Peg Pérego Pliko Switch Easy Drive Modular Set

vikusjk
16. sep 2011

Máte ho niekto? Podľa toho, čo čítam, a videí na youtube je úplne perfektný, len si nie som istá kolieskami, keďže vyzerajú dosť malé, a nie sú nafukovacie, ako sa s ním jazdí trebárs po chodníku s nerovnosťami? A celkovo k funkčnosti máte nejaké skúsenosti? Každá rada dobrá 😉

vikusjk
autor
16. sep 2011

Fakt ho nikto nemá? ☹ A mne sa tak páči...

tamaruska123
21. sep 2011

ahoj, tak ja ho mam a nerovnosti zvlada skvele. na strku a podobnom terene sice radsej zaaretujem predne kolieska, ide to potom lahsie. Musim povedat ze je to kociar ktory splna moje vsetky ocakavania, je to na pol sportiak a na pol golfac. Je lahky, skladny, skvele sa ovlada. Nemam ziadne vyhrady. Treba ho vyskusat.. Ved ak ta nieco kontretne zaujima, kludne sa pytaj. Ja ho mam novy, jazdeny je pol roka, ale teraz ho chcem predat. Ale iba z dovodu ze chcem kupit moj vysnivany bugaboobee. tak zatial..

vikusjk
autor
22. sep 2011

@tamaruska123 Dakujem za odpoved 🙂 Si ma potesila, ze je do terenu fajn, lebo uz som pocula nazor, ze neperuje dobre a s dietatkom to trasie. Ale myslim si, ze po bratislavskych chodnikoch aspon u nas s nim nebude mat co triast.
My sme si uz zarezervovali novy, rozhodli sme sa, ze pre prve dieta si kupime novy, vybrali sme si farbu Java, je uplne uzasna. Myslim, ze aj keby som pocula neviem ake zle nazory na neho, asi by som si uz nedala povedat 😉 Paci sa nam obom, aj manzelovi, skusali sme ho zatial len v obchode, ovladatelnost uplne jednoducha (teda po rovnej dlazbe v obchode), a to nam tam dali aj velku autosedacku, aby to akoze bolo zatazene vahou dietata. Funkcnost ma uplne uzasnu a co sa mi paci, ze sa nam zmesti do nasho maleho kufra. Berieme celu trojkombinaciu, cena je zatial 645 Eur a keby sla nizsie, tak nam ho daju lacnejsie.
Tak sa strasne tesim a este raz dakujem za nazor 🙂

tamaruska123
22. sep 2011

nie je zac 🙂 ja by som ho kupila tiez hned ako prvy kociarik, len ked sa mi narodila mala este nebol na trhu 🙂 tak sme si pol roka pockali. Myslim ze urcite nebudes lutovat. Mozno sa ti bude zdat ze je trochu hrkalka oproti napriklad teutonii, ale je naozaj pevny, mame s nim odskusane svoje 🙂 Moja mala je riadny sibal. Tak prajem vela stastnych kilometrov.. pekny den

dendy1
22. sep 2011

@tamaruska123 v akej farbe máš na predaj PP Switch?

tamaruska123
25. sep 2011

ahoj dendy, vo farbe iris, fialovej, ale je mi luto dnes som ociarik predala. necakala som ze tak rychlo.. pekny den

sashie
13. okt 2011

tamaruska, prosím ťa, chcem sa spýtať, a kolieska na kočíku boli v poriadku? myslím to, či sa do ich povrchu nezapichávali kamienky. čítala som totiž nejaké referncie a tam to jedna pani písala. a sú kolieska dosť pevné aby nešli do strán - na niektorých lacných kočíkoch je to vidieť. ďakujem za odpoveď.

wewerka0
31. okt 2011

ahoj a ja by som sa chcela opytat, ze asi aky siroky je kocik, myslim konkretne opierka na chrbatik na sportiaku. Dakujem