Petite&Mars Street+ alebo Petite&Mars Royal

8. dec 2022

Petite&Mars Street+ alebo Petite&Mars Royal

Baby potrebujem poradiť. Ktorý z týchto dvoch kočíkov by ste mi odporučili? Napíšte mi prosím vás vaše skúsenosti

veronika_sk000
8. dec 2022

ja mam royal a spokojnost, suseda ma street a spokojnost..royal ma pogumovane kolieska, trosku mensie, ale je odpruzeny, street nafukovacie..oba zvladnu teren, street mozno trosku lepsie, ale nemenila by som..moznost prehodit kolieska nie je, minimalne na royal nemozes dat nafukovacie, a jedna sada nahradnych kolies stoji okolo 100€, takze ja som volila royal, aby som sa vyhla defektom 😃

autor
8. dec 2022

@veronika_sk000 a ten street nie je odpružený? Viem že sú tam nafukovacie kolesa ale nevšimla som si že či tam je rozdiel v odpružení.

nevenka
8. dec 2022

Streeg nie je odpruzeny, pozerala som to, ked som riesila sportiak. Nakoniec som nekupila ani jeden z nich, Royal len preto, ze mne bola aj v najnizsej polohe rukovat dost vysoko. Ale inak by som asi zvolila Royal.

veronika_sk000
8. dec 2022

nie je, royal je prave kvoli tym kolesam odpruzeny, co mi hovorila predavajuca

dzejsik
8. dec 2022

máme Royal a sme spokojni, pekny, makko odpruzeny, lahky, vez defektu, velka strecha, a krasne odviezol aj 3apol rocneho po zoo ked mal krizu z chodenia 🙂