Neprehrieva sa čierny kočík?

eeyore2005
4. mar 2019

Ahojte, este by som sa chcela opytat, ci sa babatka nezvyknu prilis prehrievat v kocikoch ciernej farby?

baby26
4. mar 2019

Nechapem ako sa vam mozu pacit cierne kociky.Ved to vyzera ako truhla

elzena2
4. mar 2019

Ahoj, asi zalezi aj od materialu, my sme mali cierny v lete a bol skor hrubsi a hrozne sa prehrieval. Takyto si nekupuj.

elzena2
4. mar 2019

@baby26 ved aj niektore auta vyzeraju ako pohrebacke a predsa si ich ludia kupuju 😉 Ja som napr. kupovala z bazaru, takze farba bola posledne kriterium, dolezity bol pre mna podvozok

lucka12399
4. mar 2019

@baby26 100 ludi 100 chuti .. kazdemu sa iny paci. Ja radsej cierny ako dajaky ruzovy ..

baby26
4. mar 2019

Deticky v tych farebnych kocikoch vyzeraju krajsie ako v takych ciernych

lucka12399
4. mar 2019

@baby26 preboha vyzeraju vsade rovnako ...

skumavka
4. mar 2019

@baby26 je to vec vkusu. Ale z mojho pohľadu je cierny, resp.sivy kocik lepšie kombinovatelny s doplnkami a hrackami a aj samotne dieťa v ňom ma väčšinou farebne oblečenie, ci farebny fusak, tak to aspoň pekne ladi a nie je to kikirik.

lubik87
4. mar 2019

@eeyore2005 mala som čierny Concord Neo a neprehral.sa , teraz idem kupovať športový opäť čierny...mám béžový a to vám poviem je kompletne :D krásne vyzerá ale okamžite špinavý 😨

zuzanadolyx
10. mar 2019

Ja mam tiez cierny a paci sa mi. Je to elegentna farba a presne, dobre sa kombinuje. Neprehrieva sa vobec. Latka je z materialu ktory teplo neprepusta. Mam 3 kombinaciu Concord Wanderer, top podvozok (skusala som rozne ale nemal konkurenciu) a super kolesa, ziaden defekt alebo zaryte koliesko. Budem ho predavat, babo vyrastlo..ak by niekto potreboval.. mam k tomu aj cestovnu vanicku extra (ale cervenu)