Peg Pérego Sí, Chicco liteway, Cybex callisto a Babypoint Picaso

kacatko
2. jún 2014

Ahojte, prosím vás o váš názor , skúsenosti s týmito kočíkmi, líšia sa hlavne cenou a určite aj kvalitou. Kritériom výberu bol kočík ľahší , skladnejší ako športový a vpredu len jedno koliesko, nie zdvojené a nie každodenné používanie keďže jeden kočík ešte mám 🙂 Ďakujem

tilly
2. jún 2014

nechapem preco mi nepridalo prispevok 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ja by som volila sicko... ma nalepsie prepracovany ten sedak, je taky hlbsi a pohodlnejsi pre dieta, lepsie sa tam dietatu sedi aj lezi, sklada sa teleskopicky, co by som brala asi za najvacsiu vyhodu, to ma maloktory kocik, dobry a velky kosik dole, vyskovo nastavitelne rucky, predne madlo, velka strieska...

kacatko
autor
2. jún 2014

@tilly Ďakujem ti 🙂 teraz mám PP GT3ku čiže s touto značkou som zatiaľ spokojná 😉

majolenka25
2. jún 2014

Ja len stručne:

Chicco Liteway = chatrná konštrukcia, otrasné prevedenie, veľmi ma naživo sklamal, ale za tú cenu sa asi veľa očakávať nedalo. 🙂
Cybex Callisto = úzke sedenie, zle sa mi ovládal už v predajni po rovnej hladkej podlahe, skladanie ma tiež nenadchlo... Inak poťah aj strieška super.
Babypoint Picaso = nepoznám 🙂
Peg Pérego Sí = mám doma a je úžasný!!! 😵 Za mňa odporúčam tento. 🙂

zuzzuli
2. jún 2014

my sme kupili peg perego Si a velka spokojnost ;) takze ja odporucam

sakura77
2. jún 2014

PP Si aj za nás urcite🙂😉

katulik851
2. jún 2014

ja som si asi pred dvomi tyzdnami kupila cybex callisto. Som s ním spokojná, Spojená rúčka , ľahko sa ovláda, skladá (spolu s madlom) , a super je tá XXL strieška, 🙂

katren
2. jún 2014

@kacatko ja som vymenila PP Si za Cybex Callisto...a isla som do lepsieho podla mna 😉
bola som spokojna aj so Si-ckom ale chybala mi spojena rucka,kedze ovladam kocik povacsine len jednou rukou,v druhej mam dalsie 2 deti 😉

kacatko
autor
2. jún 2014

@majolenka25
@zuzzuli
@sakura77
@katulik851
@katren babule vďaka, ja mám práve tiež najväčšiu dilemu práve medzi Cybexom a PPSí 😒 pani v obchode mi hovorila, že Cybex má pevnejšiu konštrukciu a tá strieška sa mi páči, že netreba slnečník, ale zase Sičko je menšie keď sa poskladá a má v cene aj nánožník a pláštenku, no ja fakt neviem...... 😒

jajus18
2. jún 2014

@kacatko ahoj.presne tuto istu dilemu som riesila aj aj asi pred pol rokom,nakoniec u nas vyhralo sicko,v predajni som odskusala oboje a rozhodla som sa koli skladaniu,mam male auticko takze ho tam v pohode natrepem 😉 sestranica sa rozhodla pre cybex,je super aj ten ale ked sa posklada zabera viac miesta a rucka na nom sa mi zdala dost vysoko inak je ok.hmm..nie je to lahke...

kacatko
autor
2. jún 2014

@jajus18 ďakujem, veď to je to ťažké, budem musieť asi zhodnotiť priority a podľa toho sa rozhodnúť....

darty13
2. jún 2014

@kacatko ja mam ako druhy kocik chicco liteway a musim povedat ze za tie peniaze velka spokojnost, lahky, sklada sa lahko je od 0 mesiacov a co mne na nom najviac vyhovuje je ten nanoznik. Sklada sa z dvoch casti a ked ich zozipsujes tak mas z toho fusak. Ja tento kociar vyuzivam doma na spanok na balkone , maly v nom spal celu zimu. A ked idem niekam autom tak beriem len tento kociar. Dalsia super vec je to ze aj vacsie dieta, cize aj 3 rocne sa do neho v pohode vmestina nebucha si hlavu o striesku 🙂

kacatko
autor
2. jún 2014

@darty13 vďaka za odpoveď. Dúfam, že si teda správne vyberiem 😉

asemilka
2. jún 2014

@kacatko my sme tiež rozmýšľali medzi tými dvoma 🙂 nakoniec po odskusani vyhral PP 🙂

kacatko
autor
2. jún 2014

@asemilka Ďakujem 😉

kacatko
autor
3. jún 2014

@katren môžem sa ťa ešte opýtať v čom vidíš výhody Cybexu callista oproti PPSi, keďže si mala oba kočíky 😉 vdaka vopred

silviaaa21
3. jún 2014

@kacatko Tak ja som sa nedávno rozhodovala tiež medzi Si a Cybexom, tiež som nechcela vpredu zdvojené kolesá a nakoniec som skončila pri Maclarene XT a som veľmi spokojná. Keď som ich videla naživo, tak bolo rozhodnuté. Ešte som aj vystihla super cenu a nakoniec nebol ani o moc drahši od tychto dvoch🙂

kacatko
autor
3. jún 2014

@silviaaa21 fúúúha ja som ani nevedela, že je aj Maclaren bez tých prvých zdvojených koliesok, tiež sa mi páči, ale sú dosť maličké tie kolieska, no a cena 😅 , to naozaj jedine v akcii 😉 vďaka za odpoveď

silviaaa21
3. jún 2014

@kacatko Ale ja som nakoniec kúpila s tými zdvojenými 🙂 To XT

kacatko
autor
3. jún 2014

@silviaaa21 jasné, už som si ho pozerala na nete 😀 , ja len preto, že si písala, že si nechcela zdvojené 😉

katren
3. jún 2014

@kacatko ja urcite v tej spojenej rucke....moji maju 1,5 3 a 4 roky, takze ich musim stale krotit pri prechadzke a tu vidim ten rozdiel v ruckach....

kacatko
autor
3. jún 2014

@katren práve v tomto tiež vidím aj ja výhodu, resp. ešte som nemala golfáč klasický, tak som hľadala či býva aj so spojenou rúčkou 🙂 ale keďže je to asi kúpa môjho posledného kočíku, tak sa musím poriadne rozhodnúť 😉 - inak máš môj obdiv-3deti a taký malý vekový rozdiel 😉