Oplatí sa ísť kúpiť kočík do Poľska?

nika2801
20. júl 2022

Dobrý deň,
áno, viem, že táto otázka tu už bola, ale všetky diskusie, čo som našla boli aj 5-6 rokov staré so samozrejme inými cenami. Preto ma zaujíma aktuálny stav u našich susedov 😃. Veľmi silno uvažujeme nad tým, žeby sme skočili pozrieť kočíky na trh v Nowom Targu, len niektorí ho veľmi odporúčajú, iní, že v žiadnom prípade kvôli prípadným reklamáciam. Tak ako to je ? Ma niekto reálne skúsenosti ? Aké značky tam možno nájsť ? A ceny ? Kvalita ? 🙂

paulahr
20. júl 2022

@nika2801 ahoj v Nowom Targu na trhu sme síce kočík nekupovali, ale v meste sú predajne SmileKids a Ełfik a tam majú veľmi pekný výber kočíkov známych aj menej známych značiek a typov 🙂 samozrejme so zárukou

andula1988
20. júl 2022

@nika2801 mnohe znacky aj tie polske najdes uz aj u nas, byvaju aj rozne akcie a kupony tak kocik vies vychytat za super cenu ….
Ano co sa tyka reklamacii je jednoduchsie u nas ako kocik posielat do polska, niektore obchody ti pripadne daju zapozicny ….

Zalezi aj aku znacku by si chcela, niekto dava reklamovat kazdu malickost, niekoho to ani nenapadne …

evica17
20. júl 2022

@nika2801 my mame kočík z Poľska, ale je požičaný od kamarátky. Kvalita je ok, máme ešte jeden iný,nie z PLa sú na Tom podobne .
Ak to máš blízko tak choď, ak si z ďalšia tak by som nešla. Podľa mňa tie ceny už nemajú taký priepastný rozdiel. Ja osobne by som asi volila pekný bazároch kúsok, nájdeš aj fajne značky za super cenu.

nika2801
autor
20. júl 2022

@paulahr super, ďakujem určite to pozriem 🙂

janka_266
20. júl 2022

@nika2801 záleží od toho, či to máte na skok, pripadne, či idete aj kvôli niečomu inemu. Poľské kociky sa predávajú aj na Slovensku za podobnú cenu, ako na trhu. A ďalšia podstatná vec. Ak bývate v byte s výťahom na medziposchodi, poľsky kočík neocenite. Na to sú príliš ťažké 😃 to som zistila príliš neskoro 🤣 ale na tých 6 mesiacov stačil. Potom sme ho nechali u starých rodičov, kde v ňom maly spava doteraz mäso bytu sme kúpili športový kočík, ktorý mávame v aute 😃

nika2801
autor
20. júl 2022

@janka_266 Fuuuu, dobre vedieť 😃 ďakujem, zase až tak blízko to nemáme, okres SN… . A áno, bývame v bytovke, bez výťahu. Takže asi vážne musím sledovať tu hmotnosť kočíkov 🤔 ďakujem za každú radu všetkým ❤️

dzejsik
20. júl 2022

@nika2801 na trhu su lacnejsie, ale to sa oplati max na hlboky a sportak potom nejaky poriadny … a v obchodoch ceny ako u nas, ale reklamacie pripadne by sa komplikovanejsie riesili

dzejsik
20. júl 2022

@nika2801 bez vytahu si kukni lahucke napr Hauck Vision X, Petite&Mars Trails, Moon Resea … vahovo su cca 11kg, cena priaznivejsia, kvalita na tu cenu fajn