Pláštenka z dm na kočík

sanny2993
27. dec 2020

Ahojte, dnes sme dostali dve plaštenky Babylove z DM - na kočík a na športový kočík. Chcem sa opýtať či s nimi mate skusenosti, konkretne či je nutné mat obe alebo postači jedna a bude pasovat na hlboky i športovy kočik (šikovný marketingový ťah ?) Ak postači plaštenka z hlbokeho, tym padom môžme 1 vratiť. Vopred ďakujeme za skúsenosť ;)

andreal1
27. dec 2020

@sanny2993 na hlboky som nemala ale myslim ze sportova plastenka nebude sediet na hlboky je to sikmk robene 🙂

evelyn226
27. dec 2020

Mám na športovú časť a je super 👌 ale nebude sedieť na hlbokú vaničku, teda ak ti nebudem vadiť že by to odstavalo (neviem aký máš kočík). Neviem ale aká je plastenka na hlbokú tu som nemala. Ak máš jednu otvorenú vyskúšaj na oba a či by sa ti to páčilo. Ja by som si nechala určite obe. Minimálne na tú športovú časť. ☺️

nikka455
6. jan 2021

@sanny2993 ahoj. Prosím ta je na tej pláštenka na hlboký kočík aj otvor vpredu? Tak aby som mohla strčiť ruku (ak vypadne bábätku dudka, a pod...) Lebo na niektorých nie je. Ďakujem 🙂

sanny2993
autor
6. jan 2021

@nikka455 ahoj. Ja som ich ešte nerozbalovala. Čakajú v pivnici kym pride ich čas. Ale na stranke píšu že ma okienko na odvetravanie čiže myslím že to nema byť velmi kde inde ako v predu 🙂

muba
6. jan 2021

@sanny2993 ahoj,ja som mala Takko kočík a pláštenka z DM mi sedela aj na vaničku aj na športiak,asi to záleží aký máš kočík