Moving Light 2014 verzus Quinny Zapp Xtra. Ktorý je lepší?

lucinka1104
6. okt 2014

Kupili by ste prosím radčšej tento nový kočík https://www.modrykonik.sk/shops/kociky/2jvq/mov... alebo quinny zapp xtra rok používaný ? Pekný ružový vid foto https://www.modrykonik.sk/market/kociky/toxq/qu... , zajtra som amla isť po ten quinny len teraz neviem cenovo to vynde zajedno

tilly
6. okt 2014

ani jeden

veroninna1
6. okt 2014

Z tychto dvoch ja osobne urcite ten prvy. Pevnejsi, lahsie sa iste ovlada, aj kvoli tomu, ze ma spojenu rucku a nie tak ako quinny, to s jednou rukou budes vediet tazko tlacit.

prstek
6. okt 2014

my mame ABC design, pokial budes chodit len po chodnikoch a nie po terenoch tak fajn, ale do terenu, ci miesta kde nie su origos chodniky, horor a hrkalka a je kratky na nozky ☹

danieli
6. okt 2014

My mame quinny zapp xtra 2014 (sklada sa v jednom kuse, model 2013 ma este dva diely, konstrukciu a lehatko), je polohovatelny a lahky, vhodny, ak vela cestujes autom aj s babom a toto vojde hocikam, tiez odmala sa da nakliknut autosedacka maxi cosi, ja som maximaaaaaaaaaalne spokojna, starsi model s nami trikrat letel na dovolenku, zvladol s nami vsetko, ak hladas nieco podobne je este bugster, ten ma nafukovacie kolieska, tak je mozno trosku praktickejsi, no nemam odskusane

luciacv
10. okt 2014

Aj my sme mali quinny zapp xtra z dvoch dielov, predali sme, lebo sa teším na tohtoročnú verziu, čo sa dá vcelku poskladať (to kúpime potom, keď sa narodí druhé, niekedy na jar). Ja som zásadne PRE quinny len preto, že sa dá otočiť aj do protismeru sedačka, čo sme s malým využívali až do konca (mal 1,5 roka, keď sa úplne prestal voziť). A mali sme ho len ako druhý kočiar, čo sa stále vozil v aute (aby sme nesťahovali na výlety klasický šporťák), ale zvládol bársaký terén (aj keď len s ohľadom na to, že je to výnimočné). Mladý by sa doň zmestil ešte ako dvojročný s výškou 94 cm ("zmerala" som vtedy kupujúcej), iné golfáče sú možno s dlhšou opierkou chrbta. Zakladateľke to už asi veľmi nepomohlo 🙂 , možno pomôže pre rozhodovaní inej mamine. Btw. manipulácia na bežnom povrchu v pohode aj jednou rukou.

jk77
11. okt 2014

My mame ABC uz stvrty rok....Vyuzila som ho pri oboch detoch,aj ked som mala aj ine kociky... Tento som si nechala,ked chodime do lesa,na zahradu,... Do mesta mam golfacik...