Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Odporučte športový kočík aj do terénu

Športové kočíky
tanag
12. máj 2019

Ahojte dievčatá,prosím vás ,poraďte mi vhodný športový kocik pre pomaly šesť mesačne babo ,ktoré už ledva vojde do vaničky :D bola by som rada ,keb spĺňal tieto veci: poloha do úplného ľahu ,nafukovacie kolesa do terénu nie len po meste ,otáčanie sedačky do oboch smerov, priestranné sedenie ,dosť veľká strieška,aby tam malému extra nefukalo a nesvietilo. Bonus keby mal aj nanoznik na zimu a väčší nákupný kos :D ďakujem vopred za rady.

kristina28918
12. máj 2019

@tanag Zdravím. Aj ja akurát hľadám taky kočík. Pozrite Joie litetrax 4 air. Vyhovuje mi len nanozik sa s okupuje a do koša sa nedá dostať ak je dieťa úplne v ľahu. Ale inak je super.

tanag
autor
19. máj 2019

@kristina28918 dobrý deň ,pozerala som ,len on má predné kolesa penové ja by som potrebovala všetko nafukovacie ,ale cena je dobrá

mucinka1
11. jan 2020

@tanag ahoj, uz ste kupila kocik? Tiez take nieco hladam, no raz sa neviem rozhodnut. Naviac by som chcela aby sa dal aj otacat v i proti smeru jazdy. A kolesa na teren, kedze nasa pristupova cesta je samy kamen...

tanag
autor
11. jan 2020

@mucinka1 dobrý deň áno bebetto nico ,som celkom spokojná ,prejde aj po ťažkom teréne v podstate jediná vec ktorá mi vadí je skladanie,dosť veľa miesta zabere

tanag
autor
11. jan 2020

@mucinka1 da sa otáčať aj aj ,nákupný košík je taký mensi to je ešte negatívum

mucinka1
12. jan 2020

@tanag Dakujem. A da sa zlozit vcelku, ci musite dat dole sedak? Ja mam zatial len hlboky polsky a ten mi na nasu cestu vyhovuje. No potrebujem nieco co bez problemov zlozim aj pri nastupovani s dietatom do autobusu, ci vlaku...a to asi nebude vhodny. 😕

tanag
autor
15. jan 2020

@mucinka1 nie v celku práveže nejde ,nie je moc sprátnyc inak je ok. Tiež rozmýšľam kúpiť ešte jedne čo bude lepšie skladatelny

Tu začni písať odpoveď...

Odošli