Máte skúsenosti s kočíkom Neonato reverso sport tris?

zuzula25
11. nov 2008

ahojte tehulky??mate niektora skusenosti s tymto typom a znackou kocika.nikde som nenasla takuto temu, len okrajovo spominane.my sme si ho objednali, momentalne nan cakame, ale ze ho nemozu nikde zohnat, tak uvidime hadam to do terminu stihneme, uz som trosku nervozna aj z toho.vybrali sme cerveny, nevideli ste ho niekde??inac krasne tehulkovanie prajeme....... 😎

egyptanka
16. dec 2008

ahoj zuzulka, ako si dopadla s tymto kocikom. Narazila som na neho a celkom sa mi pozdava a tiez neviem zohnat nejake nazory na tento kocik.

luciar79
17. dec 2008

ja som si teraz objednala Neonato Dakar....tiež som naň veľmi zvedavá, zajtra príde. objednávala som z tejto stránky:
http://cam-neonato.vltava2000.cz/store/goodsdet...

erikaluka
17. dec 2008

Ahojte baby.Skoda ze si luciar nenapisala tu stranku skor. Ja som dnes kupila Neonato DAKAR u nas v BB za 6790,- 😠 Ale ked som si ho chcela objednat z inych stranok - uz nemali kombinaciu cerveno-cierny - a ja som chcela prave ten.Vybrala som si ho po velmi dlhych uvahach 😎

luciar79
17. dec 2008

erikaluka- a si spokojná? Ja som zvedavá ako mi budú pasovať tie golfové rukoväte zatiaľ som mala len spojené. A som zvedavá ako si poradí s našímii chodníkmi, z kociek.inak červeno-čierny tam tiež stojí okolo 7 tis. takže draho si nekúpila.

erikaluka
17. dec 2008

No prave som sa tam mrkla 😉 , je to v podstate tak isto - lebo prevod z banky je 300Sk. Bol este v dobrej cene, na NETE je drahsi. Neboj - budes spokojna. Mala som vyhliadnuty tento a Pierre Cardin Solaris. Nakoniec vyhral Neonato. Teraz mam CAM Cortina X3, je SUPER, ale nezmesti sa mi do kufra, tak som si chcela poriesit nieco spratnejsie, ale zaroven som chcela, aby sa tam mala aj vyspala v pohode. A Ty to chces ako kocik od narodenia?

luciar79
17. dec 2008

nie...malý má už 9 mes. prevod z banky som neplatila. platí sa v hotovosti kurierovi.No dúfam najprv som kúpila Babydesign sprin a vrátila som ho a tento Neonato stojí raz toľko tak je to snáď aj vidieť.

erikaluka
17. dec 2008

nakukla som do albumiku, asi mas taky rozdiel medzi detmi ako ja 🙂 Ja som sa rozhodla, ze radsej investujem viac a bola by som rada, aby vydrzal aspon dva roky. Je dost mohutny - nie je taky "vetchy" 🙂 golfac. Da sa dat skoro do vodorovnej polohy lezmo. Aj ta letna strieska je dobra vec. Idem najst este ten Babydesign, aby som to porovnala.
Tak to je super, ze sa plati az kurierovi. A aku farbu si si objednala?

erikaluka
17. dec 2008

No uz som ho aj nasla. Obzerala som aj ten, ale nepaci sa mi ten "obedovy pultik" na rukovati a neviem ako mam nazvat to - co ma na tom babo vylozene noziny, co sa da sklapat, atk to vyzera na tomto hrozne

luciar79
17. dec 2008

Zobrala som ten čo mali výpredaj ten má 8,5 kg....zelenkavý...za 6200 aj s dopravou.neviem či tam bude aj tá strieška,nafotená bola len pri tej drahšiej verzii. Tá má 10 kg a cena 7000, ale že medzi nimi nie je nejaký rozdiel.

erikaluka
17. dec 2008

aha, no uvidis, ale zas to nie je nejaka nepostradatelna vec. Len do toho kosika sa da dostat tazsie pre konstrukciu, ale to je tiez asi o zvyku. Rozdiel medzi nimi nie je ziadny

luciar79
17. dec 2008

ja iba dúfam že tá farba aj troška zodpovedá fotke....lebo pri tom babydesigne to bol strašlivý rozdiel....No aj tak už budem musieť byť spokojná lebo mužík by sa asi odsťahoval, keby som ďalší kočík kupovala....tento aj s tým sprintom bude 4tý.... 🙂

erikaluka
17. dec 2008

aspon si mala zmenu 🙂 a ake si mala?

luciar79
17. dec 2008

poľský breaker---strašne ťažký, potom bambino world 3 kolesový, ten sprint ale ten sme ani nepoužili a teraz tento Neonato...budem mať zajtra vianoce 🙂

erikaluka
17. dec 2008

No to budes 🙂 ja ho mam rozlozeny v obyvacke a tesim sa z neho. Zajtra sa ozvi - ako sa Ti paci. Musim ist - uz ni syn dycha na krk, ze ho mam pustit k pocitacu. Tak pekny vecer

luciar79
20. dec 2008

Neonato Dakar je super. Priestorný, kvalitné šitie aj materiály. Poťah je ľahko omývateľný Dostala som k nemu aj tú letnú striešku. Nánožník je vyteplený a znútra je tam našitá taká koženka, aby ho dieťa neokopalo.Na kockové chodníky moc nie je, zvládne to ale mne z toho brnia ruky. Ale kocky lepšie zvládne asi len kočík nafukovacími kolesami. Kolieska a koštrukcia nie sú čierne ako to vyzeralo na fotke ale také sivočierne metalízové. Polohovanie chrbáta je úplne ľahučké, zacvakne to samé. Kvalitne zabalený a krásny návod.Muž ho odhodnotil ako najlepší kočík čo sme doteraz mali. Neo nato ako značku len odporúčam.

danka5
23. mar 2009

Máte niekto skúsenosti s Neonato REVERSO SPORT TRIS 2009?
Hlavne ma zaujíma, či sa dobre skladá do auta a koľko miesta zaberá v zloženom stave.

monicka11
16. apr 2009

Ja mam sportovy kocik Dakar sport, je dobry, skladny ani nie velmi tazky, okolo 8,5 kg, 🙂 no dostala som ho ako darcek a mne sa modra velmi nepaci, ak ma teda niekto zaujem, rada mu ho predam za nizsiu cenu ako sa predava na nete ci v predajniach...

nanika
17. apr 2009

Dani, mozem ti odpovedat, aj ked len z casti. Mali sme cam cortinu, teraz mame to neonato, ale uz len sportak. Robi to jedna firma, takze su skoro rovnake. Kocik sa sklada dobre, skusila som najst na nete, rozmery v zlozenom stave bohuzial som nenasla. Zmesti sa do cinziakoveho vytahu. Myslim si tak, ze tu nosnu cast nacpes do kazdeho kufra, ak by si musela, tak by si odmontovala kolieska, ide to jednoducho a rychlo. Vanicka sa nam uz do kufra nenarvala, nosili sme ju bud na zadnom okne, alebo na zadnych sedadlach. Zlozeny sportak sa nam zmesti bez rozkladania v pohode, ale mame kombik. V lete sme boli na dovolenke, rozlozili sme kolieska, oddelili aj sportovu cast, ani som nezbadala, ze ten kocik v kufri bol, akosi sa stratil 🙂 Ale, obrovska vyhoda, myslim, ze je to jeden z mala kocikov, ktory je obrovsky, pre dieta nesmierne pohodlny, nas ma 90 cm, 14 kg a v pohode si v nom hodi slofika, preto sme kupovali zasa tento typ kocika, ked sme potrebovali sportak.

http://www.samo-kociky.sk/reverso-sport-tris-2009

najdi si vlavo dole kontakt, tu si zavolaj, co potrebujes vediet, ja som tam brala oba kociky, su mili a ochotni, verim, ze ti info ohladne rozmeru urcite zistia. Pa

danka5
21. apr 2009

nanika- ďakujem pekne za odpoveď!

ejusaaa
29. máj 2009

kto mate kocik neonato reverso sport tris?My hej ale teraz sme dali sportovu verziu a nic moc?Vam sa paci kto mate?

nanika
10. júl 2009

JJ, paci, mame krasny azurovomodry 🙂 Upozornenie pre niekoho, kto sa pren rozhoduje, dnes sme menili predne koliesko, po piatich mesiacoch zacalo vypadat :( Je tam velmi jednoduchy uchyt, az moc, v tomto bola lepsia Cortina od Cam... Ale zasa, bez kolieska sme boli menej ako 24 hodin a reklamacka bola velmi pohodlna, huraaaa

nanika
10. júl 2009

Ked uz sa bavime o tomto vozidle, nevie niekto nahodou, ci sa da dokupit vanicka? Autosedacka ano, pripadne z CAM, ale vanicku nikde nevidim...

klauduska
20. júl 2009

Tak my sme si tento kocik objednali z netu a dufam,ze dorai v pohode...Bol v akcii,tak sme to vyuzili.... 😉
Verim,ze sme vybrali spravne a bude slnat vsetko co mimi potrebuje.. 😉

danka5
21. júl 2009

My sme ho objednali tiež v akcii z netu, už ho máme doma. Výhodou je jednoduchá manipulácia. Prišiel, ked som nebola doma, tak ho moja dcéra poskladala celkom sama a teraz všetkým predvádza jednotlivé kombinácie. Základná konštrukcia a systém naklikávania je ako u cam kočíkov.

klauduska
21. júl 2009

Ano,velmi sa mi paci manipulacia s nim,aspon co nam ukazovali v obchode....

danka z akej stranky si objednvala ty?A kolko Vas vysiel?

danka5
22. júl 2009

objednávali sme ho zo stránky www.matko.sk, vyšiel na 535Eur. V obchodoch bol oveľa drahší a vystavený ho nemali u nás nikde, objednali by mi ho rovnako, ako som si ho objednala z netu. Domiesol mi ho kuriér priamo domov, doprava stále 6Eur.

klauduska
22. júl 2009

aha,dik..My sme ho objavili na jednej stranke za 529,90 eur+ dodavka kurierom az domov+11,takze dokopy 540.Takze spokojny...uz ho mame doma,resp. u svokrovcov na dome,poskldany,vyzera byt vsetko ok.... 😉
V obchode by nas vysiel o 100 eur viac,co sa mi zda pekne usetrena sumicka... 😉

lucia.
23. okt 2009

ahojte..my mame tento kocik a sme snim maximalne spokojny od narodenia az doteraz 😵

zajacik...
19. jan 2010

Ahojte chcem sa opytat ohladom kocika Neonato Reverso Sport tris 2009 - neviete vnutorny rozmer vanicky? Do kolkych mesiacov sa vam tam zmestilo babatko a kedy ste presli na sportovu cast? A neviete ci sa daju uz dokupit aj gumove kolieska?

A este by som vas poprosila o kratke zhrnutie - vyhody a nevyhody tohoto kocika, dakujem 😵

matita
4. feb 2010

mna by tiez zaujimalo, kde sa v bratislave daju tieto kociky pozriet nazivo. zatial som nanasla predajnu....