Peg Pérego GT3 verzus Casualplay S4

vivin
5. mar 2013

Neviem sa rozhodnut ktoru 3-kombinaciu mam kupit.... najprv sa mi zapacil Casualplay S4, ale ked som zbadala PP GT3 zda sa mi kvalitnejsi a taky celkovo pevnejsi ale aj vacsi, preto sa obavam ci sa mi zmesi do auta (aj ked mame renault lagunu combi)
Kto ma tento kocik dajte pls Vase referencie... co sa Vam paci a naopak co nie, vopred Dakujem 😉

peggulka
5. mar 2013

ahoj, tak my mame Casualplay S4 / ruzovu / ja na tento kocik nedam dopustit...sice je trosku tazsi, ale stabilny, predne koliesko sa da zaistit, takze do tazkych terenov sa s nim perfektne manipuluje, ked sa to koliecko nepretaca...byvame na dedine, takze chodime aj po terenoch, a tie kolesa su super, je to proste sportiak...do auta ho das v pohodke, my mame fabiu a v pohode, takze vam do combicka este lepsie...zhanas novy?? ak by si mala zaujem budem ten moj onedlho predavat, tak ak by si mala zaujem ozvi sa 🙂) a nepisala som to len preto ze ho chcem predat, je fakt famozny...aj druhykrat by som si kupila tento isty kocik 🙂

blavacka
5. mar 2013

@vivin ja odporucam GT3, velka priestranna vanicka a obrovsky sportak s pevnou konstrukciou a priestranny aj na zimu s fusakom, ja som skusala aj S4 ale ta bola uzka aj sportova cast...

vivin
autor
5. mar 2013

@peggulka 🙂 mam TP az koncom augusta, este neviem co to bude al. tusaka mam na chlapceka 😉 , preto zhanam nieco neutralne do seda al. bezova 🙂 Dakujem za referenciu.

vivin
autor
5. mar 2013

@blavacka dakujem a bola si pri tomto kociku s niecim nespokojna?... pocula som o nom iba jedine negativum....ze sem tam vrzga a treba to z casu na cas striekat WDckom, ci?

betuska22
5. mar 2013

Casualplay S4 je krajší podla mna

baaabenko
5. mar 2013

@vivin Ahojky🙂 ja mam doma stvormesacneho Matuska a mame GT3....neviem si predstavit lepsi kocik. stabilita 100 percentna aj napriek tomu ze je to trojkolka, je priestranny a hlavne kvalitny. malicky ma 7 kg a uplne krasne sa vojde aj s fusakom a hrubou dekou v overali do hlbokej vanicky a ma tam este kopec priestoru a sportak? lepsi som nikde nevidela...pohodlny aj pre trojrocne dieta. a ma neskutocne vela vychytavok a ja som ocenila aj mega nakupny kosik pod kocikom. ja mam kolekciu 2013 mentha (taky uzastne zeleny) ta farba je neskutocne ziariva a ziva. Jo a vajicko je tiez 100 percentne!!! priestranne a bezpecne🙂

zuzka767
5. mar 2013

Ja so mala GT3 bola som s nim velmi spokojna ale co sa mi nepacilo na nom bol material potahov, velmi slaby a rychlo sa mi zacal trhat .V tomto su asi PP vsetky rovnake.Ale ak by som ti mala odporucit tak chod do nemeckej znacky Gesslein a budes nadmieru prekvapena aky je to super kocik a vyjde ta dokonca lacnejsie ako PP GT3. 🙂

blavacka
5. mar 2013

@vivin to vrzgaju skoro vsetky kociky, ked chodis po prasnych cestach, treba to raz za cas umyt a nastreikat wdckom a je pokoj...jedine co je jeho negativum je ze ma dost tazku konstrukciu 14 kg a je dost velky aj po zlozeni, tak treba auto z velkym kufrom...tie mensie kociky sa lepsie skladaju aj su lahsie ale zase na ukor pohodlia dietata...
este sa mi na nom pacilo, ze sa strieska dala dat dost dopredu, ze dietatku nesvietilo slnko alebo nefukalo...
teraz som si kupila Bumbleride Indie a ten je taky kompromis, je priestranny, dlzka lezacej plochy je az 100cm, je lahky a uplne super sa sklada aj do auta..http://www.bumbleride-shop.com/indie/bumbleride...

evulkamt
5. mar 2013

Ahojte,chcela by som vedieť čo máte gt 3 denim,či sa Vám žmolkuje riflovina?počula som,že vraj áno a neviem čo je na tom pravdy 🙂 inak sa mi páči a rozmýšľam nad ním len neviem či denim alebo ísť radšej do klasického poťahu,ďakujem

sandy11
29. mar 2013

@blavacka ak ta mozem poprosit PP GT3 ma aku dlzku plochy na lezanie. Dakujem

zuzikkaa
9. jún 2013

@vivin určite PP,, CP má predné 2koleso čo sa ťažšie manipuluje +nemá ho tak vysunuté ako PP-čím viac vysunuté tým lepšia manipulácia,, má krátku chrbtovú opierku ,,malý košík 🙂