Nánožník, fusak na šporťák. Kde kúpiť?

zuzikmeduzik
13. aug 2009

maminy poraďte mi prosím, videla som v zime a na jar, že detičky v športových kočíkoch boli schované pred zimou...to sú nánožníky alebo fusaky? dajú sa niekde kúpiť? sú nejaké univerzálne?
ďakujem

bubutko
9. sep 2012

Po case som hladala podobnu temu a nasla som tuto takze mi nepripada ako zbytocne zalozena. Objednala som totiz kocik casualplay s4 ale je bez nanoznika. A origos nanoznik je dost drahy tak tiez neviem ci mi nebude stacit kupit len nejaky kvalitny fusak. Sice cakam teraz na vianoce prirastok, ale uvazujem ked bude mat maly rok buducu zimu a bude v sportovom ako to vyriesit. Poradi niekto? Tym supermudrym mamam co tu mali poznamky sa vopred hlboko ospravedlnujem ak som im nejako ublizila svojou drzou otazkou ktoru som si ani nedala revidovat ci je spravne polozena. Odkazujem im len ze zbytocna nebola ta povodna otazka ale naopak tie neprinosne komentare k nej boli zbytocne.

adelkav
9. sep 2012

@bubutko já v zimě na casualplay s4 nánožník nepoužívala, jezdili jsme jen ve fusaku od Emitexu. Ten nánožník není prostornej a ikdyž jsem ho natáhla přes fusak, tak se mi zdálo, že tam prcek nemá prostor. Občas jsem ho použila přes deku, ale minimálně. Pokud budeš trvat na nánožníku, tak bych na tvém místě spíš asi zvažovala univerzální nánožník, než ten originál, který bude prostornější.

bubutko
10. sep 2012

@adelkav diky za radu, skor sa priklanam k tomu fusaku bez nanoznika.

morandia
14. sep 2013

http://www.kociky-babymania.sk/4017-jane-nanozn... ahojte potrebujem poradit strasne sa mi paci tento nanoznik ale neviem ci bude pasovat na concord fusion ,vyzera tak ze aj by mal sediet...Vase nazory na to ? Dakujem 😒

kyti75
15. sep 2013

@morandia Řeším to samé, pasovat by podle zkušených maminek měl 😉

morandia
15. sep 2013

@kyti75 No na obrazku je podobny kocik ako concord konstrukciou co pozeram a porovnavam tal by mal....hmm?

morandia
15. sep 2013

@morandia a ta skusena mamicka si aj ty ? co myslis bude pasovat?

kyti75
15. sep 2013

@morandia Prave, ze nejsem. Ptala jsem se v diskuzi concord fusion, co tam pasuje a pasuje tam nanoznik na Jane, exclusive nanoznik ivemababy, Pinkie s opickou a pak nejake šité na MMB maminkama. Jeste mam mesic cas, nez pujde syn do sportaku, tak jeste vaham😉

morandia
16. sep 2013

hmm...ako to zistit mne sa paci ten