Golfový kočík pre ročnú dcéru

kavlarka
28. jún 2017

Ahojte, som dosť nerozhodná :D čo sa týka golfového kočíka. Potrebujem niečo skladné, ale zároveň pohodlné pre ročnú dcérku, aby sa v kočáriku vedela aj vyspinkať a zároveň, aby nebol úplná hrkálka a veľmi labilný. Mám vyhliadnuté tri: baby design mini 2016, baby design travel a easy go nitro. A ešte, či sa dá v BA si ich v nejakej kamennej predajni vyskúšať, čo som pozerala na nete kamenné obchody tieto nemali ☹ Ďakujem 🙂.

kavlarka
autor
29. jún 2017

@xxxxxnnnnn ďakujem 🙂 to som všetko už pozerala, ale nepomohlo pri rozhodovaní, všetky majú svoje plus a mínus a možno by mi aj pomohlo, kde reálne by som si ich mohla v ba vyskúšať, čo som našla kamenné a majú web stránku, tam som ich nenašla ☹

1nico1
29. jún 2017
Používateľ 1nico1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1nico1.

skús sa ešte pozrieť na bambino.sk majú tam veľmi pekný výber rôznych kočíkov 🙂 a ak si tam niečo nájdeš tak odporúčam využiť zľavový kupón http://www.kuponyzdarma.sk/bambino-sk/

kavlarka
autor
29. jún 2017
kavlarka
autor
29. jún 2017

@1nico1 ďakujem 🙂