Golfový kočík so spojenou rúčkou verzus palice

majulinka2
20. jan 2015

Baby mam problem ohladom golfoveho kocika. Povodne som chcela Caretero Spacer 2013, no s manzelom sme boli pozerat v obchodoch kociky ci nahodou ho niekde nebudu mat ze si ho vyskusam a uvidim v skutocnosti samozrejme nemali 😖 no prisla som na par veci a to ze potrebujem kocik s vyskou max 103cm, a so spojenou ruckou, lebo s tymi sa mi lepsie manipulovalo 😎 samozrejme len v obchode. Ake mate skusenosti vy baby ? Inac chcem kocik do mesta aj na dedinu (v meste mame tie hnusne kocky, takze nechcem robit ludom hrkalku ked pojdem na nakupy) lahky, pohodlny pre malu, a skladny do kufra, v cene do 100 eur. Existuje vobec nieco take???? pozerala som aj na Caretero Monaco no neviem. Mate niektora takyto kocik, alebo ostat len pri paliciach??? Vrela vdaka

siska53
20. jan 2015

@majulinka2 vies co,my mame tie oddelene rucky,jedina vyhoda je,ze ss na to daju zavesit nakupne tasky lebo kosik je maly a nikdy sa mi tam nezmesti co potrebujem. Navyse ma male kolesa,co robia 4stopy,prosto pre mna otras.. Ked nejdem.na nakup,tak beriem von staru obycajnu buginu..ta sa aspon lahko tlaci..
Ked by som si mala vybrat dalsi raz.bud kupim golfac s velkymi kolesami a spojenou ruckou alebo nikdy nedovolim vzdat sa mojej milovanej trojkombinacie a presvedcim.muza,ze on aj tak nekocikuje,ze si tu staru buginu budem.radsej ja tlacit.
Ten sportiak mam gesslein,presne oznacenie neviem... A je aj tak dost tazky,tazko sa sklada (ja ho neviem zlozit vobec) a kvoli tomu mi nakoniec muz zrusil moj kocik...
Navyse neperuje ten golfac,co je dost blbe,takmer pri kazdej priehlbine musim stlacat pedal a nadvihovat ho..
A len tazko sa da ovladat jednou rukou..

Takze urcite robis dobre,ze sa pytas,lebo to je velmi dolezite.... Aby sa ti dobre tlacil...

tdz
22. jan 2015

@majulinka2 ahoj moja švagriná má tento kočík a je s ním veľmi spokojná http://www.kociky.sk/detske-kociare/golfove/mut...

ejuska79
22. jan 2015

ja som mala dva golface- jeden peg perego si completo, bol super, len s jednou rukou sa tie golfove palice dobre neriadili ☹ pri dcerke mi to nevadilo, ale ked uz bol aj maly a dcerka mi utekala a musela som ju drzat, najma cez prechody, lebo to bol tajfun, bolo to o drzku.. potom som kupila nunu pepp a s tou som bola max. spokojna, ta ide tusim sama, lahunke ovladanie aj jednou rukou, co bolo super a super skladny kocik...

janickacrazy
22. jan 2015

@majulinka2 ja som mala takýto a bola som velmi spokojná, určite je lepšia spojená rúčka a je tam aj lepší košík na nákupy http://www.svetkocikov.sk/kociky-baby-design/73...

majulinka2
autor
22. jan 2015

@janickacrazy presne nad tymto kocikom uvazujem, akurat v cervenom pre dievca. Vsetko mi tu uplne sedi aj strieska sa da sklopit proti slnku, akurat co si niesom ista tak kolesami, ci su dostatocne velke aj do mesta aj na dedinu? Nebudem mat problem v snehu? Nehrkotal?

majulinka2
autor
22. jan 2015

@ejuska79 na nunnu som tiez pozerala, no niesom si ista tymi kolesami, podla mna su dost male, zatial byvame na dedine, no budeme cestovat a preto chcem kocik aj do terenu aj do mesta. Nemali ste problem vyjst napriklad na vyvyseny chodnik alebo prekonat drsnejsi povrch? 😕

ejuska79
22. jan 2015

@majulinka2 no s vyvyseným chodnikom je pravda ze problem bol, ale nie s kolieskami, ale s tym ze ma nizky podvozok, cize niekedy so zaprela do obrubniku tym spodkom... a zvladol aj travu v parku, aj strk, ja som s nim bola spokojna...ale zas az tak velmi sa moje deti nevozili 🙂

majulinka2
autor
22. jan 2015

@ejuska79 no moja mala je sidlo, este sice nechodi, ale ked bude tak pochybujem ze sa bude chciet vozit, mozno len ked pojdeme niekde dale na nakupy alebo prechadzku. Preto sa pytam o tie chodniky, lebo u nas na dedine je to s nimi dost nedoriesene a s hlbokym kocikom s velkymi kolesami som mala co robit, v meste kde budeme su zasa tie blbe kocky vydlazdene a tiez dost velke odskoky 😖 v zime zas ked nasnezi tak mame snehu a snehu, je sice odhrnute ale aj tak, v snehu ste s nim nejazdili? co som pozerala na nete tak ta nunna je patri medzi tie drahsie kociky preto zvazujem skor nieco lacnejsie na tie 2 roky cca a hlavne skladne do auta

majulinka2
autor
22. jan 2015

@tdz celkom v pohode je ale rozchodla som sa nakoniec pre spojenu rucku 🙂

janickacrazy
22. jan 2015

@majulinka2 No tak ja som s ním prešla všade, samozrejme v nejakom hlbokom snehu som s ním nechodila, používala som ho skor na jar, jesen, leto, ale to sú všetky golfáče v tomto ohlade rovnaké, ked máš menšie kolieska, nemožeš chodit v 30cm snehu. Ale ved posledné zimy aj tak velmi snehu nebolo. 😀 No priznávam, že trochu hrkotal na nerovnom teréne ako kocky, ale tak to robí asi vačšina golfáčov ak nie pomaly všetky a ak nechceš dat zanho 300 eur, tak ti stačí aj takýto, mne teda v pohode stačil.

ejuska79
22. jan 2015

@majulinka2 nie v snehu som s nim veru nechodila, minuly rok nebolo a uz sa ani nevozil, vynimocne, ked sme boli v ZOO 🙂 predtym som mala gesslein s vymenitelnymi prednými kolesami, tie boli do snehu ako stvorene a vtedy bola aj taka zima usnezena, tak to bolo super..tak ako citam, vy skor potrebujete lahky sportovy kocik ako golfky 🙂

majulinka2
autor
22. jan 2015

@ejuska79 no asi skor, ja sa totizto do toho vobec nevyznam, kedze mame prve dieta. Svagrina sice ma kocik, ale to este po starsej dcere a ten je tazky a zaberie vela miesta. Vobec neviem aky si mam vybrat, bola som sa pozerat aj v dvoch obchodoch no tam len cakaju na novu kolekciu ktora ma prist v marci. Vobec netusim,, ktore znacky su dobre, alebo podla coho vyberat, predavacka mi akurat radila ze cim vacsie kolieska tym lepsie 😅 no okrem toho neviem vobec

hermiona368
2. jún 2015

@majulinka2 a aky ste nakoniec vybrali kocik ? ja shcem tiez spojenu rucku, ale najlepsie by bolo keby sa vstrede lame a zlozi ako kocka, aby bol skladny do kufra.

vikinka81
2. jún 2015

@hermiona368 presne taký kočík som hľadala a našla som a som maximálne spokojná a doporučujem JOIE Litetrax 4. V strede sa lame, zlozis ho jednou rukou v aute nezaberie vela miesta a cim som ja najviac spokojna maximalne dlha strieska , 4 polohy skladania opierky chrbta .Jedinu nevyhodu vidim, ze kolieska nie su nafukovacie ale umele. Uz som si zvykla.

majulinka2
autor
2. jún 2015

@hermiona368 no nakoniec mam klasicke golfky, kmotra kupila malej k narodkam 🙂

hermiona368
2. jún 2015

@vikinka81 presne aj o tu striesku mi ide 🙂 idem to hned vygooglit

hermiona368
2. jún 2015

@majulinka2 ja som si na to nemohla zvyknut. Ale hlavne aby si bola spokojna 🙂

hermiona368
2. jún 2015

@vikinka81 juuuuuj ale ta cena :( to ja uz len ako rezervny kocik ak niekam ideme a uz nevladze

mahoda
20. aug 2015

@vikinka81 prosim vas, ma vyskovo nastavitelnu rukovat?

vikinka81
20. aug 2015

@mahoda bohuzial nie ,ale treba si ho ist osobne pozriet do nejakej predajne,kde ho maju.

mahoda
20. aug 2015

@vikinka81 dakujem!!

gapre
20. aug 2015

existuje aj spojovacia rucka na golfac,keby chcel niekdo vediet.Aj golfac sa da tlacit jednou rukou 🙂 .

emita
7. feb 2016

@vikinka81 tiež sa mi páči litetrax, ale váham kvôli tým kolieskam. V popise ale píše že je odpružený. Ako sa teda správa na nerovnej ceste? Neviem či neuprednostniť radšej britax b motion s nafukovacími kolesami...