Peg-Pérego book

boska79
8. aug 2012

Ahojte maminy. Nakolko je tento kocik horuca novinka- najdem tu niekoho kto ho uz ma? Uvitam skusenosti a fotky.. tiez sa nan chystam,takze dufam, ze coskoro fotkou prispejem aj ja..

rearo
1. mar 2017

🙂

dada200
6. mar 2017

@anett07 tak už aj mne dnes prišiel 😉

anett07
6. mar 2017

😍 je fakt krásny 👍 tak prajem krasne prechadzky 😉

dada200
6. mar 2017

Baby,dnes mi prišiel kočík ,len podvozok má trochu znepokojuje. Objednávala som Book plus S model 2017 a prišiel mi s označením Book S a model 2016,je to ten ísť a dobrý podvozok? Či je len zmena v názve? Nech viem,či posielať hneď naspäť a reklamovať. Ďakujem

pipato
3. máj 2017

caute baby, potrebujem poradit..mame mat baätko koncom septembra, cize na zimu..mojim favoritom v kocikoch je peg perego book plus ale zda sa mi ta vanicka strasne mala a bojim sa ze sa mi tam malý aj s fusakom nevojde..nemate niektora skusenosti s velkostou tejto vanicky na zimu?? dakujem

rearo
3. máj 2017

@pipato vanicka patri medzi najvatsie na trhu naveta xl tusim aj ja som mala syna narodeneho v decembry v pohode aj druhu zimu ... zmesti sa

rearo
3. máj 2017

@pipato mala som fiat 500 peg perego

kikuskap
17. máj 2017

@pipato dcerka sa narodila 20. augusta a celu ximu sme zvladli uplne v pohode vo vanicke.. bola tam cca cez pol roka.. az do konca februara ak nie aj o cosi dlhsie..je sice pravda ze nie je moc dlha.. ale my sme maly fusak s kozusinou dost hruby a uplne v pohode sa zmestila 😊

mravvcek
7. jún 2017

Nepredava niekto tento kociarik?

kikuskap
9. jún 2017

@mravvcek my predavame 😊 presne tento modry, sice mame dievcatko no vsetko ruzove krasne vynikne 😄

mravvcek
9. jún 2017

@kikuskap cena prosim?

carmmen
11. jún 2017

@mravvcek ja predavam book plus s vo farbe piccadilly.

mravvcek
11. jún 2017

@carmmen foto cena stav...

monii28
12. jún 2017

Taký aký ru je na obrázku modrý, ja mám bledo hnedý

monii28
12. jún 2017

Kľudne predám, bo bol úplne nevyužitý,malá som dva a tento len stál v garáži. Kto ho kúpi, bude mať ako nový. Konštrukcia je čisto čierna.

mravvcek
12. jún 2017

@monii28 cena stav

monii28
12. jún 2017

@mravvcek stav super, len keď dlhšie stál, treba prečistiť, veľmi málo používaný no a cena 400. Kupovaný nový v kamennej predajni v TN, pôvodná cena 695€

e.vacka
15. jún 2017

aj ja predávam book plus dvojkombináciu cervený s čiernym podvozkom ...krásny

e.vacka
15. jún 2017
mravvcek
16. jún 2017

@e.vacka jej ten je krasny a cena?

e.vacka
16. jún 2017

200€

oresteia
6. aug 2017

Dievcence, ktore mate Peg Perego book plus... prosim, ake su vnutorne rozmery vanicky? Mam termin v oktobri, takze potrebujem dobru hlboku vanicku na fusak. Prosim, mozete mi tento kocik odporucit aj pre "zimne" dieta a celkovo na zimu, po snehu atd.
Popripade, ak niektora predavate tento kocik (okolie Trnava, Galanta, Sala, Hlohovec), prosim, poslite foto a info.
Staci mi 2kombinacia hlboky a sportak, vajicko mam.
Dakujem.

rearo
6. aug 2017

@oresteia ja som mala babatko v decembri a mala som pp fiat 500 a bol super aj do snehu.lahucky...spokojna som bola

buchta666
6. aug 2017

@oresteia ja som mala augustoveho malého a bol v tej vanicke v pohode az do jari. Mestil sa aj s fusakom. V snehu jazdil tiez bez problemov. Takze za mna urcite ano. A mala som pp book plus, fiat 500.

oresteia
6. aug 2017

Dakujem, baby.... este sa chcem opytat... nasla som takyto kocik peg perego Book 51 Completo Modular Pop Up S Green Tea - White a neviem, co su to za kolecka. Neviete mi povedat? Manzel sa obava, aby nehrkotal.

buchta666
6. aug 2017

@oresteia mne neodporucali 51-tku, je uzsi ako bookplus, vraj nema dobru stabilitu. A pop up, nieje ta skladacia vanicka? Ta je tusim mensia ako naveta xl.

rearo
7. aug 2017

@buchta666 je skladacia...naveta je super

sylvatica
10. sep 2017

Ahojte, chcem sa opýtať majiteliek kočíka s pop up vaničkou či je vhodná do zimy. V predajni som sa na to pozerala a zdá sa mi byť ľahko prefukateľná. Keď som sa na to spýtala predavača, tak sa priklonil skôr ku navette XL, že je skôr do "talianskych" zím a je potrebnejší lepší fusak. Čo vy na to?

wurka
10. sep 2017

@sylvatica Ahoj, ja mam zimne babo a v pohode sme to zvladli. Mame fusak emitex a v najtuhsich mrazoch som dala este deku, drobec bol ako v bavlnke. Mne sa na pop up vanicke paci ta slnecna clona, preto nakoniec vyhrala nad navettou, neznasam kociky ovesane plienkami🙂.

bibzuska
11. sep 2017

Tento krasavec je momentalne este volnyyyy