sa dala vyuzit pre rocne dieta v zime, cize aj fusak a tak?

rencici27
26. dec 2014

http://www.makedkociky.sk/lucky?product_id=74 ahoj kocky mate skusenost ....

fazulienka
17. aug 2015

ahojte, prosim tie co mate kocik maked lucky, aky je rozmer zlozenej konstrukcie s kolieskami (ci ho vpracem do kufra auta) . Dakujem 😉

drobceeek
20. sep 2015

Ahojte,tiež sa zaujímam o tento kočík, mne sa páči Maked Lucky ľan sivý. Ja čo som našla, tak po zložení by mal mať rozmery DxŠxV 92x64x35 cm. Mňa však zaujíma, akú dlžku ma športová časť,lebo to som nikde nenašla.

tadamyova
19. jan 2016

Ahojte, prosim Vas neviete mi niekto poradit, kde najblizsie v okoli Bratislavy by som si mohla nazivo pozriet kocik znacky maked? velmi sa mi paci, chcela by som ho kupit, ale priatel ho chce najskor vyskusat predtym, ako ho kupime. Dakujem

gabicka1212
20. jan 2016

Čítala som že budú v Inchebe na Dieťa a rodina, aj my sa tam chystáme práve na Maked 😉

evelin00
9. feb 2016

@tadamyova - tento piatok a sobotu v Inchebe je vystava Dieta a rodina a tam budu, pisala som im.

majula1311
9. nov 2016

Ahojte 🙂
nahodou nejaka kamenna predajna s MAKEDmi 🙂 ?

evelin00
10. nov 2016

Tusim v Hlohovci a v Presove...napiste im a rychlo odpovedia kde mozete najst ich kociky vystavene