Peg Perego Book Plus

ivetka09
1. jan 2013

Ahoj maminky, máte už niektorá tento kočík? Aký je ???

zuz999
3. jan 2013

Ahojte, aj mna oslovil tento kocik, pripojim sa k ivetke09 a tiez budem rada ked niekto napise skusenosti.

vever_ka
16. jan 2014

Ahojte ja by som si chcela chcela kúpiť kočík Peg Perego Book Plus Modular SL 500 ale potrebovala by som poradiť. Ak by sa ti niekto našiel kto má skúsenosti veľmi by som sa potešila.

katarinka1313
15. máj 2014

Ahojte, viete mi prosím poradiť, či je book plus aj nejako odpružený, teda či sa dá aj pohojdať, ked ho dám s hlbokou vaničkou?

smirujuca
23. máj 2014

@katarinka1313 tento kocik nie je odpruzeny.

vroni
23. máj 2014

Mam. Na kocikovanie je fajn, vanicka velka, ovladat sa da jednou rukou, ide super lahucko. Mna ale rusia velke zadne kolieska, v uzsich priechodoch (dvere a tak) za ne zasadne zostanem visiet. Ak ho vsak potrebujes vozit a prekladat autom, tak ruky prec, sklada sa sice lahucko, ale aj po zlozeni je velky ako krava a zaberie skoro cely kufor (mam autom s kufrom vyse 500 l, takze velke). ale das donho bez problemov aj velky nakup, dieta v nom ma milion poloh, na to je naozaj dobry. Lenze je to typicky mestsky kocik, pri hrbolatom terene (stacia aj macacie hlavy) z dietata vytrasies dusu....