Používame cookies. Viac informácií tu. OK
winowata
11. máj 2012

@clauda2010
Ahoj, mne sa tiež páčia tieto dva kočíky 🙂 Ako si sa nakoniec rozhodla?

clauda2010
autor
12. máj 2012

@winowata ja som uz kupila pliko a som nadmieru spokojna

tina_22
16. máj 2012

@clauda2010 Ahoj, pozerám, že máš PP Pliko, nerozhegáva sa-teda či nie je rozhrkaný 🙂 Veľmi sa mi páči
Vďaka

clauda2010
autor
17. máj 2012

ja ho budem pouzivat az v juli , ale vsetky baby co ho maju su spokojne 🙂)

winowata
23. máj 2012

@clauda2010
Ahoj, môžem sa opýtať na pár vecí? Kde si PP Pliko kupovala? Cez net alebo niekde v predajni? Rada by som ho videla naživo, len neviem sa dopátrať, kde ho majú. Na stránke www.kociky.sk je uvedené, že kočíky majú v BA v Auparku v nejakom obchode, tak dúfam, že sa podarí tam niekedy odbehnúť, keď pôjdem k sestre do PN... Brala si trojkombináciu?Je vanička Naveta XL dosť priestranná? Aj ja budem kočík potrebovať až od júla, tak či sa tam malá zmestí vo fusaku v zime... Aké sú kolieska??? Vyzerajú dosť maličké, tak sa bojím, či nebude moc hrkotať, keď budem voziť malinkú...A čo pérovanie, sú kolieska odpružené???
Vopred ďakujem za akúkoľvek info 🙂

clauda2010
autor
23. máj 2012

kupovala som priamo v auparku na 1 posch. v ba, ja by som nekupila kocik cez net , isla som si ho osobne obzriet , opytat co ma zaujimalo .....ja mam trojkombinaciu farbu javu a vanicka je super priestrana a zmesti sa tam v poho fusak cez zimu , ja budem mat tiez julove babo a v poho, fusak som kupila zvlast v tom istom obchode, kolieska vyzeraju male na internete , ale nie su moc male predne su mensie ako zadne , ja som sa pytala ci su koliska odpruzene a oni mi povedali , ze su, mala by si kupit cim skor, ja som si ho zarezervovala uz v januari a teraz uz kupila a mam ho u tety , lebo som v tomto poverciva..........,ked budes mat este otazky kludne sa ozvi , ja uz mam vsetko nakupene , dobra je napr. miesto perinky a zavinovacky ulitka, pozri stranku www.ulitka.sk

clauda2010
autor
23. máj 2012

@winowata kupovala som priamo v auparku na 1 posch. v ba, ja by som nekupila kocik cez net , isla som si ho osobne obzriet , opytat co ma zaujimalo .....ja mam trojkombinaciu farbu javu a vanicka je super priestrana a zmesti sa tam v poho fusak cez zimu , ja budem mat tiez julove babo a v poho, fusak som kupila zvlast v tom istom obchode, kolieska vyzeraju male na internete , ale nie su moc male predne su mensie ako zadne , ja som sa pytala ci su koliska odpruzene a oni mi povedali , ze su, mala by si kupit cim skor, ja som si ho zarezervovala uz v januari a teraz uz kupila a mam ho u tety , lebo som v tomto poverciva..........,ked budes mat este otazky kludne sa ozvi , ja uz mam vsetko nakupene , dobra je napr. miesto perinky a zavinovacky ulitka, pozri stranku www.ulitka.sk

Tu začni písať odpoveď...

Odošli