Mega skladný kočík

elli44
1. mar 2017

Ahojte maminky. Prosim Vas viete o nejakom kočíku vhodnom do lietadla? Čiže by mal byt fakt skladny,rychlo zložiteľné,ľahký,polohovatelny aj na ležmo aby sa mi mala mohla na letisku aj vyspinkat pri prestupoch. Bude mat vtedy 14 mesiacov. Dakujem Vam velmi pekne 😊

andisko
1. mar 2017

@elli44 a to chces taky skladny, aby mohol ist dovnutra do lietadla, nieco kufrikove? lebo su aj take, ale to su drahe salenoty. bezne sa totiz beru golfky, tie su vsetky lahke a skladne. odovzdava sa kocik specialne pri checkine, oni ho nedaju do priestoru s kuframi, ale niekam do speci priestoru. a pri jednom lete nas cakal pri vystupovani z lietadla pri schodikoch, pri druhom sme museli ist pre neho v priletovej hale na nejake oddelenie na letisku, kam nam kazali.

murka2222
1. mar 2017

Napriklad tento je to zn. Abc Desing TakkeOff.Chrbatik sa da dať do ľahu.

elli44
autor
1. mar 2017

@andisko do lietadla ma s nim nepustia,takze taky kufrikovy az nepotrebujem...my mame inglesinu classicu a Britax b motion 4plus ale tie su iba tažké,tak hľadám nieco ľahučké

elli44
autor
1. mar 2017

A ak by ste náhodou niektorá v minulosti letela s flydubai tiez by mi pomohli info co sa kočíku týka 😊

elli44
autor
1. mar 2017

@murka2222 aku ma váhu?

michaelkanr
1. mar 2017

Velmi skladny sportovy kocik je mutsy evo, v pohode vojde do swifta🙂

murka2222
1. mar 2017

@elli44 váži 7,8 kg

matulinuska
1. mar 2017

Je lahucky, skladny a super sa ovlada. Skoda ze na foto to nie je vidiet,ale na poslednej foto, kde je zlozeny sa da vytiahnut rucka hore a tahat ho za sebou ako kufor ;) my ho mame uz teraz na obcasne presuny ale naozaj spokojnost. Aj 2 rocna dcera sa v nom este vyspi

dapo
1. mar 2017

je viac kocikov ktore sa daju zlozit n arozmery prirucnej batoziny, takze si ho mozes vziat aj do lietadla a neodovzdavat ho - napr. mountain buggy nano, ale osobnu skusenost nemam so ziadnym

elli44
autor
1. mar 2017

@matulinuska prosim vas a co je to za kočík?

alenah31
1. mar 2017

@elli44 to je NUNA🙂

elli44
autor
1. mar 2017

@dapo presne take nieco hľadám 😊

elli44
autor
1. mar 2017

@alenah31 nepredavate ho náhodou?😀

nikusinka
1. mar 2017

Ja mam City mini a je maly, skladny a da sa dat do lahu. Sklada sa potiahnutim za stred kocika. Skus popozerat na nete, su rozne rady.

alenah31
1. mar 2017

@elli44 už som ho posunula, ja som mala fialový a dcéra sa v ňom vozila a vyspala ešte ako 4-ročná🙂 cestoval s nami lietadlom po celej Európe.

matulinuska
1. mar 2017

@elli44 Je to nuna pepp. Takto som myslela to presuvanie ako "kufor".