Peg-Pérego book

boska79
8. aug 2012

Ahojte maminy. Nakolko je tento kocik horuca novinka- najdem tu niekoho kto ho uz ma? Uvitam skusenosti a fotky.. tiez sa nan chystam,takze dufam, ze coskoro fotkou prispejem aj ja..

jajkuschon
7. okt 2016

@rearo je aj tam moznost otocnej sedacky? 🙂

jajkuschon
7. okt 2016

@suzzi7 takze aj taky dedinsky termin zvlada? Super 🙂 a ake peg perego konkretne mas?? 🙂

rearo
7. okt 2016

@jajkuschon ano je v oboch smeroch ide pouzivat

jajkuschon
7. okt 2016

@rearo jeej dakujem, tento fiat by mal mat aj nejake odpruzenie pravda? Myslis ze by sa vosiel aj do malinkeho vytahu? 🙂

rearo
7. okt 2016

@jajkuschon myslim ze ano,da sa ohnut hore rucka ,ale to asi na kazdom

monii28
7. okt 2016

Keby mal niekto záujem o tento fakt praktický kočík, mám jeden k dispozícií

jajkuschon
7. okt 2016

@monii28 aky konkretne? Posles info a foto do spravy? Vdaka ;)

suzzi7
8. okt 2016

@jajkuschon ano ano zvlada aj keď my tu máme pekne cesty ale tak nájdu sa ulice že katastrofa 😊 prikladám fotku book plus S Xl vaničku či ako to je neviem presne

jajkuschon
8. okt 2016

@suzzi7 jeej dakujem za fotku 🙂

monii28
8. okt 2016

@jajkuschon taky ako ma tato kocka na fotke,len bezovohnedy

kristi84
2. nov 2016

Ahojte baby, doma mam BOOK PLUS POP UP 2014 , SEDOCERVENY , ak mate niekto zaujem

kristi84
2. nov 2016

Ahojte baby, doma mam BOOK PLUS POP UP 2014 , SEDOCERVENY , ak mate niekto zaujem. 3kombi

11katka
6. nov 2016

Ahojte mamicky, aj ja mam na predaj sportovy kocik Peg Perego book cierny, tak ak by ste mali zaujem kludne sa ozvyte poslem foto.

elah
7. jan 2017

Ahojte babenky. Veľmi sa mi páči športiak Peg Pérego Book. Ale zatiaľ len z netu, naživo som ho nevidela. A tu mám problém - neviem sa dopátrať, či a ktorý kočík má veľkú striešku po odzipsovaní. Niekde to vidím, inde nie. Mám v tom fakt hokej. Prosím, poraďte mi.

kikuskap
26. jan 2017

Ahojte, ja som si tiez vybrala PP a musim povedat ze je vyborny... no jedina vec mi vadi a to strasne!! Ten podvozok hrkoce ako stare korcule. To nehovorim o tom ze sa hanbim s nim chodit. Ked ide niekto oproti mne radsej spomalim aby to nepocul.. Ak je cesta nova tak nieje nic pocut. Akonahle je cesta co i len trosku hrbolata tak mam pocit ze sa rozpadne. Je to skoda pretoze clovek by cakal ze ten kocik bude dokonaly za tie peniaze 😓 prikladam foto😊

kvetulienka253
26. jan 2017

ja som si dokupila podvozok. Predavam. Teraz podvozok, o cca mesiac všetko🙂
Info v mojom bazari

mili78
26. jan 2017

Ja mam PP book plus trojkombinacia...dizajnovo krasny kocik, taliansky rukopis je neodškriepitelny...ale na dedinske chodniky a do prirody absolutne nevhodny :( inak je velmi lahucky aj sa perfektne sklada...ale vhodny asi tak na prechadzanie sa po nakupnych centrach ;)

ivanka26
26. jan 2017

@mili78 je to proste mestky kočík nie do nakupnych centier teda aj do ale aj normalne do mesta, zvladne aj tažší teren ale nie je odpruženy tak drgoce , my mame peg perego fiat 500 a milujem ten kočík, kolieska mi idu tak tichučko a to sme sa o ne pri prvom dietati vobec nestarali ani len ich nenamazali a teraz vozi druhe

ivanka26
26. jan 2017

@kikuskap hrkoce???? pretože ja ho mam a už vozim druhe dieta a veru ja nemam ten pocit že hrkoce .. hm je pravda ze chodím snim najme po meste a mame dobre chodníky aj tak ale npr pesiu zonu mame z tych zamockych kociek a v pohode praveze keď som šla okolo niektorych kočíkov alebo s niekym kočíkovala tak moj kočík šiel ticho a tie lacnejšie hrkotali riadne, neviem no , alebo npr kočík cam čo ma kamoška a ked sme sli spolu tak jej teda fakt že hrkotal a moj siel tak normalne.. lebo ja som na toto velmi hakliva a praveze som s tym kočikom mega spokojna

mili78
26. jan 2017

@ivanka26 ... ano mestsky, to je lepsie vyjadrenie...proste na rovne plochy...to odpruzenie tam chyba...muz ma skoro zjedol ked sme isli do prirody...chudacik maly, ten musel byt vytraseny ;)...a s cim by sa mali namazat tie kolieska? Nejaky krem?

ivanka26
26. jan 2017

@mili78 svokro nam ešte na jesen daval taky sprej , spytam sa chlapa čo to bolo že nech ich nastriekame potom po zime, ale nepozili sme to ešte.. ale ratam že to je niečo ako npr ked sa maze retaz na bicykli , lebo sak aj v tych kolieskach su dake ložiska, a ked sa tam dostane prach a tak moze to piskat alebo vrzgat, ale ako pisem fakt zatial som stym problem nemala uvidime teraz lebo teraz snim chodim aj po snehu, minulu zimu sneh nebol tak kolieska nechodili po snehu

rearo
26. jan 2017

ja ho mam tiez fiat 500 tiez mi ide ticho ale tutu zimu ...skor teraz par dni dozadu mi zacali kolesa tak ako by som to povedala ...vrzgat ,ale urcite je tam spina ,sneh...lebo mi to doteraz nerobilo

mili78
26. jan 2017

@ivanka26 ....mne v lete jedno koliesko vrzgalo a teraz ked chodim po lade a snehu tak prestalo 🙂 ale v lete mozno zacne zase...som netusila, ze to treba mazat

ivanka26
26. jan 2017

@mili78 ja si myslim že treba 🙂 skus uvidis potom na jar

ivanka26
26. jan 2017

@rearo mne zatial nie a je od 2015 stale v obehu lebo mam dve deti po sebe,tak aj prva ked začala chodit tak hned do neho lahlo druhe 😀 takže stale chodím a kolieska sme zatial neudrziavali ničim ale po tejto zime vycistim a namazem určite

ivanka26
26. jan 2017
rearo
26. jan 2017

@ivanka26 u nas ide tiez nonstop...uz su kolesa gumy zodrane😅 tolko vozime

ivanka26
26. jan 2017

@rearo hm tak ja snim chodim len po meste a ešte tie kolesa su ok nevyzeraju nejak zodrano, ked ho budem predavat tak uvidim ako to spravim da sa k tomu kupit aj novy podvozok , lebo asi nik nebude chciet zodrate kolesa , a neviem ono bol dost drahy ani neviem za aku cenu ho potom predam a buginu mame tiez fiat 500 a tiez spokojnost ale vsetko su to mestke kočiky

rearo
26. jan 2017

@ivanka26 ano aj ja som v meste ,inde som nebola snim...denno denne po meste...daju sa aj len kolesa kopit ,netreba cely podvozok....aj ja mam teraz sportovu cast ,vanicka bola len ked bol babo...moj je dost velky aj vajicko mam ...3-komb.bola

margaretka
26. jan 2017

@mili78 tak neviem, ja mam uplne iny nazor, zvladol dediny, chalupy, pokosene kopce a luky uplne v pohode...teraz poladovice-hrbolce po parkoviskach a skratkach mimo chodnik ... dva roky ficim a ziadna vada na kolieskach ani nicom Mam podvozok book plus s