Nosič Rain Baby. Máte s ním skúsenosti?

dzina
27. aug 2009

Kočky, nemate nahodou niektora taky nosic?Chcem sa opytat ako ste s nim spokojne, kludne chvalte,prehanajte, ale hlavne pravdivo. Dostala som ho len neviem najst o nom ziadne blizsie info,hlavne ci je naozaj vhodny a nedeformuje nejako nozicky, klbiky, kosti a podobne, dakujem.

dzina
autor
29. aug 2009

nikto nepoznate tuto znacku? 😒

martina46
29. aug 2009

dzina, ja som to hladala cez google, ale co mi naslo - ak je to ono - tak to vyzeralo ako klokanka a to dobre nie je ani na klbiky, ani na chrbticu, zial. potom ergonomicke nosice manduca a ergo, tie su ale dost drahe, alebo nosic liliputi, ten je myslim cenovo lepsie.
alebo ak sa mylim, hod link, ktory je to nosic 🙂

dzina
autor
29. aug 2009

ahoj, nasla som toto: ale nic blizsie k tomu nie je a nikde inde sa neviem dopatrat nejakych recenzii a pod. cena je tam "smiesna" tak si tiez myslim ze asi to nie je nic moc
http://www.batolatko.cz/Nosic-pro-miminko-s-vys...
nam to pozicali znami,oni to nepouzivali len to tiez dostali,....no a te manduca a ergo tak to su dost velke "palky" skoda,asi mi ostanu len moje ruky 🙂

martina46
2. sep 2009

ahoj dzina, no toto je obycajna klokanka, kde nie je dobre postavenie noziciek ani chrbatik sa mi tam nepaci. ja by som ho urcite nepouzivala...
skus si pozriet ten nosic liliputi, tam celkom fajn cena 😉

bihan
2. sep 2009

Ani sa nečudujem, že ho známi nevyužili 😅 Toto nemôže byť pohodlné ani pre dieťa ani pre nosiča.. radšej vráť a prípadne mrkni na nejaký mai-tai.. šikovné maminky si ho šijú samé 😉

martina46
2. sep 2009

Alebo tak.