Nánožník Pinkie - recenzie

Dobrý deň,

prosím mamičky, ktoré majú nánožník Pinkie o informácie. Ste s ním spokojné? Zaujíma ma, ako vyzerá ten nezateplený, resp. s funkčnou vrstvou na kočíku. Drží tvar? Alebo je podľa Vás lepší ten zateplený? Nie je príliš dlhý? Mám ešte malé dieťa a keď ho celé prikryjem, bude protestovať že nič nevidí😀 alebo to tak pôsobí len na fotkách, že je dosť vysoko?? Za akékoľvek info budem vďačná.

16. mar 2018

nikto nemá tento nánožník?

niki969
16. mar 2018

Mám už druhý pinkie nánožník a s oboma som veľmi spokojná. Najmä kvôli tej dĺžke, keď fúka, je to ozaj na nezaplatenie. Keby dieťatku prekážalo vo vyhlade, vždy sa dá trošku odhrnut, založiť ta horná manžeta, alebo nejako nižšie pripevniť na kočík...ale neskôr, keď bude aj väčšie určite ocenis, že je dlhší ako bývajú originálne nanozniky k sportakom.

16. mar 2018

@agnes28 Ja mam Pinkie nanoznik, podla mna je super, aj ked ja ho nepouzivam 🤷🏼‍♀️ vystacila som si len s fusakom. Neviem, ci nemyslis aj ty fusak, co ma aj zadnu cast a uchytava sa aj na pasy... lebo nanoznik je len zpredu.

Toto som myslela...

16. mar 2018

@evinkah áno myslím nánožník. ale tento na fotke nie je Pinkie??? či?? 🙂 Vyzerá ako Emitex

16. mar 2018

ono v zime nie je problém vystačiť si s fusakom, skôr ho myslím využijem v prechodnom období, keď už na fusAK bude teplo ale napríklad bude fučať ... preto ho teraz zháňam

16. mar 2018

Jejda, fakt, Emitex to je 🙈 vidno, ze ho nepouzivam 😂 mne sa na take veterne a dazdove teplejsie obdobia pacili tie tenucke softshellove fusaciky. Skus pozriet to. Podla mna takyto cisto nanoznik je trosku zbytocnost.

16. mar 2018

🙂 materskááá - tieto "výpadky" poznám 😂 hmm no nad fusačikom som nerozmýšľala... mne sa na tom nánožníku páči práve ten límec, že ho môžeš vytiahnuť keď fúka alebo prší, to je asi oproti fusakom výhoda...

@niki969 Ďakujem za názor, pomohla si mi🙂

21. mar 2018

@agnes28 aj ja mam aj zatepleny,aj ten s funkcnou vrstvou 🙂 ak chces nieco vediet kludne sa pytaj 😉

22. mar 2018

@zuzana247 ved som sa pytala v uvode😉 ale nic to, vdaka reakciam mamiciek tu aj v IP som sa rozhodla, objednala a som veelmi spokojna. Vyzera ozaj skvele a to ze je vyssi je naozaj len vyhoda. A vyborne sedi na kociku. Pre mna je TOP

22. mar 2018

@agnes28 ved som si vsimla,len ak ti uz niekto poradil tak reku co sa budem rozpisovat 😂😂
Aj ja som s nimi spokojna 🙂 ja chodim ako keby s prazdnym kocikom,lebo maleho tam ani nieje vidiet ked spi 😀
Inak ten s funkcnou vrstvou lepsie drzi tvar bez fusaku,ako zatepleny 🙂

23. mar 2018

@zuzana247 heej? Tomu by som neverila. V tom pripade som si dobre vybrala - mam ten stvorcovy vzor nezatepleny a drzi dobre tvar. Ale myslela som ze zatepleny je na to vhodnejsi🤤

21. sep 2018

Ahojte, ja sa zas potrebujem poradit ohladne nanoznika ktory potrebujem na toto prechodne obdobie pre 10m dieta. Je lepsi zatepleny alebo ten funkcny? Akosi sa v tom neviem vysomarit 🙂 este som videla deku so stahovanim tak rozmyslam aj nad nou. Dakujeeem 😎

22. sep 2018

@marikamajka ja mam aj aj a ten s funkcnou vrstvou sa mi paci viacej. Hrubkou su take iste,zatepleny ma tu vrchnu latku podsitou takym tensim flisom a s funkcnou ma latku a od spodu ten funcny material. Funkcny je dokoncka taky pevnejsi 🙂 zatepleny je makky ako deka s latkou

22. sep 2018

@zuzana247 a co sa tyka teplucka pod nimi?sa bojim aby mu zima nebola nahodou. Ku kociku sme dostali aj nanoznik, len by som pod neho musela riesit urcite deku.
Skoda ze to nemam kde pochytat ze ake su tie pinkie. Tazko sa to nakupuje takto. Lebo som nasla este aj na sashe neodkopnutelnu deku 🙂 a klasika, zena nerozhodna :D

22. sep 2018

@marikamajka poslem foto,len niesom akurat doma. A neviem,kam som odlozila na jar ten zatepleny 😂 ja som mala aj deku so sebou a ked sa mi zdalo chladnejsie,tak som dala aj deku. Inak maval teplaky a zima mu nebola 🙂
A ja ked som nerozodna,objednam obidvoje a co sa mi nepaci vratim 😂😂

22. sep 2018

@zuzana247 aj to je jedna z moznosti 😅🤔 len horsie ze ak objednam zo sashe to nevratim :D budem vdacna za foto 🙂 dakujem

23. sep 2018

@marikamajka toto je funkcny. Ten zatepleny musim ozaj pohladat,lebo som ho velmi dobre odlozila aj s rukavnikom 😂😂

23. sep 2018

@zuzana247 nooo tak to vobec nevyzera zle toto 🙂 na ich stranke sa nedaju tie fotky priblizit a tazko sa pozera ako a s cim je to site. Dakujem krasne 😎🤗

24. sep 2018

@marikamajka za malo 🙂 vlastne co vidis ten dierkavy material tak pod tym je dalsi taky ale s mensimi dierkami a taky je penovy ci ako to mam nazvat. To tam citit,ze je tam taka pena ked to stlacam medzi prstami.

24. sep 2018

@zuzana247 super vec 🙂 funkcna verzia je super podla mna v takom tom sychravom pocasi. Pomohla si mi urcite. A ked budes vytahovat ten zatepleny tak si na mna mozes spomenut 🙂

24. sep 2018

@marikamajka samozrejme poslem 🙂 ten zatepleny je latka a taky tenky flis,ocakavala som taku dekovinu riadnu,ale je tensia.

24. sep 2018

@zuzana247 to som asi nepostrehla, zeby niektora znacka vyrabala extra teply nanoznik. Biznis :D