Petite&Mars Easy športový kočík / golfáč

weja88
26. aug 2018

Ahojte,
potrebujem iba zistiť aké máte skúsenosti so športovým kočíkom alebo golfáč Petite & Mars Easy.
Dcérka už nevie vo vaničke uležat. Hneď ide na bruško sa hojdať na štyroch a plaziť sa tak chceme kúpiť nejaký šporťák.
Budem rada za každú radu, skúsenosť, recenziu.
Ďakujem
Veronika

bobovalenka
26. aug 2018

@weja88 Ahoj, ja ho mám, drží nám už druhé dieťatko, nedám naň dopustiť

nikusa45
26. aug 2018

Aj my ho máme akurát čo mi vadi je opierka nedá sa dať do úplného sedu je to skôr taký polosed ale inak super a my ho používame v lete a v aute. Keď ho chcete teraz neviem či bude vhodný na zimu predsa je to len golfac.

weja88
autor
26. aug 2018

@bobovalenka a dobre sa šoféruje? Pri najazde na chodník cez obrubník je to s ním v pohode?
Bola som ho omrknut v predajni, dcérka v ňom aj sedela a zda sa mi v pohode, ale chcem si radšej urobiť ešte prieskum.

weja88
autor
26. aug 2018

@nikusa45 no ja som chcela kúpiť golfáč ale keď som videla tento model v športovej verzii, podvedome som sa zaľúbila 🙂 Len sa nechcem unáhliť s kúpou.

bobovalenka
26. aug 2018

@weja88 kedze kolieska sa dajú dat aj na otacanie aj na rovno, tak nie je voec problem, zmestim sa s nim do kazdeho vytahu a po schodoch ho taham cez zadne, ide uplne v pohode, na chodnik nie je ziaden prolem s nim vyjst. Horsie to s nim je, ak je vela snehu, resp. kolaje vyjazdene v snehu, tam to chce mat v zalohe este nieco vacsie, tazsie s nafukovacimi kolesami

weja88
autor
26. aug 2018

@bobovalenka tak to s tými kolesami je jasne. Hlavne pokiaľ máte kolesá plastové. Ja mám ešte po prvom dieťati sportak Britax b-motion 4 plus, ale je pre ňu zbytočne veľký. Ten je trochu horšie vyvážený, hlavne s dieťaťom v ňom. Mala som čo robiť aby som s ním vyšla cez obrubník. V zime ale problém nebol. Má kolesá z tvrdej gumy a tento P&M Easy ich má tiež. Ale pre istotu sa pýtam 🙂

mariejenka
26. aug 2018

Tiez ho mame,v akcii za 97€ ,ale dokupila som plastenku za 6€ cize cena viac ako super.,kupila som ho pre syna teraz v jary a to uz mal rok a pol, dovtedy sme sa vozili v odpruzenej marite...tento PM pre mna je to dost tvrdy podvozok pre malinké dieta 5-6 mesacne...jazda celkom plynula,po rovnom terene aj jednou rukou,na obrubnik tak do 2-3 cm vyjde,ale mna uz nie raz stoplo,az s malym heglo. Plus je do 15 kg vahy, čo uz trochu citim,maly ma 14kg a uz badam tazsiu jazdu,ale inak je fajn...opierka chrbta nejde do úplného ľahu,a ked je v polohe sed pri staršom dietati sa konci v polovici hlavicky. Tiez po zložení nieje z tych malych,zaberie svoje miesto. Ako jeho naj,naj vlastnost vnímam kosik,je ozaj priestranný.
Velmi som chcela valco snap 4 ,no tam mi vadilo ze je rucka nizko...MP easy je za mna velmi dobry golfacik,sportak.

lilka5566
10. okt 2018

Pre mňa úplne skvelý . Kocik je úplne ľahunky, ovládam ho jednou rukou úplne bez problémov, je skvelý skladny zmesti sa aj do nášho mini autíčka 😁 ma dlhú striešku, veľký kosik, je pravda ze je neodpruzeny ale my s nim chodíme aj po ťažkom teréne a zvláda to ☺️ našej malej sa paci ze ju troska ponatriasame. Ale rozmýšľam ze jediná vec co sa mi nepáči je nánožník, zdá sa mi akoby tam nepasoval, veľmi cudne sedí na kociku. Ale inac určite odporucam 👍🏻👍🏻👍🏻