Podložka do športového kočíka

16. apr 2023

Ahojte chcem sa spýtať načo je dobrá podložka do športového kočíka?
Rozmýšľam ci kúpiť alebo nie
Ďakujem
A ešte co je dobre kúpiť ku kociku keďže som kúpila len čisto kočík bez prislušenstva
Ďakujem

mima172
16. apr 2023

Za mňa nie, kúpila som si ju a leží v skrini, nikdy som ju do kočíka nedala 🤭
A čo treba? Ak nemáš nánožník tak bud ten alebo nepadavú deku (ja som si dala ušiť nepadavú delí z nepremokavého materiálu), igelit pre prípad dažďa, na zimu návleky na ruky.

riamia91
16. apr 2023

Za mna jednoznacne ano, dieta sa spoti, vyperies podlozku, padne mu chrumka, rozok, banan, proste jedlo, zaspi to, vyperies podlozku... nemusis tepovat cely kocik. U nas sportova cast ako nova, v zime fusak, inak podlozka. Paradna vecicka.

simona92101
16. apr 2023

My mame drobnejsie babatko a kocik velky bez vlozky/podlozky.mala je v nom stratena.dala som usit podlozku aj s bocnicami a lepsie sa jej tam sedi.takisto sa kocik neuspini,vlozku operies.

tamitamitami
16. apr 2023

Za mňa tiež určite áno, máme dva športové kočíky v jednom máme v druhom nie..... spať mi chce iba tam kde má podložku (máme takú aj s vankúšom). Akurát som objednala aj do druhého za mňa super vec.

petamich
16. apr 2023

urcite ano 🙂 uspini sa primarne podlozka a nie cely kocik, dieta sa v lete poti, v zime to lepsie izoluje, pouzivame kazdy den

jamidea
16. apr 2023

Podla mma je to jedna z mnohych hovadin, resp.nepotrebnosti. mam tri deti