Oplatí sa kupovať kočík v Poľsku?

katka.hranka
19. jan 2014

Chcela by som sa opýtať na vas názor. Rozmýšľame o kúpe noveho kočìka a uvažujeme nad jeho kúpou v Poľsku. Nemáte nejaké skúsenosti či sa oplatí ist kúpiť kočík do Poľska? Či vydržia, či sa oplatí kúpiť tam.
Vdaka za odpovede 🙂

nikus5
21. feb 2014

Baby, neviete mi poradiť, kde v Krosne kúpim pampersky, Nutrilon .....Poraďte, ja už som pár rokov nebola, tak sa už nevyznám..Dík

bjanka00
22. apr 2014

@chjulia aj my chceme kupit nejaku nemecku znacku, ale trojkombinaciu. Si teda spokojna, myslis ze je to ta ista kvalita ako keby si kupila z Rakuska, alebo slovenskeho obchodu?

merilin
14. jan 2015

@monikad77 kde prosim ta najdem tu predajnu baby boo? niekde pri trhoch? alebo mi budu vediet pomoct miestny? Kde je lacnejsie, v tom obchode, alebo na trhoch? dakujem pekne

monikad77
15. jan 2015

@merilin adresa je táto Harcerska 7, Nowy Targ,, my sme potom z toho obchodu prešli pešo na trhy, takže ďaleko to nie je, len ten obchod je tak zastrčený v uličke....fakt sa tam oplatí nakúpiť ja som si urobila zoznam, napísala ceny na slovensku a porovnávala tam a čo bolo lacnejšie som kúpila, napr. perinky boli lacnejšie v obchode ako na trhoch a v obchode som nakúpila vankúš s perinou do postielky, matrac do postielky, prebalovací pultík, kočík-trojkombináciu ,plienky,vaničku na kúpanie, také kreslo s vibrovaním aj hojdať sa na tom dá, neskôr sa to dá použiť aj ako stolička, oblečenie od výmyslu sveta no proste plné auto sme toho mali

bubinkaaa
15. jan 2015

aj my sme si kupili kociar v Nowom Targu, v zastrcenej ulicke na namesti.Myslim ze na zac tej ulice bola nejaka predajna,teda nejaky mobilny operator,ale uz je to cca 5rokov,tak neviem...Kociar sme kupili TAKO,spokojnost velka,vtedy stal cca 8.000,-SKK tusíííím........dnes by som si ho kupila opat.Ma velke kolesa,vsade som sa s nim dostala kam som chcela,ci do lesa,ci po vselijakych ulickach....je to 3-kombinacia.
-Aj pre druhe si ho nechavam,je stale ako novy este aj teraz,pritom som ho pouzivala kazdy den cca do 2,5r dietata.Takze nebojte sa kupit v Polsku ,ak je cena lepsia ako u nas preco nie,naozaj je kvalitny,odporucam...

tdz
15. jan 2015

určite by som nekupovala kočík v poľksku a už vôbec nie cez internet, majú iné záručné podmienky ako my, a tie Poľské výrobky nemajú zrovna dobrú povesť. Skús pozrieť tu: www.kociky.sk , my sme objednávali a sme nadmieru spokojný

merilin
15. jan 2015

@monikad77
@bubinkaaa dakujem,pojdeme tam pozriet tento mesiac. Hlavne kvoli kociku tam chcem ist,no ked uvidim,ze sa tam oplatia aj ine veci,tak kupim,aspon trosku usetrim 🙂

monikad77
15. jan 2015

@merilin tak dobre nakúpte🙂)))

bubinkaaa
16. jan 2015

@merilin jasné,tak popozeraj čo to🙂

monika878
11. mar 2015

@monicska kde v žiline ste tu bexu kupovali?

monicska
12. mar 2015

@monika878 napisem vam cez IP 😀